آن اتفاق می افتد هر سال: سیاسی نژاد گرم و سرمایه گذاران تبدیل به وسواس با چگونه آن را بازی در بازار سهام. در ایالات متحده, که بدان معنی است که هنگامی که یک جمهوری خواه می کشد پیش رو وجود خواهد داشت صداها و گفت که باید خوب برای سهام. ناگهانی تلفات در خیمه صنعت مانند بانک ها ارسال تحلیلگران تکاپوی پیدا کردن سیاست و یا مبارزات انتخاباتی تعهد به سرزنش. اما در حالی که آن را می سازد برای پر جنب و جوش, شام, مکالمه عاقلانه است که همه چیز را در این عرصه با یک دانه نمک است. به سادگی قرار داده و بازار را به زانو حرکت تند و سریع واکنش به اخبار سیاسی معروف فرار و اغلب اشتباه است. و در پایان آن را هرگز روشن اگر سیاست موثر بر سهام, سهام موثر بر سیاست و یا اگر همه چیز است تحت فشار قرار دادند توسط چیز دیگری به طور کامل.

1. چگونه هوشمند است که بازار در مورد سیاست ؟

به دنبال در واکنش به باراک اوباما برای اولین بار در انتخابات و انتخاب مجدد او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست هیلاری کلینتون آن را سخت به استدلال می کنند پاسخ این است که نه بسیار. هر یک از این پیروزی شد و در دیدار با وحشت توسط معامله گران است. S&P 500 با کاهش 5.3% در Nov. 5, 2008, و 2.4% در Nov. 7, 2012 پس از اوباما برنده است. زمانی که مشخص شد تهمت خواهد پیروز چهار سال بعد شاخص های آتی سقوط مجاز مبادلات در عرض چند دقیقه. و هر زمان اولیه جهت مرده بود اشتباه است. تحت اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن یک بازار گاو اضافه شده است $28 تریلیون به حقوق صاحبان سهام ارزش.

2. مطمئنا این مسائل که رئيس جمهور ؟

در حالی که واضح و آشکار وجود دارد نمونه هایی از هر دو در کاخ سفید سیاست و رسوایی مؤثر سهام در کوتاه مدت, جوش, کردن اثر ماندگار از رئیس جمهور در بازارهای دور murkier. در نظر رونالد ریگان 1981 کاهش مالیات مصوب در شروع پنج سال تجمع که برداشته S&P 500 با 229%. که قطعا چگونه خود را حامیان بازیگران آن را در زمان. در حقیقت اقتصاددانان تمایل به قرار دادن به همان اندازه و یا بیشتر وزن بر عوامل دیگر. مهمترین فدرال رزرو نرخ بهره را در حال سقوط از 20 درصد به زیر 9 درصد تحت رئیس پل ولکر. حزبی گرایش از رئیس جمهور به نظر نمی رسد که بسیار مهم است ، ميانه S&P 500 به دست آوردن دموکراتیک در شرایط پس از سال 1928 شده است 27.7% با توجه به Leuthold Group LLC در مقایسه با 30.2% تحت خواهان.

3. اما بدیهی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خوب برای سهام, حق?

این قطعا درست است که سهام شده اند شناور در زیر 45 رئیس جمهور افزایش 56% پس از روز انتخابات, اما استدلال که آنها شده اند استثنایی او را تحت کمی لرزان. در اینجا یک لیست از دولت که دیدم سه سال پیشرفت در شاخص S&P 500 به نزدیک یا بیشتر از این یکی:

• بیل کلینتون در دوره دوم. (99%)

• فرانکلین روزولت دوره اول. (98%)

• دوایت آیزنهاور اولین دوره. (82%)

• کلینتون در دوره اول. (51%)

• George H. W. Bush کند. (49%)

• ریگان در دوره دوم. (47%)

سهام قوی میل به افزایش است. گفت: هر چیزی بیشتر است که با فشار دادن آن.

4. اما بازار این قوی باعث می شود دوباره انتخابات یک چیز مطمئن, درست است ؟

آن را آسان به تصور این درست است اما به اندازه کافی counterexamples وجود داشته باشد به پیچیده حساب دیفرانسیل و انتگرال. سهام صعود به شدت در دوره دوم اوباما و در عین حال دموکرات ها از دست داده و پیشنهاد خود را به نگه داشتن بر روی کاخ سفید است. در سال 2000 دموکرات بودند وقت حزب بودند اما بوت کردن بعد از یکی از بزرگترین تظاهرات تا کنون. بیش از بازار این اقتصاد است که لحن. رکود می تواند مضر برای حزب در قدرت است. در قرن گذشته تنها انتخاب رئیس جمهور که از دست رفته دوباره انتخابات بود تا پس از نظارت بر رکود اقتصادی — George H. W. Bush در سال 1992 جیمی کارتر در سال 1980 و هربرت هوور در سال 1932.

5. پس چه چیزی می تواند به ما می گویند در مورد سیاست و بازار ؟

وجود دارد دلیلی برای باور کردن عملکرد سهام تاثیر می گذارد رای دهندگان نظرات در مورد اقتصاد و حزب در قدرت حداقل در حاشیه. به گفته های اخیر مطالعه علمی افزایش سهام تمایل به کار در حمایت از وقت حزب هر چند نه به محرومیت از همه چیز (دوباره دیدن 2016 و 2000.) آنچه محققان دریافتند شد شواهد آماری که زمانی که بازار تا بیش از دوره پس از انتخابات گذشته افرادی که خود را بیشتر سهام تمایل به نفع وقت.

6. اگر سرمایه گذاران می خواهید برای دریافت اولیه خواندن در انتخابات است و بازار از هر گونه کمک ؟

وجود یک لنز که از طریق آن S&P 500 دارای یک رکورد از prescience که شاید هیچ انسانی پیش بینی می تواند مطابقت. در سال 1928 معیار شاخص به درستی نشان داد که برنده خواهد شد, نامزد وقت حزب و یا چلنجر 20 از 23 بار با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Strategas Research Partners LLC. زمانی که سهام بالاتر در طول فوری سه ماه span قبل از رای نشسته حزب برنده 86% از انتخابات است.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Lu Wang در نیویورک در lwang8@bloomberg.net

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: براد Olesen در bolesen3@bloomberg.net کریس نقی جان o’neil

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im