چه فصل 11 ورشکستگی است ؟

چه فصل 11 ورشکستگی است ؟

به سادگی آن را یک راه برای شرکت مشکل به صرفه جویی در خود را با حفظ سود بخش هایی از کسب و کار خود را در حالی که انجام دور با وزن خالص است که می تواند شامل سود فروشگاه ها و غیرقابل دفاع بدهی. مدیریت این شرکت همچنان در کنترل کسب و کار, اما دادگاه ورشکستگی نظارت بر روند آن را به عنوان مذاکره با صاحبخانه تامین کنندگان و سایر طلبکاران.

“هدف در فصل 11 به حک کردن مولد بخشی از شرکت و خلاص شدن از بخش هایی که در حال از دست دادن پول” گفت: James فرشته, یک استاد امور مالی در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است. “آنها ممکن است فروش کردن بخش های خاصی از کسب و کار پایین امکانات و از درجه اعتبار ساقط قرارداد با تصویب دادگاه است.”

این متفاوت است از فصل 7 پرونده که منجر به انحلال, به معنی همه چیز است فروخته شده و فروشگاه ها در حال تعطیل ،

برای بسیاری از خرده فروشان فصل 11 پرونده تنها راه مناسب برای خروج از یک دهه اجاره در یک مرکز خرید یا مرکز نوار. برای مثال J. Crew-که برای ورشکستگی زمینه در مارس 4 با استناد به بیش از 1 میلیارد دلار بدهی — به دنبال “رد” 67 از آن نزدیک به 500 اجاره نامه.

“برای خرده فروشان است که بیش از حد طولانی خود و باز کردن بیش از حد بسیاری از فروشگاه ها به سرعت بیش از حد, مانند, J. Crew, این یک فرصت نادر به قطع گفت:” مگان موری یک وکیل در آندروود موری تمپا, فلوریدا., شرکت که متخصص در قانون ورشکستگی. “هنگامی که به درستی استفاده می شود فصل 11 می تواند زندگی جدید به یک مبارزه شرکت می باشد.”

چرا بسیاری از شرکت ها تشکیل پرونده برای ورشکستگی در حال حاضر ؟

بسیاری از خرده فروشان — به خصوص بازار مبتنی بر زنجیره ای و فروشگاه های بزرگ — مبارزه کرده اند برای سال. سپس همه گیر آورده کسب و کار متوقف و آنها را وادار به بستن هزاران نفر از فروشگاه ها و خروج از آنها را با هزینه های بزرگ مانند اجاره و بسیار کوچک درآمد.

دو راه وجود دارد برای یک فصل 11 پرونده: یک شرکت یا باید بیشتر بدهی از دارایی های (شناخته شده به عنوان “ترازنامه آزمون”) و یا قادر به پرداخت بدهی های خود را به عنوان آن می آید به دلیل (از “درآمد test”). وکلای مدافع ورشکستگی می گویند هر دو سناریو تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشترک در ماه های اخیر به عنوان خرده فروشان — و مصرف کنندگان — آب و هوا اثر شیوع کروناویروس.

“برای شرکت هایی که به سختی در این همه گیر شد نی که پشت شتر را شکست گفت:” لارنس کاتز یک وکیل ورشکستگی در Hirschler قانون در تایسونز کرنر تبدیل شد. “تا به حال بسیاری از مشکلات بدهی های آنها در تلاش برای پیدا کردن بازار مناسب — و پس از آن همه ناگهان همه گیر بازدید از فروشگاه های نزدیک و آنها را درک کنند که تنها راه خروج از این شرکت است که به پرونده فصل 11.”

می تواند یک شرکت بازیابی از فصل 11 ورشکستگی است ؟

بله. در اکثر موارد موری می گوید: شرکت های ظهور از فصل 11 ورشکستگی به عنوان قوی تر کسب و کار هر چند که مشخص نیست که آیا این روند را نگه دارید در طول بیماری همه گیر.

“اکثریت قریب به اتفاق شرکت های سازماندهی مجدد, اما ما ممکن است شروع به دیدن بیشتر نزدیک درهای خود را به دلیل جریان درآمد شده اند تا به شدت صدمه دیده است,” او گفت:.

Pier 1 Imports, به عنوان مثال اعلام کرد در ماه مه که این امر تمام 540 از آن در خانه مبلمان فروشگاه ها و تعطیل کردن کسب و کار پس از آن موفق به پیدا کردن یک خریدار در طول بیماری همه گیر. 58 سال از شرکت در اصل برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ماه فوریه است.

آیا این به این معنی من فروشگاه های مورد علاقه در حال رفتن دور ؟

احتمالا کارشناسان می گویند هر چند شما ممکن است به درایو به مکان های مختلف و یا فروشگاه آنلاین به جای در بازار است.

خرده فروشان به طور معمول با استفاده از فصل 11 به عنوان یک فرصت برای رها کردن سود فروشگاه ها و یا پاره کردن مکان های که بیش از حد نزدیک به هم. GNC منابع که برای ورشکستگی زمینه در ماه ژوئن در حال بسته شدن بیش از 1000 فروشگاه در حالی که برادران بروکس و Sur La Table که هر دو برای ورشکستگی زمینه در ماه جولای در حال بسته شدن حدود 50 فروشگاه های هر کدام.

در تمام خرده فروشان انتظار می رود به طور دائم شاتر به عنوان بسیاری از 25,000 فروشگاه ها در این سال بسیاری از آنها در مراکز با توجه به Coresight پژوهش است. که در مقایسه با حدود 10000 تعطیلی سال گذشته است.

“خرده فروشان در حال حرکت سریع به خاموش کردن سود فروشگاه آنهایی که در بد مکان آنهایی که اصلا پول” فرشته گفت. “در طول فصل 11 شرکت می تواند از درجه اعتبار ساقط قرارداد با تصویب دادگاه-حتی اگر آنها گیر کرده در 30 سال اجاره در یک مکان خاص دادگاه ورشکستگی می گویند ‘bye bye, اجاره و آن را رفته است.”

حتی زمانی که یک شرکت liquidates تمام فروشگاه های خود را, برخی از بخش هایی از کسب و کار — نام خود را و یا وب سایت به عنوان مثال و یا سایر حقوق مالکیت معنوی — ممکن است در ادامه بسته به نوع که جرقه بزند ، Gymboree برای مثال خاموش کردن همه عملیات خود را پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در سال 2017 و 2019 اما بخش هایی از کسب و کار خود را پیدا کرده اند زندگی جدید: شکاف خریداری آن جینی و جک, فروشگاه, در حالی که کودکان محل خریداری Gymboree نام و مجددا راه اندازی وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de