آنچه مهم به Dabo Swinney? سیاه, Clemson, بازیکنان, گذشته و آینده می خواهید بدانید.

هیچ جا این در صفحه نمایش بهتر نسبت به پردیس های ورزشی منطقه که در آن پیشرفت احساس بی پایان: $12 میلیون تنیس تسهیلات در اینجا $14 میلیون و سافتبال ورزشگاه وجود دارد. اما درست showpieces هستند کسانی که مونتاژ شده توسط پویا ترین سازنده این قطعات که تا کنون شناخته شده است.

Dabo Swinney نشده فقط ساخته شده یک کالج, فوتبال, بهترین, برنامه, برنده دو چهار قهرمانی ملی. او را قوت بخشیده اقتصاد از دانشگاه و شهر در حالی که نظارت بر $88 میلیون ارتقاء به کلمسون فوتبال امکانات. از سال 2013 متعدد بازسازی به یادبود ورزشگاه اضافه شده اند embellishments مانند یک “oculus” در شکل کالج فوتبال جام حذفی و برنامه جدید فوتبال مرکز شامل سالن بولینگ ، bocce ball دادگاه و چرت زدن در اتاق.

روزی برخی از بازیکنان سابق این باور مدرسه ناچار کمیسیون یکی دیگر از پروژه: یک مجسمه Swinney خود را.

“او به معنای واقعی کلمه تغییر کرده است که برنامه می گوید:” K شهرداری والاس سابق Clemson ایمنی بود که در پیش نویس توسط Philadelphia Eagles در ماه آوریل است. “این حتی آنچه او ساخته شده است; آن را در قلب و اصالت پشت آن است. این همه از عشق خالص.”

اما گاهی اوقات زمین شیفت تهدید پایه های حتی قوی ترین سازه. در مه 25, یک موج شوک آغاز شد که در مینیاپولیس با پلیس به قتل جورج فلوید موج در سراسر ایالات متحده است. یک reinvigorated Black Lives Matter مجبور فوری تجدید نظر — و اغلب حذف — نژادپرستانه آثار و نمادها. آن را نیز مجبور آمریکایی ها با بلندگوهای قدرتمند به صحبت می کنند تا در راه آنها تا به حال هرگز.

سابق Clemson بازیکنان Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز دو NFL بزرگترین ستاره های عمومی تحت فشار این دانشگاه برای حذف نام John C. Calhoun از آن افتخارات دانشگاه است. Calhoun سابق آمریکا و سناتور و معاون رئیس جمهور متعلق به پنبه و چوب کشت و زرع در آن Clemson ساخته شده بود; او slaveowner که به نام ملت گناه اصلی یک “مثبت و خوب است.” و “این ظالمانه شکل” هاپکینز گفت: به این دلیل بود هاپکینز هرگز اشاره Clemson زمانی که او معرفی شده در طول تلویزیونی در سراسر کشور بازی.

افتخارات دانشکده کاهش یافته است Calhoun. اما Calhoun زمینه های کشاورزی و Calhoun درایو — به آرامی سفر جاده ای از طریق کاهش قلب دانشگاه و اجرا می شود در گذشته یک ساختمان ساخته شده با مواد repurposed از برده چهارم — باقی می ماند. بنابراین آیا Tillman سالن های با شکوه ساختار آجر ساخته شده و با چه نشانه ای توصیف به عنوان “یک آمریکایی آفریقایی تبار محکوم نیروی کار خدمه” نام “چنگال” بن Tillman یک سیاستمدار که حمایت برای مجازات از آمریکایی های سیاه و سفید.

“این چیزی است که جدید نیست به ما می گوید:” والاس که سیاه و سفید است. “من می دانستم که اولین روز من در اینجا آنچه که ما ایستاده و از چه ساخته شده بود وجود دارد.”

