به سختی یک هفته پس از کوبه برایانت و دخترش Gianna در میان نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا بازیکنان NFL مکث به یاد داشته باشید او را در این آخر هفته با Peyton Manning پرداخت خراج در طول شنبه شب NFL honors نشان می دهد و ریچارد شرمن از 49ers ورود در Hard Rock ورزشگاه در یک برایانت All-Star Game نیوجرسی.

شرمن همچنین به عنوان خوانده شده “عزیز فوتبال” — یک ریف در برایانت “عزیز بسکتبال” بازنشستگی نامه توجه داشته باشید برایانت تبدیل به یک برنده جایزه اسکار کوتاه در فاکس pregame نشان می دهد. “ما شما را دوست دارم کوبه” او به این نتیجه رسیدند. “ما شما را دوست دارم Gianna. عشق همیشه ریچارد.”

پس از برایانت, مرگ, شرمن گفت که او در حال تماشا برایانت “را دو پرتاب آزاد و راه رفتن با یک پاره آشیل و یک بار من پاره من می دانستم که من تا به حال به راه رفتن کردن. مثل او قبل گفت: ما حیوانات مختلف اما همان جانور است.”

منینگ به یاد خود را در تعامل با برایانت و چگونه هر دو بازنشسته در حدود همان زمان. برایانت رسیده بود به منینگ به انجام یک NFL نسخه خود را از “جزئیات” نشان می دهد.

“این یک افتخار واقعی به خواسته کوبه. او این افسانه ذهن خلاق و او همیشه مایل به یادگیری بیشتر” منینگ گفت. “او از دوستان من است. حرفه ما اساسا با هم همپوشانی دارند. او همیشه سوال من در مورد فوتبال — شما چه گفت در خارج وجود دارد, شما چه انجام می دهند, من را پشت طناب. … [او] دوست من. من او را از دست ندهید. آن را سخت به درک.”

برایانت معروف ریشه برای فیلادلفیا ایگلز در سوپر باول برنده شدن بیش از میهن پرستان دو سال پیش. او خطاب به تیم که در ادامه به ضرب و شتم پرستان در سوپر باول LII در طول اجرا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net