چه MLB بازیکنان می گویند در مورد Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی و عذرخواهی

هوستون آستروس عذرخواهی خود را برای ورود به سرقت رسوایی به عنوان بهار آموزش آغاز شد و سپس بقیه لیگ اصلی بیس بال تا به حال شانس به وزن در. و هیچ کس آن را ایمن می گویند به نظر می رسد راضی است.

بازیکنان و مربیان و مدیران به اشتراک گذاشته اند احساسات خود را در Astros,’ طرح های غیر قانونی که در آن آنها با استفاده از یک دوربین و دکل در میدان مرکز به رمزگشایی سیگنال های بین مخالفت با کوزه و خشکشویی و انتقال آنها به hitters با توجه به کمیسر راب مانفرد را گزارش تحقیقی. هوستون برنده 101 بازی خود در سری جهانی در سال 2017 و پس از آن 103 بازی در سال 2018 که در آن زمان یک حق رای دادن بهترین. دوم baseman جثه Altuve نامگذاری شد 2017 لیگ آمریکا MVP با .346 طور متوسط پنبه حلاجی شده, 24 خانه اجرا می شود و 204 بازدید لبه از نیویورک یانکیز مشت زن هارون قاضی.

برخی از بیس بال آمار و ارقام می خواهید مانفرد به نوار Astros که سری جهانی عنوان و Altuve از خود جایزه MVP. مانفرد مقاومت کرده است پس از قول هوستون بازیکنان مصونیت از مجازات اگر آنها صحبت کرد با محققان. گمانه زنی ها همچنان ادامه دارد که آیا هوستون فریب خورده در راه های دیگر که نمی شد دقیق در مانفرد گزارش.

در اینجا برخی از احشایی ترین پاسخ از لیگ برتر بازیکنان و مدیران در این روز پس از Astros گزارش به بهار آموزش.


(Jae C. هنگ/AP)

مایک ماهی قزل آلا

Los Angeles Angels outfielder

“این غم برای بیس بال. آن را دشوار است. آنها فریب خورده. من موافق نیستم با مجازات این بازیکنان چیزی را گرفتن. آن را یک بازیکن رانده چیز. آن شخص به این دلیل که بچه ها فرصت های شغلی را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم شغل از دست داده. آن سخت بود. من رفتن به صفحه دانستن اینکه چه شد آمدن آن خواهد بود بسیار سرگرم کننده وجود دارد.”


(فرانک فرانکلین دوم/AP)

هارون قاضی

New York Yankees outfielder

“من یک فن از مجازات است. من فکر کردم آن را کمی ضعیف برای یک بازیکن محور طرح. …

“من فقط فکر نمی کنم [برنده 2017 جهان سری] دارای هر گونه ارزش است. شما فریب خورده. آن را به دست آورده است. این که چگونه من احساس می کنم. آن را به دست آورده و راه را از بازی سمت راست. …

“من می تواند نشستن در اینجا و به دروغ به شما و می گویند که من در مورد آن را فراموش و حرکت می کند, اما شما همیشه می خواهید که این طعم بد در دهان شما است.”


(Mark J. Terrill/AP)

کودی Bellinger

Los Angeles Dodgers outfielder

“من فکر کردم عذر خواهی بودند ، من فکر کردم [Astros صاحب] جیم کرین را ضعیف بود. من فکر کردم [کمیسر راب] Manfred مجازات شد ضعیف آنها را به ایمنی. منظور من این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال. من فکر می کنم آنچه که مردم نمی دانند این است Altuve به سرقت برده یک MVP از [هارون] قاضی در ’17. هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.

“من می دانم که من شخصا از دست احترام برای آن دسته از بچه ها. من می خواهم بگویم همه در لیگ های بزرگ از دست رفته احترام برای آن دسته از بچه ها.”


(جان Bazemore/AP)

نیک Blackburn

Atlanta Braves outfielder

“من احساس می کنم مثل هر مرد بیش از وجود دارد نیاز به ضرب و شتم. این اشتباه است. آنها messing با مردم و مشاغل است. وجود دارد راه درست آن را انجام دهد و اشتباه راه برای انجام آن است. من 100 درصد مخالف با راه آنها آن را انجام داد. وجود دارد بسیاری از مردم که صدمه دیده است و این اشتباه بود.”


(هارون Doster/AP)

کریس برایانت

Chicago Cubs سوم baseman

“بسیاری از عذرخواهی … بود در مورد 2017, 2017. من کاملا مطمئنم که آن می گذرد در سال 2018 و 2019 بیش از حد. که خیلی غم انگیز است. اگر آنها نمی گرفتار آنها می خواهم هنوز هم می تواند آن را انجام می دهند. آنها تنها انجام این عذرخواهی به خاطر آنها گرفتار شدم. وجود دارد مقدار زیادی از احساسات بر روی آن و من می دانم که همه در لیگ بسیار ناراحت و درستی چون این واقعا یک رسوایی به بازی.

“این است که مردم معیشت بیش از حد است که آنها در حال خراب با. بچه ها هرگز تن به تن در بازی از آن به بعد بچه ها برنده جوایز که شاید آنها باید به دست آورد. کسی چه می داند ؟ آن بچه ها هستند قطعا با استعداد ballplayers. من شخصا فکر می کنم آن را بدتر از استروئید. من واقعا انجام دهد. استروئیدها شما باید به رقابت و ضربه توپ. اگر شما می دانید آنچه در آینده از این کوزه ها پرتاب فوقانی 90s با واقعا خوب curveballs و لغزنده شما می توانید کاملا تدوین باور نکردنی برنامه بازی کردن برخی از چیزهایی که اگر شما می دانید چه آینده. این فقط خسته کننده است. آنها در حال رفتن به یک سال سخت برای اطمینان حاصل کنید. من هو کردم واقعا با صدای بلند در سنت لوئیس. و آنها در حال رفتن به — وای — در همه جا آنها بروید حق است.”