والاس صحبت کرد تا بیش از حد. بنابراین Clemson ستاره, سفید, کارفرمایی, Trevor لارنس که به سازماندهی یک زندگی توجه به تجمع در این شهر جنوبی از حدود 17000 سال-دور ساکنان.

اما حتی به عنوان Swinney را تمدید فوتبال “خانواده” در زمان عمل مربی — شاید با نفوذ ترین صدا در یک دولت و در یک دانشگاه هنوز هم در حال آمدن به مقابله با نژادپرستانه pasts — باقی مانده قابل ملاحظه ای خاموش. هنگامی که او در نهایت صحبت کرد در طول یک زوم نشست با خبرنگاران او را سرزنش می کردند که چه اتفاقی افتاده در مینیاپولیس در یک “گناه جهان کاهش یافته است.”

“برای من” Swinney گفت: “خبر خوب این است که ما باید خداوند است که دوست دارد همه ما است.”

جلسه را به خود جلب کرد, انتقاد خود را آشکار سوء تفاهم از تاثیر نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکایی های آفریقایی تبار که اکثریت را از کالج فوتبال فهرست اسامی اما بریدن از مربیگری کارکنان. من هم یک عکس که ظاهر چند روز بعد از مربی پوشیدن “مسائل فوتبال” پیراهن. بنابراین تصمیم خود را در حدود همان زمان به حفظ دنی Pearman 55 ساله سفید دستیار مربی که بستری برای استفاده از N-word در طول یک تمرین در سال 2017.

“ما در برخورد با آن” Swinney گفت: در یک ویدئو در مورد Pearman استفاده از لکه دار کردن “و ما نقل مکان کرد.”

برخی در Clemson نمی تواند حرکت کاملا به راحتی. آنها سعی در ایجاد حس Swinney آنها می دانستند که قلب و نیت خدمت به عنوان یک بستر برای فوتبال موفقیت تیم. آنها سعی کردند به مربع آن در برابر آنچه که او در حال حاضر گفت و آتش زا چیزهایی که او گفت: قبل از اینکه در مورد عدالت اجتماعی اعتراضات و پرداخت کار ورزشکاران است. آنها زمزمه در میان خود و در فکر مقابله با Swinney.

که آنها می خواستم بپرسم در نهایت مسائل بیشتر به Swinney — سیاه و سفید زندگی می کند و یا فوتبال ؟ اما با توجه به 93 میلیون دلار قرارداد خود قدرت و نفوذ او هنوز هم نگه می دارد در زندگی خود خواهد او گوش ؟

“ما فقط یک فوتبال برنامه” Swinney گفت: در تصویری ماه گذشته “و من فقط یک مربی فوتبال.” اما این درست نیست. نه اینجا. 50 سال مربی یک بار رهبری یک انقلاب در Clemson, پاره کردن چیزی کهنه به بازسازی آن قوی تر از بیشتر هر کسی می تواند تصور کنید. در حال حاضر در یک تاریخی فرهنگی چهارراه و در صورت Swinney را با بحران دیگری سوال پدید آمده است: می Swinney و بیشتر جسارت و در راه خود آن را انجام دهد ،

“اگر Dabo نیست و پایین وجود دارد و مردم به دنبال او و او چگونه تغییرات تاثیر می گذارد که چگونه آنها احتمالا تغییر می گوید:” Tammi اسب یورتمه رو که پسر ارمیا اسب یورتمه رو جونیور یک دبیرستان استخدام برای 2021 کلاس متعهد است در حال حاضر به بازی در کلمسون. “گوش دادن Dabo کردم سمت چشم از این مادر. در حال حاضر آن را در مورد رفتن با دل و روده خود و احساس مانند: “می توانم ببخشم ؟ “

او با استفاده از طرح آنها را بر روی کاغذاین طرح را در سر خود: امکانات داخلی که هنوز وجود ندارد تغییرات به ورزشگاه یک entryway که به نمایش Clemson تاریخ و غنائم.

