NFL باقی مانده است عبور لیگ اما 49ers با استفاده از run-سنگین جرم به ضربه گذشته وایکینگها مینه سوتا و Green Bay Packers در پلی آف با استفاده از بازی-دعوت از مربی Kyle Shanahan و سه نفر از سریع پشت در حال اجرا — Raheem eagles report مت Breida و Tevin کلمن. کارفرمایی جیمی Garoppolo اقدام تنها هشت می گذرد در 37-20 برنده بیش از هکرها که به 49ers NFC عنوان.

چگونه در خارج از منطقه کار می کند ؟ کجا آمده است ؟ و چه معنا است روز یکشنبه matchup? اجازه بدهید با یک نگاه:

چگونه در خارج از منطقه کار می کند ؟

در خارج از منطقه یک در حال اجرا بازی که در آن linemen توهین آمیز تمرکز بلوک های خود را بر روی مناطق یا فضاهای در این زمینه به عنوان خاص مدافعان (که به عنوان انسان-به-انسان مسدود کردن). آن را بر linemen به کاروان به سمت حاشیه و فشار پشت هر کدام از مدافعان در راه هستند. در حال اجرا پشت خواسته به دنبال سه گزینه: “جستن” خارج “بنگ” یک برش upfield بین linemen یا “خم” در تقلیل سراسر سازند.

“شما نیاز به [حال اجرا پشت] که پیدا کردن خط قرار داده و پای خود را روی پدال گاز و 0 تا 10 سریع” ESPN تحلیلگر مت بون گفت.

این طرح می تواند به رونق یا رکود. هیچ بازی اجرا می شود پر شده برای به دست آوردن یا از دست دادن yardage بیشتر و هیچ بازی اجرا بازده بیشتر پخش از 20-plus متری. در تعقیب این نوع از تکه پخش است که لازم است برای برنده شدن در مدرن NFL (معمولا از طریق عبور از بازی) تیم باید برای نگه داشتن چکش دور در جستجوی خاک پرداخت. این درست است حتی برای 49ers که زد آن را بهتر از هر تیم دیگری در راه خود را به سوپر باول.

“خارج از منطقه است یک جنگ فرسایشی” گفت: Dave McGinnis, دیرین NFL مربی. “افرادی که موفق هستند با این حال بیمار است.”

چه منشاء خارج از منطقه?

اهمیت منطقه مسدود کردن آثار به کایل Shanahan پدر مایک که به کمک نوآوری ایده در اوایل 1990s برای مقابله با Pittsburgh Steelers’ منطقه حمله رعد اسا. Steelers دفاعی هماهنگ دوم کیپر مختل خط حمله را man-to-man مسدود کردن تکالیف با مفاهیمی مانند blitzing یک linebacker و رها کردن یک پایان دفاعی به پوشش.

مایک Shanahan سپس سر مربی Denver Broncos و دستیار الکس گیبس متوجه چیزی شدم: linemen توهین آمیز باید بلوک یک منطقه به جای یک مرد است.

طرح ساده و در عین حال هر بازی ظریف است. اگر هر یک مدافع نفوذ مسدود کردن دیوار اجرا می شود پر شده است. این نهاد فشار شدید هر دو تیم برای کنترل خط از داد و بیداد و آن را تاکید می کند که چرا همه باید بیمار مربیان در بازی خود را-تماس و بازیکنان خود را اعدام است.

“زمان بندی همه چیز است” گفت: هکرها محافظت بیلی ترنر که نقش در این طرح است.

حفظ هر بلوک در هر بازی سخت است به طوری که آمار نرخ کم است. اما حتی اگر یک جرم تنها بالغ بر 20 متری در اول آن هفت یا هشت سراسیمه مربی فلسفه این است: من بازیکنان را انجام دهد شغل خود را بیشتر از بازیکنان خود را.

“رونق پس از آن وجود دارد 60 یا 70-yarder و مدافع گفت:” او تنها یک دراز مدت!’ گفت: “دنیس تورمن یک دیرین مربی دفاعی. “اما چگونه منظم بودی ؟ [خارج از منطقه] تنها طول می کشد یک مرد شکستن.”

