آنچه که من در مورد خانه من در لیسبرگ, Va.

در سال 2005 ما ساخته شده است یک ناب گرجی سبک و مستغلات نشسته در 10 هکتار مباهات نمایش یک رشته کوه از پشت و یک زمین گلف در جلو رفت. ما احساس این خانه بزرگ خواهد بود ، ما آشپزخانه قلب خانه ما. آشپزخانه, میز و صندلی های 12 و این یک شروع عالی برای جمع های خانوادگی. ما میزبانی شکرگزاری شام برای دو دهه تولد, جشن کریسمس و gaggles از پسر ما دوستان شما. هنوز مطمئن شوید که چگونه شوهرم را توصیف آن, اما, این رویای من است در یک محیط مناسب. است, صلح آمیز, آرام و زیبا — باز مناظر, شن, جاده ها و برای تلفن های موبایل از همسایه مزرعه من در خانه احساس.

خانه من است و من پناهگاه امن من محل — یک محل که در آن من باید تکامل و ابداع خودم بارها و بارها از اضافه وزن چهار بازمانده سرطان به رقابتی بدنسازان به قاره خانم ایالات متحده آمریکا 2019. در حال سقوط در عشق با من لیسبرگ جامعه ساخته شده خانه ما حتی بهتر است. لیسبرگ مترقی جذاب شهر کوچک با یک حمایت روح جامعه که در آن من تاریخ ساخته شده است. مشتاق داوطلب جامعه و حمایت از سالمندان و جانبازان من با عنوان اولین خانم لیسبرگ و رقابت در خانم ویرجینیا امریکا در سال 2019.

خانه ما شامل یک دفتر اجرایی مقدار زیادی از فضای در فضای باز, آبگرم, تئاتر بار تجاری درجه و مقدار زیادی از فضای برای استراحت و پذیرایی از میهمانان و میزبان جمع های خانوادگی. در حالی که آن را سخت به انتخاب اتاق مورد علاقه ما رسمی اتاق نشیمن ترین احساساتی. این برخورد از نسل موارد از هر دو از خانواده های ما — لوستر و مبلمان از خانواده شوهر, صفحه اصلی, رخام گچی مجسمه از من اولین وظیفه واگذاری در آتن, یونان, اقلام تزئینی مادرم انتخاب شده و یا ساخته شده و یک عکس خانوادگی از من بزرگ مادر بزرگ بسیار الا ویلیامز. هیچ یک از این زنان با ما امروز اما هر زمان که من در این اتاق احساس می کنم آنها, من خدا را شکر برای میراث خود را و می تواند خود را تحسین طعم بزرگ.

خانه ما نیز بوده است انکوباتور تغییر برای دو روحیه کارآفرینی و تسهیل امید و رویاهای ما می دانیم که ما تا به حال زمانی که ما وارد شدند. ما تکامل یافته اند اینجا. در طول سال ما باز ما خانه را به صدها نفر. من آماده برای مسابقات در ورزشگاه ما را شروع کرده اند و به فروش می رسد کسب و کار.

امروز با covid-19 خانه ما این است که کانون زندگی ما و تکامل همچنان ادامه دارد. شد ستاد 110 مناسب من, تناسب اندام, کسب و کار زمانی که دولت مقرر تعطیل کردن کسب و کار; اولیه کلاس درس برای ما پسر نوجوان هنگامی که مدارس تعطیل شد; و زوم/اسکایپ جلسه ستاد شوهر من.

آن است که هنوز هم خانه رویایی من. آرامش باقی می ماند و ما ادامه خواهد داد به تکامل ابتلا به رویاهای جدید در اینجا. این است که ما مکان شاد.

در این حال یکی از ویژگی های ما از مالکان چه آنها را دوست دارم بیشتر در مورد خانه خود را. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را لطفا ارسال یک عکس از اتاق خود/ویژگی های شما را دوست دارم (ترجیحا با شما در عکس بیش از حد) و 350 تا 400 کلمه توصیف فضا و چرا شما آن را دوست دارم به [email protected]

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de