او به دانشگاه رفت و زیرساخت های جلسات برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را. او صحبت را به همکاران در مورد او چگونه پیش بینی آینده Clemson football. او به آنها نشان داد او طرح بی پروا حتی برای Swinney.

“گفتم:” خوب آره این بد نیست آنچه که ما داریم در حال حاضر” می گوید: “براد اسکات سابق دیرین Clemson دستیار مربی و مدیر. “او فقط می خواستم به آن را به یک سطح کاملا دیگر.”

زمانی که Swinney رفت از گیرنده های مربی موقت به سر مربی در سال 2008 داشتن هرگز حتی شده یک هماهنگ کننده انتخاب شد نه فقط به خاطر اینکه او می تواند رویای بزرگ اما از آنجا که او می تواند متقاعد کردن دیگران این اهداف دست یافتنی است. به عنوان یک wide-eyed دستیار Swinney تا به حال اصرار بر استخدام C. J. Spiller در فلوریدا بومی و کشور را به بهترین دبیرستان در حال اجرا بازگشت. Swinney همکاران پیشنهاد او بیشتر تمرکز بر چشم انداز واقع گرایانه. اما مشخص مربی جوان که پس از صرف یک فرصت مطالعاتی از فوتبال به عنوان یک فروشنده واقعی — را دیدم تنها یک جهان که در آن Clemson بهتر بود, بازیکنان امکانات, قهرمانی امیدوار تر از حتی فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا.

Swinney میگفتم Spiller در مورد ایمان مسیحی خود را و این چشم انداز او تصور می کرد و در نهایت این جوان در حال اجرا پشت متعهد — امضای که تغییر این دوره از Clemson تاریخ است.

ببر برنده ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس در سال 2011 اولین قهرمانی در دو دهه و Swinney درخواست برای ساخت چیز: 10 میلیون دلار برای محیط داخلی تسهیلات 8 میلیون دلار برای ارتقاء به یادبود ورزشگاه را پایان غرب منطقه 25 میلیون دلار برای مجموعه بازسازی. هر چند Clemson دو و میدانی هرگز دریافت هدیه ای از بیش از 1 میلیون دلار قبل از سال 2014 آن را به حال هرگز Swinney انجام درخواست. او نشسته در اتاق نشیمن و در ایوان به درخواست کمک کنندگان برای $2.5 میلیون و پنجاه و بیشتر و بیشتر به نظر می رسید غیر ممکن است برای هر کسی که به او بگویید که هیچ.

“همانطور که او موفق تر صدای خود را فقط قوی تر و قوی تر” اسکات می گوید. “او هرگز راحت است. او تبدیل صفحه.”

این شهر در تلاش برای نگه دارید تا, احداث جدید, مراکز خرید هتل و آپارتمان. در ضمن Swinney مونتاژ ترین کشور توانمند کارکنان مربیگری و ساخته شده و برخی آن را بر این اساس پرداخت شود. در سال 2012 او معوق پول او به دلیل پرداخت را افزایش می دهد برای ایجاد یک 4.2 میلیون دلار حقوق و دستمزد استخر برای دستیاران خود را به بالاترین سطح در فوتبال کالج است.

“من مقدار زیادی از پول” Swinney گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2012 زمانی که او در مورد پرداخت $2 میلیون نفر است. او کاهش یافته است واشنگتن پست درخواست برای مصاحبه برای این داستان.

اما بازیکنان آغاز كرد و گفت: از یک سال بعد سزاوار هیچ جبران خسارت است. باورهای خود را در این امر سخت نشان می دهد که “professionalizing” فوتبال کالج را خراب کردن بازی با تحریک حق در میان بازیکنان. او گفت که او می خواهم به راه رفتن به دور از ورزش اگر بازیکنان پرداخت می شود.