(جان مک دانل/واشنگتن پست)

Mike Rizzo

مدیر کل اتباع واشنگتن

“کسی کردم به گفتن کلمه بیش از وجود دارد: ‘فریب خورده است. که مهم است برای من و برای ورزش به حرکت همان چیزی است که من بیشتر نگران است. ما باید مطمئن شوید که همه من را خال خال و T در حال عبور در این بررسی قبل از ما در پایان آن.”


(علامت Lennihan/AP)

برایان Cashman

New York Yankees مدیر کل

“من قطعا فکر می کنم [این طرح] تا به حال یک اثر در همه چیز بدون سوال. هوستون آستروس شد برخورد با مزیت بیشتر از مخالفان خود را. این یک واقعیت است.”


(Kareem Elgazzar/AP)

ترور Bauer

Cincinnati Reds پارچ

“آنها در حال منافقان آنها متقلب آنها به سرقت رفته از بسیاری از افراد دیگر و بازی خود را به طور کامل غیر منصفانه است. شما بچه ها [آستروس] فکر می کنم شما بهتر از همه و شما لازم نیست که به قوانین پایبند? F— شما. شما می دانید ؟ این که چگونه من احساس می کنم در مورد کل عملیات.”


(جف رابرتسون/AP)

استفان عشق

اتباع واشنگتن پارچ

“روزی من قصد دارم امیدوارم برخی از grandkids و نشستن و صحبت کردن با آنها در مورد تجربه از جهان سری و واقعا احساس شرمندگی از آن را در همه.”


(کتی Willens/AP)

مایک Clevinger

Cleveland Indians پارچ

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک راحت چند در خفاش برای بسیاری از کسانی که در پسران و نباید باشد.”


(جان مک دانل/واشنگتن پست)

Howie Kendrick

اتباع واشنگتن ابزار بازیکن

“آن قرار داده نمی شود و بیس بال در نور خوب و کمیساریای نشده انجام یک کار بزرگ از تلاش برای پراکندن وضعیت صادقانه میگویم. شما تقلب شما تقلب. هیچ انصاف در آن است.”


(مت نیویورک/AP)

جاستین ترنر

Los Angeles Dodgers سوم baseman

“تماس با جهان سری تروفی یک قطعه فلز, منظور من, من نمی دانم اگر این کمیسیون تا کنون برنده هر چیزی در زندگی خود را. شاید او نیست. اما دلیل هر مرد در این اتاق به این دلیل هر مرد در حال کار کردن تمام offseason و به اردوگاه های اولیه و قرار دادن در زمان و تلاش است که به طور خاص برای این جایزه است که توسط راه این است که به نام کمیساریای جایزه. بنابراین برای او بی ارزش آن راه او دیروز به من می گوید که چگونه از تماس او با بازیکنان در این بازی است. در این مرحله تنها چیزی که بی جایزه است که در آن می گوید: “کمیسیون” در آن است.”


(جان مک دانل/واشنگتن پست)

Sean Doolittle

اتباع واشنگتن امداد پارچ

“من فکر می کنم در مورد آنچه که من فقط صحبت کردن در مورد قبل از این مفاهیم است که آن را به حال بچه ها مشاغل و این بازیگران خیلی به شک فراتر از فقط آنچه را که آنها در سال 2017. گذشته نتایج در حال دوم-حدس از آن فصل به طور خاص از آن اجرا حذفی به طور خاص. و در حال حاضر فکر می کنم در مورد آنچه در آن انجام می شود در حال حرکت رو به جلو است. هر زمان که یک بازیکن شروع می شود به بهبود و یا یک برک آوت فصل هر تیم یک تیم می شود و می رود در اجرا وجود دارد برای رفتن به این سوالات: چه کار می کنند ؟ آنها چگونه انجام این کار ؟ این است آلوده? آنها تقلب? … راه است که آن را واقعا نابود یکپارچگی این بازی دشوار است. و من نمی دانم چرا که بخشی از من شگفتی اگر شما نوع فرد است که مایل به انجام این کار, شما قادر به قدم به عقب و ببینید که چگونه است که بر یکپارچگی این بازی ؟ شما می توانید ببینید که چگونه آن را نابود اعتماد عمومی و فن اعتماد به نفس در محصول است که ما باید در این زمینه دارید ؟ بنابراین من نمی دانم. این نوع از مسائل است که من به دنبال زمانی که من دیدن آنچه که آنها تا به حال به می گویند. اما آنها تا به حال چگونه بسیاری از ماه به قرار دادن چیزی با هم؟”


(Alex براندون/AP)

جاستین Verlander

Houston Astros پارچ

“هنگامی که من صرف برخی از زمان و درک آنچه اتفاق می افتد, من آرزو می کنم من تا به حال گفت: بیشتر. من نمی تواند به عقب و معکوس تصمیم من. من آرزو می کنم من تا به حال گفت: بیشتر من نیست.”

ادامه مطلب:

جثه Altuve نشان می دهد خود تو به عنوان Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی طول می کشد یک واقعیت تلویزیون به نوبه خود

بیس بال می خواستم پاسخگویی و ندامت از آستروس. این اتفاق نمی افتد.

این زمان برای Astros به خود ، شاید آنها از دست رفته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>