هر چند آن را در نهایت برنده این معنی نیست که هر چیزی وجود دارد با این وجود یک عامل با کنجکاوی این سال را نشان می دهد. بر خلاف فصل گذشته هنگامی که آن را کاملا روشن تا پایان ژانویه امثال Duke, Gonzaga, کنتاکی و ویرجینیا قرار بود به پایان رسید تا به عنوان شماره 1 یا شماره 2 دانه های این فصل است آغشته به مراتب بیشتر عدم قطعیت است.

افزایش چند تیم هستند که نام خانواده, البته همزمان با این فصل کامل نبود نیروگاهی. این تصویر مبهم به نظر می رسید که در دوک مربی مایک شیشفسکی ذهن شنبه زمانی که او اظهار تاسف دولت از کالج بازی به خبرنگاران پس از پیروزی تیم در کالج بوستون. “من آرزو می کنم همه چیز تغییر خواهد کرد” او خلاصه شده است.

وجود دارد بسیاری از مسائل به باز کردن از Krzyzewski نظرات: ورزش استعداد تخلیه مداوم تاثیر کنفرانس تجدید و اثر آن بر برنامه ریزی کیفیت بازی و چندین عوامل دیگر. (نیز وجود دارد این واقعیت است که Krzyzewski تا به حال فقط تماشا کالج بوستون و دوک شلیک یک ترکیب 3 از 33 از سه نقطه محدوده است که می تواند به هر کسی بد خلق.)

سال نگرانی بیش از کسانی که مسائل را می توان تنظیم را با تمرکز بر روی بازی. در این فصل شده است وجود دارد مقدار زیادی از زشت بسکتبال. مریلند به عنوان مثال موفق به کسب سه بازی که در آن گل 60 امتیاز یا کمتر چیزی است که آن را فقط پنج بار در مربی علامت Turgeon, اولین هشت فصل است.

اختصاصی فن هنوز هم می تواند دوست داشتن بهترین عملکرد — از نگهبانان مانند Marquette را Markus هوارد و Seton سالن Myles پاول و bigs مانند دوک ورنون کری جونیور و آیووا لوکا Garza — بدون در نظر گرفتن اطراف آن شرایط است. اما یک جنبه از Krzyzewski ارزیابی است نه برای بحث, ساخته, ساده, با سه ماه ارزش از نتایج.

“وجود ندارد, تیم های بزرگ,” او گفت:. “وجود دارد برخی از واقعا خوب تیم که عالی ثبت.”

وجود دارد در 14 عبارت خلاصه ای از فصل به تاریخ. آن را هرج و مرج و یا بثورات جلدی از ناراحتی آن را مشروع برابری.

بنابراین آنچه که ما در حال از چپ به تمرکز در در روز شنبه اعلام بالای 16 سازمان دیده بان لیست زیر مجموعه ای از Krzyzewski “واقعا خوب تیم” خواهد شد که بدون شک نقش برجسته در این کمیته بالا 16. آنها “به طور مداوم واقعا خوب تیم” برنامه هایی که نه تنها انباشت اشیاء بدست آمده تا پیروزی اما اجتناب گیج کننده اشتباهات است.

ورود پنج شنبه, 10 تیم بود و در عین حال به رها کردن یک ربع 2 بازی یا بدتر (در NCAA صحبت می کنند که matchup در خانه در مقابل تیم های خارج از top 30 از شبکه رتبه بندی در خنثی دادگاه در برابر کسانی که در خارج بالای 50 و در جاده ها در برابر تیم های خارج بالای 75). هیچ کدام چیزی از راه دور به یک بد از دست دادن.

که ثابت گروه: Auburn, کریتون, Dayton, Gonzaga, کانزاس, Louisville, مریلند, سن دیگو ایالت Texas Tech و ویلانووا. اما Texas Tech خود یک ترکیب برنده رکورد در برابر دو ربع. و تمام اما اظهارات و کریقتن شده بودند روز شنبه به عنوان شماره 4 دانه ها و یا بهتر است در این نقطه است.

“به طور مداوم واقعا خوب” است که به سختی و هیجان انگیز ترین راه برای توصیف بهترین تیم در زمین است. اما به عنوان کسانی که به تماشای اولین 70 درصد از فصل به طور منظم در حال حاضر می دانیم — و کسانی که فقط تنظیم به کالج بسکتبال فصل را یاد بگیرند — این چه ورزشی است که برای ارائه در این فصل است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im