Swinney برنامه حداقل در ذهن خود ساخته شده است پایه و اساس خدا و فوتبال. حقیقت این است که او ساخته شده آن را با حال بسیار دقیق و گاهی اوقات خیره جهانی خواستار — اما واقعا خانواده پسند. Swinney فراهم می کند دستیاران 13 ماه از تقویم از جمله معافیت بهار و روز خاموش نادر در ورزش از کارکنان که به طور معمول کار در سراسر ساعت. مربیان خود را’ بچه ها را تشویق به چسبیدن به اطراف تاسیسات و درمان آن را مانند یک زمین بازی.

Swinney انتظار پشتکار و فداکاری و در بازگشت او وعده همکاران در محیط کار و وفاداری. در پنج سال گذشته چهار دستیار مربیان را ترک کرده اند کلمسون. آلاباما و LSU, آخرین دو غیر Clemson قهرمانان ملی از دست داده اند سه و چهار دستیاران به ترتیب در پنج ماه گذشته رسید.

“چه مربی Swinney بود را به یک طرز فکر که بهترین استاندارد است می گوید:” جف اسکات که در ماه دسامبر چپ Clemson برای تبدیل شدن به فلوریدای جنوبی سر مربی بعد از ده سال تحت Swinney به عنوان یک بازیکن ، مربی و هماهنگ کننده است. “این که چرا مربیان اطراف چوب.”

که البته مسابقات قهرمانی ملی, پرداخت ببر’ کارکنان تمام وقت از 10 دستیار مربیان به علت $8.1 میلیون در سال 2020 و یک دانشگاه است که در آن تلاش برای برنده شدن در این ورزش-تسهیلات مسابقه تسلیحاتی قابل اعتماد موفق به نگه دارید تا با Swinney تخیل.

“این واقعا رویای من او گفت:” در سال 2017, بعد از روبان برش در Clemson را 55 میلیون دلار فوتبال عملیات پیچیده است. هر چند به زودی Swinney فروش جدید رویا: 70 میلیون دلار ارتقاء به یادبود ورزشگاه. در پاییز گذشته مدرسه هیئت امنا گفت: بله.

وجود دارد بسیار ارمیا اسب یورتمه رو جونیور, مادر دوست داشتم در مورد آنچه Swinney ساخته شده است: “پنجه سفر” برنامه است که می آموزد توسعه حرفه ای و برنامه ریزی مالی; میلیونر سر مربی سیاست درهای باز به فعلی و سابق بازیکنان; که 53 سابق Clemson بازیکنان شده اند NFL draft picks بیش از دهه گذشته است.

“من فقط احساس راحت می گوید:” Tammi اسب یورتمه رو که شوهر ارمیا Sr. شد چهار بار NFL Pro کاسه linebacker. ارمیا جونیور که ESPN صفوف خود را به عنوان شماره 1 خارج linebacker برای 2021 استخدام, کلاس شفاهی متعهد به کلمسون در سپتامبر گذشته.

او معتقد است که Swinney می بیند بازیکنان خود را به عنوان تمام مردم و نه دارایی های در اختیار خود را. این اجازه داده او را به چشم پوشی از برخی از مربی بیشتر سوال برانگیز نظرات. در سال 2016 زمانی که سابق NFL quarterback khezri شروع به گرفتن زانو در اعتراض به نژادی و بی عدالتی Swinney انتقاد Kaepernick روش اعتراض. او همچنین پیشنهاد جرم و جنایت و خشونت پلیس بنیادی نه از نژادپرستی نظاممند اما از یک “گناه مشکل” در حال رفتن به می گویند برخی از فعالان “نیاز به حرکت به یک کشور دیگر.”

Swinney بستری ماه گذشته این اظهارات “خشن است.” اما او حاضر به عقب نشینی از او اصرار که کالج ورزشکاران نباید پرداخت می شود و حتی به عنوان قانونگذاران و NCAA حرکت به سمت جبران آنها — و حتی به عنوان Swinney خود پرداخت کرده است سر به فلک کشید تشکر در بخش های بزرگ به کار عمدتا سیاه و سفید نیروی کار است.

