آنچه که من در مورد من اجاره در پایتخت را Brookland

اما هم اتاقی من در آن زمان اعتقاد من بهترین جا برای ما معلوم حق با او بود.

شرق رو به کف به سقف پنجره ها خیس آپارتمان با نور از sunup به midafternoon اجازه می دهد خانواده از گیاهان به رشد در طول سال. کابینت در آشپزخانه — کوچک آن را به عنوان است — در حال عمیق من با ارائه فضای کافی برای ذخیره دیگر چدن اجاق هلندی من احتمالا لازم نیست. بهترین از همه این ساختمان در نزدیکی دفتر من را قادر می سازد سریع رفت و آمد در یک شهرستان که در آن طولانی و آهسته آنهایی که می تواند برای یک بدبختی معمول است.

و اگر چه من دوست دارم پیش از جنگ یک ساختمان با طبقه های قالب و جامد-درب چوبی من آمده ام برای لذت بردن از این جدید-ساخت و ساز ساختمان, من در زندگی برای نزدیک به دو سال است. دیوار آراسته با معشوق عکس و چاپ در حالی که hand-me-down اواسط قرن مبلمان کمک می کند اضافه کردن سبک به این کوکی-برش واحد. تزئین آپارتمان تبدیل شده است یک بازی سرگرم کننده پس از گرادیان سرگرمی. هر کتاب میز قهوه, گلدان و بالش به نظر می رسد به تماس با نام من و این فضا تبدیل به جذاب پد آن را در حال حاضر شده است یک درمان بی بها.

Brookland هم جذابیت خود را دارد. آن را آرام و آرام. فقط تا خیابان از من است گل پامچال, the Michelin-مصوب, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی و شراب نوار. بعد از ناهار خوری در coq au وین قدم زدن در اطراف محله به من یادآوری می کند که واشنگتن بیش از ردیف از خانه و مزین co-ops برای آن مشهور است. همچنین آجر خانه های ییلاقی و هنرمند-خانه های سبک که فلفل خیابان های شمال شرقی این محله من خیلی خوش شانس به خانه تماس بگیرید.

در این حال یکی از ویژگی های ما از مالکان چه آنها را دوست دارم بیشتر در مورد خانه خود را. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, لطفا با رزولوشن بالا, عکس از اتاق/ویژگی های شما را دوست دارم (ترجیحا با شما در عکس بیش از حد) و 350 تا 400 کلمه توصیف فضا و چرا شما آن را دوست دارم به: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>