آنچه از 2 تریلیون دلار coronavirus نجات که واقعا در رفتن به هزینه

در اینجا چگونه است.

برای دریافت پول وعده داده شده به کسب و کار خانواده ها بیمارستان ها و دولت های محلی خزانه را مجبور به قرض گرفتن آن در ماه های آینده با فروش IOUs از مدتهای مختلف به سرمایه گذاران در اوراق قرضه خزانه داری و بازار است.

اما در همان زمان که وزارت خزانه داری فروش تریلیون دلار از این بدهی کوتاه مدت و دراز مدت اوراق قرضه فدرال رزرو خواهد شد به خرید تقریبا برابر با مقدار از خزانه بازار (هر چند نه لزوما دقیق همان IOUs) ساخت خوب در اخیر آن وعده به ارائه هر آنچه که “نقدینگی” اقتصاد نیاز به از طریق همه گیر.

و از کجا می خواهد تغذیه دریافت این تریلیون دلار است ؟ که آسان است. همه آن را به انجام است چاپ به عنوان مقدار پول به عنوان آن نیاز دارد با افزایش تعادل است که بانک “در بانک” در بانک مرکزی. که قدرت چاپ پول حک شده است در بالای هر لایحه در کیف پول خود را در کلمات “فدرال رزرو توجه داشته باشید.”

به عبارت دیگر یک بازوی دولت ایجاد خواهد شد 2 تریلیون دلار از هوا نازک و سپس قرض دادن آن به دیگر سازمان های دولتی خواهد شد که به نوبه خود در اطراف و یا قرض دادن آن به خانواده ها و کسب و کار و بیمارستان ها و دولت های محلی.

فدرال رزرو رد این ایده است که آن است که در هر چیزی بسیار ناقص به عنوان کسب درآمد از بدهی های ملی است. آن را می بیند خود را به عنوان صرفا انجام ماموریت خود را برای ترویج اشتغال کامل و ثبات قیمت. و در زمان های خوب و بد راه تغذیه انجام این ماموریت است که با خرید و فروش خزانه و در بازار آزاد.

وقتی شما می شنوید که فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره را با 0.25 درصد است که چگونه آن را می کند. تنها تفاوت در حال حاضر است که آن را فقط به طور معمول کوتاه مدت یادداشت تغذیه است اما طیف گسترده ای از وزارت خزانه داری ابزار و انجام آن در مقدار بیشتری از هر زمان در تاریخ آن است. این ترجیح به این تهاجمی تر برای خرید اوراق قرضه “کاهش کمی.”

هر آنچه که شما آن را تماس, با این حال, آن را به مقدار زیادی همان چیزی که. اگر دولت می تواند صرف بیش از آن طول می کشد به سادگی با ایجاد پول از هوا نازک, شما ممکن است بپرسید که چرا آن را انجام نمی آن را در همه زمان ها و قطعات یدکی ما بی پایان wringing دست بیش از کسری بودجه و بدهی های ملی است.

برای بسیاری از دولت ها در بسیاری از مواقع این پاسخ ساده این است که آن را نمی خواهد طولانی قبل از اینکه قیمت همه چیز را به شدت افزایش می یابد ارزش آن در بازار ارز می افتد, کشورهای دیگر خواهد بود و تمایلی به فروش آن کالا و سرمایه گذاران حاضر به خرید اوراق قرضه خود را.

به جای ناهار رایگان بدهی کسب درآمد خواهد بود یک اسراف گران قیمت خوراک پرداخت را در فرم از تورم بیکاری گسترده یک بیماری همه گیر از بانک ها و کسب و کار شکست. فقط درخواست مردمی در آرژانتین.

اما برای ایالات متحده در این لحظه از این بیماری همه گیر است که خطر بسیار کم است.

برای استارت, ایالات متحده است چه بوده است به نام “گزاف امتیاز” داشتن ارز ذخیره جهان است. که ارز برگزار شد و در مقادیر زیاد توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان به استفاده از هر زمان که آنها نیاز به سرپا نگه داشتن نرخ ارز خود را در بازار ارز خارجی و یا بین المللی کشور را بدهی.

و چون دلار ذخیره ارز آن نیز به قیمت و پرداخت برای بیشتر در سطح جهانی داد و ستد کالا — نفت و مواد معدنی بلکه مواد مخدر و سلاح است.

البته کسانی که بانک های مرکزی و جهانی معامله گران در واقع نمی قرار داده و دلار در طاق. به جای آنها استفاده از آنها برای خرید اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده که پرداخت بهره و می تواند به سرعت تبدیل به دلار با فروش آنها را در خزانه به بازار میآید. و با خرید این اوراق قرضه آنها پایین تر از نرخ که در آن خزانه قرض می تواند اجازه می دهد که ایالات متحده به اجرا بزرگ و ماندگار تجارت و کسری بودجه بدون درد و رنج چشمگیر کاهش ارزش ارز آن است.

این روزها اما این فقط بانک مرکزی است که می خواهید برای خرید اوراق قرضه خزانه داری. در زمان بحران جهانی سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاران نیز پناه در اوراق قرضه خزانه داری. از شانس ما یک افزایش در تقاضا آمده است دقیقا در همان لحظه ای که وزارت خزانه داری در مورد موضوع تریلیون اوراق قرضه جدید برای آنها را به خرید.

شما در حال حاضر می توانید ببینید این پویا در بازارهای مالی جهانی. دلار به شدت افزایش یافته است در حالی که نرخ بهره اوراق قرضه خزانه داری کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود ، و بانک مرکزی در حال حاضر پس از جان گذشته برای دلار است که فدرال رزرو تا به حال به راه اندازی برنامه های ویژه ای برای مبادله تازه چاپ دلار به ارزهای دیگر.

دلیل اساسی برای همه این — دلیل دلار ارز ذخیره جهان و ایالات متحده باقی می ماند مالی پناهگاه امن — است که اقتصاد ما همچنان بزرگترین, ترین مولد و بیشتر انعطاف پذیر. بسیاری از این است که با اعتماد به نفس بقیه جهان است ما در نهادهای عمومی. کسب درآمد از بدهی برای ایجاد ثبات در اقتصاد در طول یک بار در یک قرن همه گیر چیزی است که شما ممکن است انتظار از یک دولت صالح. به طور معمول کسب درآمد از بدهی چرا که رهبران سیاسی می خواهید برای جلوگیری از ساخت انتخاب سخت است.

برخی ممکن است نگران باشید که حتی اگر اوراق قرضه جدید خریداری شده توسط بانک فدرال مالیات دهندگان هنوز هم در قلاب برای پرداخت سود سالانه و برای بازپرداخت کامل 2 تریلیون دلار زمانی که اوراق قرضه آمده با توجه. حتی آن این است که یک بازی پوسته.

قانون هر گونه بهره فدرال رزرو را بدست آورده و در آن اوراق قرضه بازگشت حق بازگشت به خزانه است.

و اگر سابقه هر گونه راهنمای 2 تریلیون دلار را هرگز نخواهد پرداخت. به جای آن خواهد شد برای همیشه لطفا برای “نورد” به عنوان خزانه مسائل مربوط به 2 تریلیون دلار در اوراق قرضه و اوراق به پرداخت آنهایی که قدیمی. در واقع پرداخت بدهی های دولت فدرال را مجبور به اجرای سالانه مازاد بودجه است که با توجه به وضعیت فعلی ما سیاست احتمال زیاد نیست.

ممکن است که روزی این لایحه برای این همه قرض و مخارج در نهایت تبدیل خواهد شد به دلیل. که می تواند رخ دهد هنگامی که اقتصاد بهبود و تغذیه تصمیم می گیرد با داشتن پول زیادی هنوز ها گردش در اطراف اقتصاد به شمار خطر تحریک تورم است.

در این صورت آن ممکن است سعی کنید به باز کردن آن “کاهش کمی” با فروش آن اوراق قرضه به خزانه بازار به طور موثر “unprinting” پول در آن ایجاد شده است. که نه تنها به افزایش نرخ بهره است که خزانه را مجبور به پرداخت به رول بیش از آن بدهی اما می تواند در بالا بردن نرخ بهره در اقتصاد به طور کلی کاهش رشد اقتصادی است.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در موارد متعدد وقتی که فدرال رزرو حس اقتصاد در حال بهبود از رکود و سعی کردم کمی از “کمی سفت.” هر زمان وال استریت انداخت hissy مناسب و قیمت سهام سقوط کرد. و هر بار تغذیه مورد حمایت اعلام کرد که تورم خطر گذشته بود.

در واقع تجربه های اخیر نشان می دهد که جهانی در یک اقتصاد مشخص می شود رشد و بیش از پس انداز ارتباط بین هر کشور عرضه پول و نرخ تورم شکسته شده است. قانع کننده ترین شواهد از ژاپن که در آن دولت شده است کسب درآمد از بدهی مانند دیوانه برای بیش از یک دهه است اما هنوز هم نگرانی بیشتر در مورد کاهش قیمت ها از نرخ تورم است. و وجود دارد که اروپا با وجود سال از خرید اوراق قرضه توسط بانک مرکزی که تولید شده منفی نرخ بهره وجود ندارد و تورم است.

اما تجربه های اخیر نیز نشان می دهد چیز دیگری است: در حالی که فدرال رزرو خرید اوراق قرضه و چاپ پول همیشه نمی تواند به طور کلی تورم آن منجر به وام گرفتن بیش از حد و تورم در قیمت دارایی ها — سهام و اوراق قرضه و املاک و مستغلات و سرمایه گذاری های دیگر. و هنگامی که این حباب در نهایت پشت سر هم آنها منجر به ضرر و زیان قابل توجهی از ثروت و درآمد و شغل و درآمد امنیتی برای میلیون ها نفر از مردم که رنج می برند تاثیر کامل از رکود بدون برداشت سود از رونق.

در پایان این هزینه چاپ و صرف تریلیون ها دلار برای نجات اقتصاد است به احتمال زیاد به می آیند در قالب مالیات های بالاتر به پرداخت بدهی و یا افزایش تورم را کاهش می دهد که ما استاندارد زندگی. در عوض قیمت پرداخت خواهد شد با داشتن یک رونق و رکود اقتصاد است که در آن سطح از بدهی عمق رکود و اندازه دولت نجات افزایش می دهد با هر چرخه تا زمانی که جهان در نهایت از دست می دهد و ایمان و ما مجبور به رها کردن ما گزاف امتیاز آنجا که بریتانیا در یک قرن پیش.

هیچ کس نمی داند وقتی که نقطه اوج ممکن رسیده است. اما شایان ذکر است که ایالات متحده در حال حاضر از بزرگترین طلبکار به بزرگترین بدهکار و سرب ما در آن مشکوک دسته است گسترش روز به روز.

به طوری که ما لذت بردن از مزایای ما 2 تریلیون دلار ناهار رایگان ما ممکن است به خوبی به یاد داشته باشید به توصیه دانا اقتصاددان گیاه استین که معروف به ما یادآوری کرد که “اگر چیزی نمی تواند برای همیشه آن را متوقف خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de