“شما دنبال آن هستید در این مدارس پرداخت این مربیان زیادی از این پول” Tammi Trotter می گوید: “و آن را در آینده پشت این [بازیکنان].”

Swinney دوست دارد به استناد خود تربیت در ستایش ارزش بورس ورزشکارانی که حضور در دانشگاه به صورت رایگان. او فقیر در آلاباما پسر الکلی ، او معتقد است خدا و ژن استالینگس مربی تیم خود را به عنوان یک پیاده روی در گیرنده گسترده ای در آلاباما تغییر زندگی خود را از طریق ایمان و کالج تجربه. او تمیز ناودان و بخشی از تیم فوتبال اخوان شروع او را در یک مسیر است که به رهبری او را به این $9.2 میلیون دلار در سال منبر و دقت گردد پادشاهی.

“زندگی سخت” Swinney گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2019. “و من هرگز نمی خواستم که برای من و بازیکنان است. من می خواهم افراد جوان که ارزش آن تجربه که ارزش آموزش و پرورش است.”

او پرشور در مورد این مشاهده آن از طریق عمیقا شخصی لنز. هر چند Swinney برخوردار بحث یکی از دوستان نزدیک می گوید: او گاهی اوقات با مبارزات اشتباه بودن و یا حتی در حال گسترش بر مجموعه ای از دیدگاه محدود. همکاران و بازیکنان باید با اینحال اقدام به گسترش جهان خود را مشاهده و در طول سال — شاید هیچ کس بیشتر از وودی McCorvey که مربی Swinney در آلاباما 30 سال پیش و در حال حاضر به طور موثر به عنوان مربی و رئیس ستاد.

“گاهی اوقات من فکر می کنم او می گوید برخی از چیزهایی که — اوه من فکر نمی کنم من می میرم گفت که” McCorvey می گوید.

69 ساله سیاه او در آلاباما بیش از حد, اگر آن را یک تجربه بسیار متفاوت از یکی از Swinney می دانند و گرامی. او داوطلب شده است این داستان را به رئیس خود را در مورد ترور Jimmie Lee Jackson و راهپیمایی از سلما به مونتگمری, تفکیک آب چشمه و سینما.

“من سعی کردم به آموزش او” McCorvey می گوید. “اما او به زندگی نیست که مثل من و دیگر بچه ها سیاه و سفید در این تیم داشته باشد و پدر و مادر خود را.”

Tammi اسب یورتمه رو زندگی کرده است و آن را بیش از حد. به عنوان این هولناک بهار گشوده — اولین Ahmaud Arbery در گرجستان و سپس Breonna تیلور در لوییویل و سپس Floyd — Trotter نمی تواند کمک به تصور کودکان خود را در حالات مشابه.

“زمانی که من ارسال و پسر از درب,” او می گوید: “من مجبور به نگرانی در مورد این بزرگ سیاه و سفید مرد جوان با این سر از موهای ضخیم که کسی نیست به دنبال او را به عنوان یک تهدید. مهم نیست چقدر مهربان اوست من که نگران باشید.”

او در نظر گرفته Swinney سکوت در طول هفت روز بین فلوید مرگ و Swinney پاسخ. او “قطعا عصبانی,” او می گوید: بعد از دیدن Swinney نما خود را با “مسائل فوتبال” پیراهن. و یادگیری است که Pearman استفاده کرده لکه دار Clemson تمرین میدان و نبود اخراج برای آن — بود “آمار در روده,” او می گوید.

مربیان برنامه ریزی یک تماس با Trotters که Tammi معتقد است تلاش در کنترل آسیب و Swinney بود در خط به عنوان یکی دیگر از سیاه آمریکا سعی کردم به او را به درک.

“من می خواهم شما به من نگاه کودک به عنوان اگر شما و همسر خود را به حال birthed این فرد” Tammi اسب یورتمه رو به یاد می آورد گفت. “اگر من ساعت را از شما دور, من می خواهم به احساس در قلب من است که او را در یک محل که در آن مردم که من سمت چپ او خواهد او را حفظ کند.”

Clemson استخدام و کلاس ها به طور معمول رتبه بندی در کشور و Swinney به ندرت از دست می دهد و متعهد بازیکنان; بین کلاس های 2015 و 2020, صفر, استخدام که می خواهم شفاهی متعهد برای بازی با ببر ذهن خود را تغییر.

دو بازیکن در 2021 کلاس انجام داده اند که فقط اخیرا یک cornerback به نام اردن Hancock که انتقال به ایالت اوهایو. یک فرد نزدیک به هنکاک گفت Swinney پاسخ به Floyd کشتن نیست به طور مستقیم عامل به هنکاک تصمیم گیری است. اما در ماه گذشته, Hancock, توییتی یک نگران emoji در هنگام به اشتراک گذاری یک ویدیو از وسایل نقلیه آراسته با مؤتلفه پرچم عبور از کلمسون در پاسخ به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تجمع در محوطه دانشگاه.

“بسیاری از این سربازان در حال حاضر شروع به فکر کردن در مورد این واقعیت از آنچه برخی از این کالج ها نمایندگی می گوید:” مربی های مختلف Clemson استخدام. مربی تیم صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود زیرا او می ترسید تلافی جویانه از درون برادرانه فوتبال استخدام جامعه است. “بسیاری از مربیان که در حال رفتن به بسیاری از این آمریکایی های آفریقایی تبار و خانه در حال رفتن به باید برای پاسخ به برخی از پرسش های دشوار است که آنها را دور با پاسخ نمی در گذشته است.”

Tammi Trotter می گوید پسرش قصد ندارد از بازی در هر نقطه اما Clemson — در حال حاضر به هر حال. “انسان خوب” او می گوید: از Swinney.

اما او اوليه راحتی متزلزل است و این که آیا باقی می ماند که این مورد بستگی به Swinney از سخنان و اقدامات بین در حال حاضر و زمانی که او او را نشانه ملی نامه ای از قصد.

“در حال حاضر هی ما هنوز در بازی,” او می گوید. “من فقط دعا که هیچ چیز رخ می دهد که فقط از خط خارج شدن ما و به ما می گویند: ‘جواب منفی نمی تواند بیشتر از این است.’ “

به عنوان روز فلوید پس از مرگ تبدیل به هفته, C. J. Spiller با اشاره به تظاهرات و مربی سابق پاسخ — و نمی توانستم بخوابم. او و Swinney تغییر کرده Clemson هم 14 سال زودتر تنظیم برنامه فوتبال و خود را در فوق العاده مسیرهای. اما در حال حاضر Spiller احساس اجازه پایین و اضطراب است.

او می خواست به صحبت کردن با او, مربی, اما می Swinney تواند پذیرای? به او احترام می باشد و روشنفکر? خواهد او گوش ؟

“ما باید یک رابطه می گوید:” Spiller که صرف هشت فصل در NFL قبل از بازگشت به کلمسون در سال گذشته برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای گروه ورزشی. “اما ما تا به حال هرگز این گفتگو.”

Spiller تایپ افکار بر روی گوشی خود را نرم افزار یادداشت و برنامه ریزی یک جلسه در Swinney ، آنها دعا با هم و سپس Spiller برای اولین بار صحبت کرد.

او در مورد خواسته Pearman استفاده از لکه دار کردن. او سپس به اشتراک گذاشته چیزهایی که او می خواهم تجربه: چگونه جدا شده او گاهی اوقات احساس می شود در Clemson, چگونه آسیب پذیر او گاهی اوقات احساس می کند, چگونه به قطع برنامه فوتبال نگه می دارد و بازیکنان از دیگر دانش آموزان سیاه پوست. او بسته گفت: این بخش که تا کنون تعریف شده در این سال می تواند بازنویسی شود اگر Swinney و دیگران “20-20 چشم انداز” در مورد سیستم های شکسته و مفاهیم اطراف آنها را.

