این جشن از تاریخ سیاه و آزادی است که تعداد نسبتا کمی از سفید آمریکایی ها شنیده بود تا همین اواخر, اگر در همه. در حال حاضر به طور ناگهانی Juneteenth برجسته در کشور تقویم رو وجود دارد با فراگیر تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در یک تصمیم بحث برانگیز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برنامه ریزی یک کمپین تجمع (بعد موکول) و این تصمیم توسط ده ها تن از corporationsto روز تعطیلات برای کارمندان خود.

1. چه Juneteenth?

تعطیلات می شود نام خود را از 19 ژوئن 1865. که روز ارتش اتحادیه وارد گالوستون تگزاس اعلام کرد که همه آمریکایی های آفریقایی تبار بردگان در دولت شد رایگان مطابق با رئیس جمهور آبراهام لینکلن رهایی ا … دولت گذشته در کنفدراسیون برای دریافت کلمه که جنگ داخلی بود و که برده داری شده بود را لغو کرد و آخرین جایی که ارتش فدرال تاسیس آن قدرت.

2. آنچه که اهمیت آن?

به عنوان اوایل به عنوان سال 1866 آزاد آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس برگزار شد یک جشن در این تاریخ به مناسبت پایان برده داری. به عنوان سیاه و سفید خانواده مهاجرت از جنوب ایالات متحده آمریکا پس از رکود بزرگ رعایت گسترش در سراسر کشور است. در سال 1968 در مدت کوتاهی پس از مارتین لوتر کینگ جونیور ترور خود مردم فقیر انتخاباتی برگزار شد Juneteenth همبستگی روز به تعطیلات جدید برجسته در جنبش حقوق مدنی.

3. آن است که یک مقام رسمی تعطیلات ؟

در سال 1980 مقننه تگزاس ساخته شده آن را دولت رسمی تعطیلات. در حال حاضر 46 ایالت و ناحیه کلمبیا مناسبت به عنوان یک روز تعطیل و یا بعد از مشاهده. اما تعطیلات بود و هنوز کمی شناخته شده به اندازه کافی در سال 2017 خارج از جامعه سیاه و سفید که تلویزیون نشان می دهد “Black-ish” می تواند در ساخت یک قسمت در اطراف چند از نمایش سیاه و سفید با شخصیت های از آن شنیده بود.

4. به همین دلیل است که آن را به دست آوردن شهرت?

در سال های اخیر تعدادی از Juneteenth برگزار شد به موضوعات مطرح شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک جنبش اعتراضی که تاسیس شد در پاسخ به افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار. Black Lives Matter تظاهرات فوران در سراسر کشور در هفته های اخیر پس از جورج فلوید درگذشت در دست افسران پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

5. چه تهمت انجام دهید ؟

او اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما در آن روز. او تا به حال یک فرد در تجمع پس از مستندات تحمیل شده بود برای محدود کردن بیماری همه گیر کوروناویروس را گسترش مارس. این حرکت موجب یک واکنش فوری.

6. چه شد انتقاد در مورد ؟

انتخاب تاریخ و شهر riled هر دو مورخان و آمریکایی های آفریقایی تبار برای آنچه آنها را به عنوان عدم حساسیت به مسائل نژادی. در سال 1921 سفید تظاهر کنندگان حمله کردند عمدتا سیاه و سفید منطقه در شهرستان گرینوود و کشتن تا 100 ساکنان سیاه و از بین بردن صدها نفر از ساختمان ها است. آن را به عنوان بدترین حادثه نژادی و خشونت در تاریخ ایالات متحده است.

7. چه تهمت می گویند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز روز پنج شنبه که مبارزات انتخاباتی خود را نمی عمدا انتخاب Juneteenth به عنوان تاریخ برای این تجمع است. اواخر شب جمعه او در توئیتر خود نوشت که “بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ است.” او گفت که “از احترام به این تعطیلات” در این تجمع می توان به 20. پاریس extreme networks ارشد ارتباطات مشاور برای امور رسانه ای در کمیته ملی حزب جمهوری خواه بود گفت: در روز قبل از آن که او تا به حال در مورد گرین کشتار با مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که به تازگی به عنوان خوانده شده در مورد این حادثه. Extreme networks گفت که او مطرح Tulsa با رئیس جمهور به عنوان یک مثال اقتصادی تخریب و چگونه آن را می تواند سیاه و جوامع برای بهبود یافتن از شورش و غارت.

8. که شرکت در حال ساخت آن را به یک تعطیلات ؟

این روند از زمانی شروع شد که جک دورسی ساخته شده Juneteenth رسمی شرکت تعطیلات در توییتر, Inc. و مربع Inc., که هر دو او منجر می شود. Vox Media, Inc., Nike, Inc., نیویورک تایمز J. C. Penney شرکت ، Qatalyst شرکای Spotify تکنولوژی SA و تسریع وام و لیگ ملی فوتبال همه به دنبال کت و شلوار در حالی که Facebook, Inc. گفت که قصد دارد برای لغو جلسات آن روز را “روز آموزش” در مورد تجربه آمریکایی های سیاه و سفید. مسترکارت گفت: این امر به کارکنان و تشویق آنها به آموزش خود را در مورد تاریخچه نژاد پرستی در امریکا و یا داوطلب با سازمان دفاع از حقوق مدنی. JPMorgan Chase & Co. را شعب بانک ها در اوایل, در حالی که بانک مرکزی امریکا شرکت و Citigroup Inc. گفت: کارکنان آنها می توانید یک روز شخصی در حالی که خودروسازان General Motors Co. و Fiat Chrysler Automobiles, NV در حال مشاهده یک لحظه سکوت. ایالت نیویورک و ویرجینیا به کارکنان دولت روز خاموش.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات