تیاو شهر ویدور در شرق تگزاس شهرت دارد. این نوع از شهرت است که باعث می شود ساکنان آن به مکث زمانی که به کسی می پرسد که در آن از آنها.

برای سال آن را شناخته شده به عنوان یک غروب شهر — جایی که غیر سفید پوستان بودند با تهدید به خشونت اگر آنها در آنجا ماند و در آنجا آنها را محروم از زندگی از طریق ارعاب و اعمال تبعیض آمیز. آن را دارای سابقه ای طولانی در Ku Klux Klan فعالیت بود و یک بار توضیح داده شده توسط یک مجله محلی به عنوان “تگزاس” از نفرت پر شده شهر.”

بنابراین زمانی که متوجه به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته اعلام مارس برگزار خواهد شد وجود دارد در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراضات بسیاری معتقد بودند این یک تله بود. “انجام دهد. نه. گام. خود را. سیاه و سفید. سنجش. به. ویدور” است که چگونه یک زن سیاه و سفید در پاسخ به یک بروشور نوشته شده در توییتر.

حتی کسی که سازماندهی مارس 25 ساله Yalakesen Baaheth بود آگاه چگونه محتمل آن صدا.

“وجود دارد بسیاری از تئوری های توطئه رفتن در اطراف و من گفتم که آره شما می دانید چه می کند این نوع نگاه مشکوک” او می گوید: جرعه جرعه در یک آب پرتقال در یک وفل خانه در ویدور.

اما وجود دارد یک هدف برای برگزاری این تجمع در چنین ظاهرا نامهربان محل. این ایده از Baaheth را دوست Maddy مالون یک ویدور ساکن ، دو نفر از آنها معتقد بودند ویدور بود بهتر از شهرت است که قبل از آن. با برگزاری یک راهپیمایی برای زندگی توجه به آنها می تواند نشان دادن حمایت خود را برای یک علت آنها اعتقاد داشتند و به شهر را یک فرصت برای نشان دادن سمت های مختلف از خود به جهان است.

“ما باید یک دسته کامل از پاسخ از مردم در شهر و مناطق اطراف آن. وجود دارد برخی از مردم در این شهر بودند که برای آن وجود دارد و برخی در برابر آن می گوید:” Baaheth. “اما من میخوام انجام آن اینکه آیا مردم آن را دوست داشت یا نه چون هر کس سزاوار یک شانس برای شنیده می شود و نشان می دهد که آنها واقعا هستند.”

راهپیمایی خود را از تنظیم کردن یک روح جمعی-جستجو برای مردم ویدور. برای سال ساکنان شکایت کرده بود که آنها تا به حال شده است ناعادلانه طور خاص برای این شهر تاریک گذشته است. آنها ادعا کرد که ویدور تغییر کرده بود. کسانی که مدعی بودند برای آزمایش قرار داده.

Yalakesen Baaheth, 25 غرفه در ریموند گولد پارک در ویدور تگزاس که در آن او کمک کرد تا سازماندهی یک راهپیمایی صلح در حمایت از زندگی مهم است. این همان پارک که Ku Klux Klan تا به حال یک بار بسیج. (Richard Hall / مستقل )

این امر می تواند آسان به درایو راست توسط ویدور و بدون توجه به آن در همه. این ساحل به ساحل ایالتی 10 اجرا می شود حق را از طریق وسط شهر بین هیوستون و نیواورلئان. کسی که سفر ممکن است توقف گاز و یا یک استراحت و متوجه یک شهر نهفته است فراتر از مراکز نوار که خط بزرگراه.

آن نشسته 20 مایل از لوئیزیانا مرز و برخی می گویند آن خرس بیشتر شباهت به دولت که از بقیه تگزاس است. آن است که احاطه شده توسط swamplands است که منطقه در معرض ابتلا به جاری شدن سیل یک رخداد است که گاهی اوقات نتایج تمساح در پایان در مردم پشت حیاط (سه شهرستان منطقه است خانه را به حدود یک و نیم میلیون تمساح).

آن است که اکثریت سفید — حدود 97 درصد با توجه به آخرین سرشماری. آن را نیز بسیار ضعیف است. برخی از 20 درصد از آن تقریبا 10,000 ساکنان در فقر زندگی می کنند — بالاتر از نرخ برای تگزاس و بقیه از کشور است. که فقر را به ارمغان آورده است با آن مشکلات معمول در میان آنها جدی متامفتامین موضوع است.

بسیاری از جامعه حول کلیسا وجود دارد یکی در تقریبا در هر گوشه خیابان. آن را شکار, ماهیگیری و دبیرستان فوتبال است.

(تصویر از مستند ‘حداقل از من برادران)

ویدور در اصل تاسیس شده در سایت از یک کارخانه چوب بری در اوایل قرن 20 و در زمان نام خود را از مردی که متعلق به آن است. زمانی که شرکت چپ در سال 1924 جامعه کوچک است که تا به حال ساخته شده است تا در اطراف آن باقی مانده و به تدریج منتقل شده به کشاورزی است.

اواخر 1950s جمعیت آن شماره در پایین هزاران اما این رشد به طور قابل توجهی بیش از دو دهه آینده به نفت در نزدیکی شهرستان بومانت شروع به desegregate; ویدور شد “سفید پرواز” شهر خانه های سفید برای ساکنان که نقل مکان کرد و از آن بزرگتر و بیشتر نژادی متنوع شهرستان در کنار درب.

کو کلاکس کلان ریشه خود را بصورتی پایدار و محکم در این شهر است. وجود دارد چندین رقابت فصل در این شهر در طول 50s و 60s. کلان حتی تا به حال یک کتابفروشی در خیابان اصلی. آن را با استفاده از ارعاب و خشونت و قتل به حفظ کردن ساکنان سیاه, درآمد شهر نام مستعار “خونین ویدور.”

مردم در ویدور هنوز هم بحث در مورد بیلبورد بود که یک بار قرار داده شده در این بزرگراه به عنوان یک هشدار و یادآوری برخی از تغییرات از کلمات: “N***** اجازه ندهید مجموعه آفتاب بر شما در اینجا.”

کلان دید و قدرت در ویدور به نظر می رسید به جزر و مد در طول سال. مردم محلی این باورند که اعضای آن به دور نقل مکان کرد. سپس در سال 1993 از آن ساخته شده آن احساس حضور دوباره زمانی که یک قاضی فدرال دستور داد یک پروژه مسکن وجود دارد به desegregated. جان DecQuir Sr شد اولین بار, سیاه, بزرگسالان به زندگی در این شهر پس از 1920s. ورود او استقبال شد تظاهرات توسط ویدور ساکنان و یک سری از تظاهرات و تهدید به مرگ توسط Klan. آنها در یک تجمع در همان پارک که در آن Baaheth و مالون خواهد خود را نگه دارید صلح مارس 27 سال بعد.

چندین تلاش برای حرکت در ساکنان سیاه بودند ملاقات با همان پاسخ. مردم مقصر در خارج از آشوبگران در آورده توسط یک اقلیت کوچک از ویدور و زیاد شدن اعضای کلن اما یک سیرک رسانه دنبال کرد و ویدور اعتبار مهر و موم شده بود. سپس دوباره کلان به نظر می رسید به محو دور. اما ویدور برگزار شد به شهرت خود را.

در این روز, داستان در مورد نژاد پرستی مواجه می شوند توسط مردم سیاه و سفید در ویدور عادی هستند. یکی از نتایج بالا برای ویدور در یوتیوب یک ویدیو از یک گروه از جوان مردان سیاه بازدید از شهر برای روز و تجربه چندین خصمانه برخورد. عنوان: ‘یک روز در #1 نژادپرستانه شهر در آمریکا است.’


Baaheth که در حال برنامه ریزی برای مطالعه شنوایی شناسی در سال آینده زندگی در پورت آرتور یک درایو کوتاه از ویدور. مانند هر کس دیگری است که زندگی در نزدیکی شهر شنیده داستان در حال رشد است.

“زمانی که من بود جوان ما وجود دارد اما خانواده من متوقف نمی در ویدور” او می گوید. “ما نمی خواهد به توقف دریافت گاز است. ما را متوقف نمی برای رفتن به فروشگاه. ما را فقط مستقیما به من خانه دوست.”

اما با گذشت زمان او می گوید: او را دیدم کمی تغییرات که به او امید.

“هر زمان که پدر و مادر من می خواهم من می خواهم به چت با دوستان و یا اگر آنها نیاز به رفتن به بازار من با آنها. که واقعا باز ذهن من را به دیدن که نه همه این نوع راه است.

“ما واقعا generalise به خصوص اگر یک شهر دارای سابقه نژادی و ننگ. همه کسانی که داستان واقعی من را دریافت نمی اشتباه وجود دارد تفاوت بین دروغ و حقیقت. اما در همان زمان بسیار تغییر کرده است.”

در 25 مه یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید بازداشت شده بود توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس بیش از یک اتهام که او با استفاده از یک تقلبی $20 توجه داشته باشید. افسر درک چوین دستبند فلوید دوخته و او را به زمین با زانو خود را بر روی گردن خود را. با وجود فلوید مداوم درخواست که او نمی تواند نفس چوین خود را برگزار زانو وجود دارد برای بیش از هشت دقیقه است.

فلوید مرگ موجب شورش است که تبدیل به تظاهرات گسترده در سراسر کشور است. هوستون که در آن فلوید زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود هیچ تفاوتی ندارد. ویدور است فقط یک ساعت و نیم رانندگی به دور از هوستون اما چند انتظار می رود اعتراضات به اینجا برسد.

Baaheth و مالون می خواستم برای نشان دادن حمایت خود را برای تظاهرات.

“[مالون] گفت: “من واقعا احساس می کنم که ما باید انجام صلح مارس در ویدور.’ و گفتم: شما نمی دانید که واکنش شما در حال کنه درسته ؟ آیا شما آماده برای خوب و بسیار بد است ؟ او گفت که او بود و من دوباره گفت:: ‘آیا شما واقعا درک؟'”

آنها نگران واکنش ویدور ساکنان آنها نگران افراط گرایان که ممکن است سعی کنید به آسیب افرادی که صورت گرفت و آنها نگران بودند در مورد دوستان و خانواده خود را.

این جفت ارز متوجه آنها نیاز به برخی از عقب به طوری که آنها تبدیل به یک مرد به نام Michael Cooper یک کشیش و رئیس جمهور از NAACP فصل در نزدیکی Beaumont.

Michael Cooper محلی NAACP صحبت می کند به کسانی که مونتاژ در گولد پارک در ویدور, Texas. (Fran Ruchalski/Beaumont سازمانی از طریق AP)

Cooper, 53, یک مرد قد بلند به ندرت دیده می شود بدون کلاه کابوی. مانند Baaheth او رشد نه چندان دور از ویدور در یک شهر کوچک در امتداد نچز رودخانه در حومه Beaumont. و او هم به خاطر داستان در مورد ویدور.

“ما کودکان و نوجوانان در دهه شصت و هفتاد بازی در creeks در یک طرف و مردم بودند که از این غروب شهر بودند و در طرف دیگر” او می گوید. “همه ما شنا کردن در آب مشابه اما با این حال وجود یک شکاف بزرگ.”

زمانی که کوپر برای اولین بار تلفن کردم و از او درخواست می آیند و صحبت می کنند در ماه مارس در ویدور او می گوید: او تمایل به انجام آنچه که پدرش همیشه به او آموخت: آیا رفتن به ویدور. او دوستان و مربیان و خانواده همه به او گفتم همین.

“آنها از من پرسید اگر من تا به حال یک آرزوی مرگ” او می گوید. “همسر من دقیق عبارت بودند از: آیا شما می خواهید به یک شهید?”

“بسیاری از مردم هرگز از شنیده می شود عبارت ‘غروب آفتاب شهر’ — اما شدیم تا با آن” او می گوید. “متوقف نمی در ویدور و گاز است. Don’t stop در ویدور اگر آن را تاریک است. متوقف نمی در ویدور اگر خورشید پایین رفتن. و آنها را به شما بگویم که در این شهر بیش از حد. آنها از ترس به شما بگویم.”

“سپس من تا به حال به یاد زمانی که مادر من زد یک فروشگاه کوچک او آموزش دیده بیش از همه در ویدور. و زمانی که من مشغول به کار در ویدور. و من تا به حال به یاد بیاورید که زمانی که من نشسته در pews در اولین کلیسای باپتیست در ویدور و از من دعوت شد که در جلسات این کلیساها و من درمان بسیار خوبی است.

“من تا به حال برای رفتن برای مردمی خوب و برای مردمی که می خواستم برای ایجاد یک تفاوت. من واقعا نمی خواهم به. من نمی خواهم به یکی که ارائه شاخه زیتون, اما در همان زمان من متوجه شدم این بود که باید انجام شود. و من گفت: “اگر نه من چه کسی؟'”

روزهای منتهی به ماه مارس شد پر از بیم و هراس برای همه درگیر. برگزارکنندگان و شرکت کنندگان نگران خشونت از قهر مردم محلی است. در ضمن مردم نگران بودند که تظاهرات خشونت آمیز از خارج از شهر بودند از آمدن به سر و صدا ویندوز و از بین بردن کسب و کار خود را.


اکثر نظرات در مورد ماه مارس در شهر Facebook صفحه مثبت بودند اما نیز وجود دارد برخی از naysayers.

“این نوع از چیزی که می شود در ویدور در اخبار چیزی که بعد از شما می دانید Black Panthers می خواهید به آمده مارس در ویدور دوباره” یک کاربر نوشت.

“این سازمان ها مانند پل و ANTIFA که به خاطر نژادپرستی آتش سوختن. این درست نژادپرستانه در این کشور است. آنها رسانه ها همه از کار اخراج شدند تا در مورد آن” دیگری نوشت.

کاربر دیگری در پاسخ به سطحی از پست ها با: “من خسته ام از این همه Ku Klux Karens.”

هنگامی که روز آمد Baaheth و مالون وارد ریموند گولد پارک درست کردن بزرگراه برای دیدن ده ها تن از اتومبیل های اندود شده تا.

“من کمی عصبی اما صادقانه باشد من آماده برای رفتن. من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است که پمپ قبل از, می گوید:” Baaheth. “من مانند من خدا مردم واقعا نشان دادن.”

“از آن ساخته شده من با عصبانیت از بین برود تا ببینید که چگونه مردم با هم آمدند. و من مانند این است که ما در حال انجام این کار است.”

حدود 200 نفر حضور داشتند مارس — برخی از Beaumont و مناطق اطراف آن و برخی از شهر ویدور خود را. یک تجمع اعتراضی برگزار کردند و علامتی که به عنوان خوانده شده: “ویدور می توانید تغییر دهید بیش از حد”.

در یک سخنرانی که به نقل از بریستول هنرمند گرافیتی بنکسی پاستور کوپر اعلام کرد در یک پررونق صدا: “این تاریخ است.”

“اگر هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد در طول زندگی است که اتفاق افتاده است و هیچ کس نمی تواند آن را,” او می گوید از این رویداد. “ما نمی تواند به عقب برویم.”

در سمت دیگر پارک یک گروه کوچک مسلح مردان سفید پوست توصیف خود را به عنوان “دوم متمم قانون اساسی مشروطه خواهان” نگهبانی بیش از یک جانباز یادبود. یک ضد تظاهرات برگزار کردند و علامتی که به عنوان خوانده شده: “ویدور زانو زده و تنها به خدا.”

مردم بیرون آمد و به ویدور تگزاس’ گولد پارک در شنبه 6 ژوئن 2020 برای اعتراض و راهپیمایی صلح در افتخار جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس. (Fran Ruchalski/Beaumont سازمانی از طریق AP)

ماه مارس بدون حادثه گذشت. اما روح جستجو ادامه داد: پس از معترضان به سمت چپ. تقریبا هر کس در ویدور دیدم مارس را به عنوان یک آزمون از شهر شهرت یک راه یا دیگری.

