چه بردی-Belichick همکاری بزرگ است آنچه از آن ساخته شده اند برای پایان دادن به

رقابت حاکم برای همیشه لطفا برای. آن نیروهای پایدار ترین ستاره های بزرگ به طور گذرا. در روز سه شنبه را بردی و میهن پرستان جدید انگلستان پایان خود سلسله. تاریخچه ممکن است اشاره به جرثقیل هنری و تنسی تیتان به عنوان آنهایی که به پایان رسید آنها را با cornerback لوگان Ryan متوقف بردی نهایی تصویب و بازگشت آن به زمین نشستن کامل هواپیما در پایان دور اول بازی حذفی دو سال پیش. این زمانی بود که پس از سال ها از حدس و گمان قطعیت رسیده آستان.

اما برای به انجام به عنوان بردی و میهن پرستان به نظر می رسید آنها هنوز هم یک 12-4 تیم در فصل گذشته و برنده 10 از اول 11 بازی. آنها نیاز به تغییر و جوانان اما امید خود را برای هفتمین قهرمانی نیست مرده است. آنها teetering هر چند و هر سال آنها باقی می ماند در حال حاضر آنها پیچیده آینده خود را. هنوز داده و تسلط خود را به عنوان به خوبی به عنوان دوره ای در طبیعت ورزش چگونه می تواند آینده احتمالا می تواند بهتر یا حتی نزدیک به آن وجود دارد ؟

با این وجود آنها دست تکان داد حوله. به عنوان رایگان آژانس آغاز شد, میهن پرستان نبودند snuggling بعدی به بردی و تیم های دیگر از جمله لس آنجلس شارژر و Tampa Bay Buccaneers بودند بی مورد تلاش برای به دست آوردن 42 ساله کارفرمایی. بنابراین بردی در زمان به رسانه های اجتماعی شنبه و ارسال یک Instagram خداحافظی به تنها تیم او شناخته شده در 20 فصل NFL.

“من نمی تواند مرد من امروز بدون روابط شما به من اجازه برای ساخت با شما” نوشت و در ضمن تشکر از میهن پرستان سازمان است. “من بهره مند از همه شما به من داده اند. من گرامی از هر فرصتی من تا به حال به بخشی از تیم ما و من عاشق همه شما که برای. تیم ما همیشه تعیین استاندارد در ورزش حرفه ای و من می دانم که آن را ادامه خواهد داد به انجام درست آن.”

در پایان یک حرکت بود که telegraphed برای یک سال هنوز هم احساس خیره کننده. برای دو دهه بردی و میهن پرستان به مبارزه طلبیده منطق در ایجاد طولانی ترین و بحث برانگیز ترین سلسله در آمریکا ورزش حرفه ای تاریخ است. دستاوردهای خود در این دوران هنوز هم بیش از حد گسترده و به طور کامل درک: شش عنوان نه سوپر باول حضور در 13 بازی مسابقات قهرمانی آسیا حضور 17 حذفی حضور 18 فصل حداقل 10 برنده, 19 مستقیم برنده فصل است.

عامل در درجه سختی در یک NFL وضع قانون برای برابری و انگلستان می تواند سهام ادعای خود را به عنوان بزرگترین سلسله در ورزش با وجود Spygate, Deflategate و یا هر گونه دیگر وارد بحث. با سخت خستگی ناپذیر و درخشان لایحه Belichick مربیگری آنها پرستان staved کردن پایان برای مدت طولانی است که حتی در حالی که پیش بینی مرگ خود را, شما تعجب اگر آنها ممکن است پیدا کردن یک راه فشار به سه سال از این اجرا.

آنها نمی خواهید به نگاهی که شانس ، بنابراین شما با یک نتیجه گیری است که نشان می دهد همان چیزی است که تبدیل به ظاهر رنگارنگ مخلوط بردی Belichick و صاحب رابرت کرافت به یک سلسله trio: آنها بیش از حد شیفته با پیگیری برتری به هم نشستن و استراحت و تماشای یک سلسله میرند. آنها بیش از حد رقابتی به اجازه دهید که اتفاق می افتد به خصوص بردی و Belichick.

Belichick می ترسید ماندن همان و به تدریج بدتر است. تفسیر او از Patriot راه این است که بی رحم و درک: او هرگز نگه می دارد به گذشته و او حاضر به سقوط در عشق با حال. او برنده سوپر کاسه و نگران طولانی حذفی اجرا مانع آماده سازی برای فصل آینده است. او یک ماشین بی امان با تدبیر و در بردی او در بر داشت یک کارفرمایی با استعداد و ذهن و درایو خود را برای رهبری یک تیم است که تبدیل تمام مربیگری خود فلسفه و استراتژی به یک بدون انحراف عملیات.

این بود که به پایان بردی و Belichick بازی پل در نوعی از NFL صفحه اصلی بازنشستگی. Belichick خیلی سنگدلانه یک تیم سازنده. و بردی برای همه پولی فداکاری های او ساخته شده است و تمام صبر او نشان داده است در کاهش تقاضا بهتر تهاجمی استعداد در اطراف او بیش از حد افتخار به چمباتمه زدن بر روی یک حق رای دادن ولرم در مورد آنچه که او می تواند ارائه خود را به عنوان 43 رویکردهای تولد در ماه اوت است.

بنابراین TB12 رفته است.

“اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم موفقیت,” او نوشت.

بردی است که ساخت درجه یک, خروج, اما آن را هنوز هم دشوار و مملو از جنگ است. او به جای بازی مقابل مربی خود را از زندگی در شک و تردید با او. بر خلاف مونتانا تجارت از سان فرانسیسکو به کانزاس سیتی, Favre خروج از خلیج سبز به New York Jets و بعد مینه سوتا یا Peyton Manning خروج از ایندیاناپولیس به دنور هیچ استیو جوان, Aaron Rodgers یا اندرو شانس در جای خود به موفقیت بردی در انگلستان است. این پرستان ترجیح می دهند به استقبال عدم اطمینان نسبت به اجازه دهید آن را سوار با یک آینده Hall of Famer که در حالی که در کاهش هنوز هم می تواند منعکس کننده استعداد او را در اطراف و افزایش آن در مناسبت.

سن ساخته شده است که بردی انسان, اما او هنوز هم با استعداد به اندازه کافی به فرمان بالا حقوق و دستمزد. و با کار خود را در حال حاضر سال به سال او نیست به در نظر گرفتن کاهش پرداخت کنه. این پرستان نبودند مشتاق ارائه 30 میلیون دلار برای هر فصل قرارداد برای یک بازیکن است که می تواند یک ستاره اما نه نجات دهنده خود را ندارد. در سرد خود ارزش مبتنی بر مدل فهرستی از مدیریت نمی کند آن را محاسبه. Belichick است و بیشتر وحشت زده ساخت یک استثنا نسبت به تجدید نظر در حق رای دادن به عنوان ما آن را می دانم.

این سلسله است. حتی اگر او هرگز برنده بزرگ به عنوان یک سر مربی قبل از بردی Belichick ادامه خواهد داد تا موفق شود. بسته به اینکه چه کسی آنها را انتخاب کنید به عنوان یک جدید, کارفرمایی, میهن پرستان حتی ممکن است دفع کردن بوفالو و برنده شرق آسیا دوباره در فصل آینده. هنوز هم وجود دارد ممکن است زمان برای Belichick, 67, برای ساخت یک قهرمانی فهرستی قبل از او بازنشسته. اما بدون بردی میهن پرستان را هرگز همان خواهد بود.

“تام بود و نه فقط یک بازیکن خریداری شده که به برنامه ما” Belichick در بیانیه ای گفت. “او یکی از اصلی خود را. علاوه بر این ، تام زندگی می کردند و تداوم فرهنگ ما است. روزانه او یک تن-ستر و یک نوار کننده.”

بدون میهن پرستان بردی ارقام به پایان کار خود را در شیوه ای مشابه به عنوان حق رای دادن او در پشت برگ: هنوز موفق یکسان نیست. او قطعا نمی شرمسار خود را. فرض کنید او نشانه با Tampa Bay — سالمندان QBs ترجیح می دهند آب و هوای گرم بیش از حد به نظر می رسد — او احتمالا متناسب با Bucs’ قدرت شلیک و نشان می دهد بیشتر وجود دارد در مخزن خود را از تصور است.

فوق العاده حرفه ای از تام برادی است که از چپ به مرگ در حال حاضر به تنهایی. بنابراین دوران Belichick پی در پی نابغه است. بردی و میهن پرستان بود و برای خداحافظی به این ترتیب راه خود را نه اجباری راه است.

آنها ترس از سلسله مرگ است. آنها فقط نمی خواهند به وجود داشته باشد زمانی که آن اتفاق افتاد.

ادامه مطلب NFL news:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de