مک ماهون اعلام کرد او در احیای XFL در سال 2018 امیدوار است که او در لیگ جدید خواهد تمرکز بیشتر بر فوتبال در حالی که کوتاه بازی بار به کمتر از سه ساعت است. لیگ مدیران از جمله کمیسر الیور شانس (پدر سابق کلت کارفرمایی اندرو) تغییر چندین سنتی NFL قوانین به این امید که XFL را انجام خواهد داد بهتر از قبلی زمستان و بهار لیگ از جمله اصلی XFL ایالات لیگ برتر فوتبال و در سال گذشته داد فوتبال آمریکایی. در اینجا مختصر و مفید از آنچه در لیگ جدید خواهد بود.

چگونه بسیاری از تیم ها در XFL?

لیگ خواهد شد که هشت تیم در سال 2020 به دو تقسیم بخش های جغرافیایی. واشنگتن, نیویورک, خلیج تمپا و سنت لوئیس در شرق بخش در حالی که سیاتل و لس آنجلس و دالاس و هوستون در غرب است.

تیم ها و خانه زمینه های:

• دالاس مرتدان (جهان زندگی پارک در آرلینگتون تگزاس)

• سی مدافعان (آئودی زمینه در واشنگتن دی سی)

• هوستون Roughnecks (TDECU ورزشگاه)

• لس آنجلس Wildcats (عزت بهداشت ورزشی پارک در کارسون کالیفرنیا.)

• نیویورک نگهبان (MetLife Stadium در رادرفورد شرقی, N. J.)

• سنت لوئیس BattleHawks (گنبد در امریکا مرکز)

• سیاتل اژدها (سنچریلینک درست)

• خلیج تمپا Vipers (Raymond James ورزشگاه)

چگونه بسیاری از بازی ها خواهد XFL تیم بازی ؟

تیم بازی خواهد کرد 10-برنامه بازی با پنج بازی و پنج در جاده ها است. هیچ bye هفته. دو تیم برتر در هر بخش را هر یک از دیگر در یک بازی division قهرمانی در تعطیلات آخر هفته از مارس 18 و 19 با لیگ قهرمانی بازی در آوریل 26.

چه XFL برای ایستادن ؟

باور کنید یا نه “X” ایستادن نیست برای هر چیزی. زمانی که اصلی XFL تاسیس سازمان می خواست به نام لیگ خود را “افراطی فوتبال, لیگ” اما پس از یک لیگ یک نام مشابه در حال حاضر وجود آنها گفت: “X” قرار بود به ایستادن برای هر چیزی اما NFL که آنها در نظر گرفته می شود محافظه کار و خسته کننده است.

چگونه است XFL متفاوت از NFL?

از XFL که بازاریابی خود را به عنوان یک بسیار سریع تر از نسخه NFL با اعلام قصد بازی در کمتر از سه ساعت است. برای انجام این کار, آن تغییر کرده است چند NFL قوانین و افزود مداوم ساعت است که متوقف نخواهد شد به صورت ناقص عبور می کند و یا نقش که به خارج از مرزهای جز در داخل نهایی دو دقیقه از هر یک نیم. در میان بیشتر شدید حکومت تغییرات:

هیچ امتیاز اضافی پس از touchdowns: به جای تیم می تواند برای دو یا سه نقطه های در حال اجرا یک بازی از هر دو-پنج و یا 10-حیاط خط.

چندگانه به جلو می گذرد: هر تعداد از جلو عبور می کند را می توان در هر بازی به عنوان طولانی به عنوان آن می اندازد پشت خط داد و بیداد.

اضافه فوتبال مجازات و پا زدن سبک ضربات پنالتی: اگر بازی به پایان می رسد در یک کراوات دو تیم پنج گسسته نقش از پنج خط محوطه را به یک نقطه برای هر بار آنها نمره دفاع از تیم گرفتن یک نقطه برای هر گردش مالی. تیم با بیشترین امتیاز در پایان در ضربات پنالتی برنده است.

هیچ چالش های پخش: به جای, سایت رسمی می توانید بپرسید برای یک پخش خواهد شد که بیش از 30 ثانیه برای تکمیل.

کوتاه تر بازی ساعت: وجود خواهد داشت تنها 25 ثانیه بین نقش به جای NFL 40.

تشویق کیکآف و زدن توپ را برمی گرداند: تغییرات در قوانین را فشار returners را ندارد و عادلانه جلب و یا اجازه دهید kickoffs رول به منطقه پایان با محدود کردن عجله از بازیکنان downfield در punts و لگد و آوردن punts که رول خارج از مرزهای داخل 20 به 35.

یک پا-inbounds جلب: بازیکنان تنها به برخی از بخشی از بدن خود را inbounds در حالی که کنترل یک توپ پرتاب می شود برای گرفتن در نظر گرفته شود خوب است.

چقدر XFL بازیکنان پرداخت می شود ؟

چگونه می توانم تماشای XFL?

بازی پخش خواهد شد هر شنبه و یکشنبه از Feb. 8 از طریق 12 آوریل در ABC, ESPN, Fox FS1 و FS2. دو شنبه نخست-زمان بازی در مارس انجام خواهد شد ، بازی حذفی خواهد بود و روباه و ESPN با ESPN حمل قهرمانی بازی.

که برخی از قابل توجه بازیکنان در XFL?

بسیاری از لیگ بازیکنان کالج اخیر بازیکنان به عنوان همسر سابق NFL بازیکنان به دنبال یکی از آخرین فرصت است. اما وجود دارد چند نام طرفداران را به رسمیت شناخته و از جمله سابق Redskins کارفرمایی جاش جانسون که نقش لس آنجلس Wildcats.

وجود دارد دیگر قابل تشخیص نام. سابق ایالت اوهایو کارفرمایی Cardale جونز را برای سی مدافعان. Landry Jones, زمانی, اوکلاهما, ستاره کارفرمایی نقش برای دالاس مرتدان. هفتگی Ealy که تا به حال سه کیسه و رهگیری در سوپر باول 50 برای Carolina Panthers خواهد شد بازی برای هیوستون همراه با سابق Auburn و پیتسبورگ استیلرز گیرنده Sammie Coates.

وجود دارد هر گونه معروف مربیان در XFL?

بله مختلفی وجود دارد از جمله سابق Redskins سر مربی جیم Zorn که در حال حاضر مربیان سیاتل اژدها. زمانی شارژر مربی کوین Gilbride مربیان نیویورک نگهبان سابق شاهین مربی ژوئن جونز هوستون Roughnecks’ مربی سابق خرس مربی مارک Trestman در حال حاضر مربیان خلیج تمپا Vipers.

دالاس تیم مربی سابق اوکلاهما مربی باب Stoops.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im