که انعطاف پذیری برای اثبات مشکل مخالفان برای دفاع از. این Broncos برنده سوپر باول عناوین در سال 1997 و 1998 فصول و ترل Davis, ناب “یک برش” در حال اجرا به عقب که رونق در Shanahan را در خارج از منطقه طرح در فرود Pro Football Hall of Fame.

چگونه 49ers استفاده از خارج از منطقه?

کایل Shanahan را تغییر نداده هسته ای از این رویکرد است که پدر خود را ایجاد شده است.

“به نظر می رسد همان به نظر من” تورمن گفت. “این یک مفهوم ساده است اما آن را سخت به متوقف شود.”

یک شباهت که Shanahan استفاده در خود را به نفع یک گروه بندی پرسنل — دو-در حال اجرا-بازگشت مجموعه — که کمتر رایج است در بازی امروز. دفاع استفاده نمی شود به مواجهه با جرائم با چنین قدرت اجرا-رویکرد سنگین — حتی در خارج از منطقه-سنگین تیم مانند لس آنجلس قوچ به طور معمول کار در خارج از یکی از-پشت-گسترده-گیرنده ترکیب اولیه — اما 49ers یک بیمارستان در Kyle Juszcyzk و تنگ در پایان جورج بازیگوش که مسدود کننده های قدرتمند و هنوز هم به اندازه کافی همه کاره برای عامل به این بازی عبور کنید.

بزرگترین تفاوت در Shanahan نسخه از خارج از منطقه است و راه او لباس تا نقش به اشتباه دفاع. او اجرا می شود چندین نمایشنامه از تشکل های متعدد برای جلوگیری از توسعه گرایش است که مخالفان می تواند در پیشبرد. او اعزام presnap حرکت و بازی-اکشن در نرخ که رتبه در میان بالاترین در NFL ایجاد آنچه مدافعان اشاره به عنوان “eye candy” — و وادار کردن بازیکن دفاعی به فکر می کنم طولانی و بازی کندتر است.

“سرعت همه چیز است” McGinnis گفت. “اگر شما را آهسته تصمیم درست در دفاع از شما در اشتباه هستید.”

چه معنی آن را برای 49ers در مقابل ستاد?

روسای وارد روز یکشنبه بازی درک که کلید توقف 49ers جرم است کاهش در خارج از منطقه. خود را بهترین سلاح در این تلاش ممکن است توان دفاعی مقابله با کریس جونز که مخل داخلی نیروی, اما در برخورد با آسیب گوساله. بون شناسایی او به عنوان روسای’ مهم ترین بازیکن.

“اگر این یک خط-از-داد و بیداد بازی سان فرانسیسکو است قهرمان سوپر باول,” بون گفت. “اگر آنها می توانند کنترل توهین آمیز مقابل آن را بیش از.”

به سادگی کاهش سن فرانسیسکو عجله حمله نمی خواهد به اندازه کافی برای تضمین ستاد پیروزی. تهدید در خارج از منطقه آنلاک بقیه 49ers جرم. آنها یکی از متعادل ترین تیم ها در لیگ, در حال اجرا توپ تقریبا 52 درصد از زمان و آنها را با موفقیت با استفاده از بازی-اکشن به خصوص در پایین. آنها جلو linebackers نزدیک به خط از داد و بیداد و روشن پرتاب خطوط برای Garoppolo.

“این درخشان” بون گفت. “آنها به طور مداوم قرار دادن بازیکن دفاعی در جنگ و تست چشمان خود را.”

دفاع عدم اطمینان کمک می کند تا 49ers’ خط حمله به Garoppolo زمان و 8.7 متری در هر تلاش و 115.5 رهگذر امتیاز از پاک کردن جیب هر دو رتبه پنجم در NFL. حتی اگر در خارج از منطقه کلید جرم, the 49ers’ گزینه های آنها خطرناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im