پس از جلسه Swinney برنامه ریزی شده در یک گردهمایی در خانه اش با Clemson را سالمندان است. او آنها را دعوت برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. او در زمان تماس برخی از آنها زمان با بازیکنان سابق. او گوش به McCorvey بحث عبارت از کارمند به رئیس فیلتر نشده, به عنوان آنها در زمان پرواز اجاره به پیتسبورگ برای بررسی در یک مجروح بازیکن.

“فقط من و او یک” McCorvey می گوید. او ترجیح میدهد برای حفظ بسیاری از مکالمات جزئیات خصوصی اما او می گوید: او گفت: Swinney که نظرات اولیه خود را پس از فلوید مرگ شد کافی — که آن را تا به حال نشده است زمان برای مسیحی شهادت. McCorvey نیز مواجه Pearman او پس از اعتراف به استفاده از N-word. “شلیک آره من گفت: چیزی به او. مطمئن بود.”

علاقه مند در به اشتراک گذاشتن?

“نه” او می گوید: قبل از تغییر موضوع به صدای آواز پرندگان در خارج از دفتر پنجره در کلمسون فوتبال تسهیلات. خود را از پنجره مشرف زمین است که به طور چشمگیری تغییر در طول قرن ها و در حال انجام است تا دوباره. “چیزی که برای همیشه نگاه در این است که چگونه مردم را تحمل همه این” McCorvey می گوید. “همه چیز که آنها را برای کمک به ساخت این ساختمان آنها نیست و به رسمیت شناختن آن است. و سپس به من این فرصت را به کار در یک محل مانند این در حال حاضر …”

McCorvey مسیرهای پیاده روی کردن. او پرسید: اگر رئیس خود را قادر به درک آن و به روز رسانی نمایش خود را. Swinney بعد از همه این است که یک بخشی از دانشگاه و فرهنگ در حال حاضر مهم بنای تاریخی به Clemson را تجدید حیات. و بناهای تاریخی و حتی در مکان هایی مثل این یا اصلاح کند تا منعکس کننده تغییر نگرش و یا آنها را پاره کردن.

“اگر شما نیست” McCorvey می گوید از Swinney توانایی برای انطباق با “شما در حال رفتن به از دست داد. زیرا هر روز و هر سال شما را در بازیکنان خود را — آنها در حال تغییر است. و اگر شما را تغییر ندهید با آنها شما در حال رفتن به از دست داد.”

Spiller هم تشویق است که Swinney گوش دادن است. او heartened که پس از جلسه Swinney راهپیمایی در کنار Clemson بازیکنان در آن زندگی می کند ماده رالی. او را انتخاب کرده اند به این باور Swinney کلمات در سومین بودند واقعی است.

“من خجالت می کشم بگویم در همه چیز وجود دارد در این دانشگاه است که من واقعا نمی فهمم” Swinney پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و خواندن از آماده اظهارات گفت: جمعیت مونتاژ در این زمینه در مقابل Tillman سالن. “من می دانستم که مبانی اما نه جزئیات. اما من یاد گرفته ام. و من گوش کرده ام.”

در روز نشست خود را هر چند Spiller نمی دانم چه ممکن است از آن آمده است. او و Swinney ایستاده بود در آغوش گرفت و هنگامی که آنها به پایان رسید با لبخند به آنها اقدام به حرکت می کند. سپس Spiller خداحافظی و ترک یک ساختار است که وجود ندارد و حتی یک دهه پیش فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از چیزهایی که در اطراف در اینجا نگاه و احساس بسیار متفاوت از راه آنها استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma