چه مورگان استنلی E*Trade معامله به معنی بزرگتر بانک

مورگان استنلی و E*Trade مالی Corp. شد وال استریت متضاد: یک سرمایه گذاری بانکی شرکت با یک شجره نامه تاریخی که catered برای شرکت های بزرگ و ثروتمند دیگر تخفیف کارگزاری بود که پیشگام ارزان تجارت آنلاین. در حال حاضر آنها در حال ادغام به دلایلی که می گویند بسیاری در مورد چگونگی مالی ایالات متحده چشم انداز در حال تغییر. پس از یک دهه که در وال استریت غول عمدتا ایستاده پت, در بخشی به دلیل ذرات از “بیش از حد بزرگ به شکست” کمک مالی از سال 2008 تمایل به دریافت حتی بزرگتر در حال آمدن است.

1. چرا مورگان استنلی خرید الکترونیکی*تجارت ؟

آن را صدا ساده بگویم که بزرگترین دلیل است برای آن پول ؟ به طور مشخص تر, $56 میلیارد دلار سپرده پایگاه E*Trade آوردن است. سپرده توجه به مورگان بیش از بسیاری از بزرگترین بانک های ایالات متحده. بر خلاف جی پی مورگان چیس بانک آمریکا و سیتی گروپ و یا ولز فارگو تاریخچه آن بود که صرفا به عنوان یک سرمایه گذاری بانک تا زمانی که بحران مالی 2008 و باعث آن را به شعبه. پس از بحران مقرراتی که مانع از اعتماد در کوتاه مدت قرض گرفتن و کم بهره و نرخ محیط زیست است که این کاهش چه بانک ها پرداخت محافظ پس از آن ساخته شده اند سپرده پرطرفدار ترین قالب بودجه برای تمام بانک ها.

2. چه دلیل ؟

یک جوان مشتریان. جاست برای یک نام تجاری است که ساخته شده خود را معروف با تبلیغات شامل سهام-تجارت نوزادان ستون فقرات E*Trade پایه مشتری هستند millennials. برخی از آنها رشد خواهد کرد تا برای تبدیل شدن به غنی افرادی که مورگان استنلی به طور سنتی caters به و بانک است که شمارش آنها را به چوب با شرکت. مورگان استنلی اجرایی جیمز گورمن گفت: خرید شد و همچنین سرمایه گذاری در فن آوری به عنوان کسانی که millennials و تقاضا: همه چیز آنلاین و یا تلفن همراه از طریق آسان به استفاده از رابط. E*Trade قدرتمند اینترنت مبتنی بر پلت فرم است که مورگان استنلی می توانید اهرم برای استفاده از دیگر محصولات مالی. چهار بانک های ایالات متحده صرف $38 میلیارد دلار در سال چه مقدار به یک غول فن آوری سلاح های مسابقه.

3. چرا E*Trade فروش ؟

آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای سرد و بی رحمانه جهان خارج وجود دارد برای همه اما بزرگترین کارگزاران تخفیف. کمیسیون برای معاملات سهام شده اند کاهش دهه رانده در بخشی از پیشرفت های فنی. ضربه نهایی در آمد در ماه اکتبر زمانی که بزرگترین کارگزار تخفیف چارلز شواب Corp. کاهش هزینه ها به صفر است. یک ماه بعد دومین و بزرگترین در صنعت, TD Ameritrade برگزاری Corp., توافق به دست آورد توسط شواب آن بزرگتر رقیب. با صفر کمیسیون و آن دو بزرگتر همسالان پیوستن به نیروهای E*Trade رو به رو شده سخت تر در بازار به رقابت بپردازند. تبدیل شدن به بخشی از یک بزرگتر حق رای دادن احتمالا دیده می شود به عنوان راهی برای زنده ماندن.

4. چه معامله می گویند در مورد آنچه اتفاق می افتد در امور مالی ؟

این احتمالا به این معنی است که رانندگی برای تحکیم نشده است. وال استریت است که با داشتن به ضمیمه قطعات از خیابان اصلی بانکی به این دلیل که نیروهای در بازی در این ادغام هستند و آن را بسیار سخت برای هر کسی که برای زنده ماندن تنها غذا به فوق العاده غنی و موسسات. مورگان استنلی را هل دادن به گسترش خرده فروشی کارگزاری و مدیریت ثروت کسب و کار با اضافه کردن صرفا به خوبی به انجام همراه با آن به طور سنتی به مشتریان ثروتمند. که در خط با گلدمن ساکس فشار برای رسیدن به انواع بیشتری از مشتریان خرده فروشی از طریق بانکداری آنلاین محصولات آن ارائه می دهد تحت نام تجاری مارکوس. سوئیس رقبای Credit Suisse Group AG و UBS گروه AG به تازگی اعلام کرد که آنها را گسترش پایگاه های ثروت خود را به مدیریت واحد است. رقابت از به اصطلاح fintech نوپا مانند LendingClub Corp. و Robinhood Markets Inc. همچنین می افزاید: به فشار به صورت فله.

5. چه این همه برای مصرف کنندگان چیست ؟

معامله گران روز که استفاده از E*Trade پلت فرم احتمالا احساس می کنید هر چیزی تغییر کرده است پس از ادغام. آنها ممکن است بیشتر ارائه می دهد برای مالی جدید محصولات و یا خدمات به عنوان مورگان استنلی در تلاش برای جلب آنها به دیگر نقاط امپراتوری خود را. آنها همچنین می توانید بقیه مطمئن است که پلت فرم معاملاتی خود را در حال رفتن به دور در هر زمان به زودی یک چشم انداز است که ممکن است فقط چند ماه پیش به عنوان رقابت گرم کردن در میان کارگزاران تخفیف. در حالی که پرداخت هیچ هزینه ای برای به اشتراک گذاری معامله خوب است برای مصرف کننده پایین خط وجود دارد ممکن است منفی عواقب طولانی مدت به عنوان شرکت — که آیا بخشی از یک بزرگتر مالی شرکت و یا مستقل کارگزاران تخفیف — کاهش خدمات و پشتیبانی از مشتری به آنها ارائه مشتریان که آیا استفاده از هر محصول مالی خود شرکت ارائه شده است آنها را.

6. چه این به معنای برای سهام این شرکت ؟

پس از اعلام مورگان استنلی سهام کاهش یافت در حالی که E*Trade سهام رسید. خرید همه سهام معامله خواهد شد که رقیق مورگان استنلی سهام در ابتدا. گورمن اذعان کرد که این یک حرکت استراتژیک است که او استدلال کمک خواهد کرد درآمد آینده و حق رای شرکت خود را هر چند هزینه خواهد شد بیش از پس انداز در سه سال اول. پس رقت مسائل در کوتاه مدت برای مورگان استنلی سهامداران اما در دراز مدت آن می تواند افزایش ارزش شرکت است اگر خرید می پردازد خاموش به عنوان هدف قرار داده است. E*Trade سهام شروع به پریدن کرد به طور طبیعی برای مطابقت با حق بیمه که گورمن پرداخت برای آنها. قبل از اعلام این خبر سهام از دست داده بود بیش از 30 درصد در دو سال گذشته.

• یک QuickTake در صفر-هزینه سرمایه گذاری.

• یک نگاه به عقب در حال حاضر پایان دادن به دوران تخفیف brokerages.

• فشار توسط گلدمن ساکس بود و بیشتر شبیه به دیگر بانک ها.

• ادغام چارلز شواب و TD Ameritrade.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Yalman Onaran در نیویورک در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Josh Friedman در [email protected] جان o’neil

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im