“من بیمار از مردم گفت: شهر ما بد است, نژادپرستانه و بی ارزش. این است که خوب شهر و مردم در اینجا یکدیگر را دوست دارم و من را دیده اند یا شنیده کسی تحت درمان بود همه کسانی که نوشته های این همه مسخره و همه دروغ” نوشت: یک زن به عنوان بحث همچنان به خشم در شهر Facebook صفحه.

این واقعیت است که آن را به هزاران نفر از دیگر راهپیمایی که صورت گرفته در سراسر کشور در چند هفته گذشته در خود دیده می شد توسط بسیاری به عنوان یک پیروزی است.

خبری از ماه مارس در ویدور با اشاره به چیز عجیب و غریب از ماه مارس برگزار می شود در همه وجود دارد. تگزاس ماهانههمان مجله که توصیف آن به عنوان “ترین نفرت پر شده شهر در تگزاس” در سال 1993 رفت و با تیتر: “سیاه زندگی مهم می آید به ویدور—بله ویدور.’

یک سوال آویزان در هوا در روزهای پس از ماه مارس: این یعنی چی که سیاه زندگی موضوع وارد شده بود در ویدور? تا به حال این غروب شهر واقعا تغییر کرده است ؟

برای میله Carroll ویدور رئیس پلیس مارس اثبات شد که آن را به حال.

“من باور دارم که هر گناهکار آینده است و هر سنت گذشته” او می گوید: در دفتر خود در ویدور اداره پلیس. “بله وجود دارد در 50s یک Ku Klux Klan در اینجا در ویدور. ما در حال صحبت کردن در 70 سال پیش. هفتاد سال پیش وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در امریکا است.”

کارول معمولی نیست تگزاس رئیس پلیس. او در نیویورک به دنیا آمد و در آنجا زندگی می کردند تا زمانی که او 10 ساله بود که خانواده اش به شیکاگو نقل مکان کرد. پدر او در قانون جک بروکس بود و دموکرات کنگره برای 42 سال و کمک به نوشتن 1964, حقوق مدنی, لایحه. (بروکس که در سال 2012 بود در جان اف کندی کاروان هنگامی که رئیس جمهور ترور شد).

میله Carroll ویدور رئیس پلیس. (Richard Hall / مستقل )

کارول می گوید: هیچ Klan فعالیت در ویدور دیگر (“من رئیس پلیس. من می دانم چیزی در مورد آن. آنها می خواهم به تعقیب من از شهر”) و دیدم مارس را به عنوان یک فرصت برای ویدور برای نشان دادن آنچه که او اعتقاد بر این بود که چهره واقعی خود را به جهان است.

“این بود که به جز یک ادم سفیه و احمق نشان می دهد و ما را به عقب 70 سال” او می گوید. “اما من تا به حال افرادی که تا به من برای تشکر از من برای ارائه امنیت برای ماه مارس است. که قدرتمند بود لحظه ای برای من و من آن را باور قدرتمند بود لحظه برای آنها. آن را واقعا به ارمغان آورد برخی از موانع.”

او معتقد است که ویدور شهرت به آویزان در اطراف تا زمانی تا حدودی با توجه به روزنامه نگاران که برای آمدن به شهر به دنبال یک چیز است.

“آنچه آنها انجام دهید این است که آنها پیدا کردن کسی که نشان دهنده کلیشه. غیر هوشمند بی دندان فرد است. آنها را به فروشگاه های مواد غذایی و آنها آنها را دریافت کنید. آن را آسان به کلید ما از آنجا که ما بسیاری از مردم فقیر در اینجا,” او می گوید.

“وجود دارد و این تصور که ویدور بسیار نژادپرست است. سوال من این است: به من بگویید آخرین نژادپرستانه چیزی که در ادامه در این جامعه?”

“ما در حال پذیرش از ما گذشته اما بیایید صادق باشیم: چه در مورد کل ایالت می سی سی پی? هنگامی که شما فکر می کنم نژادپرستی چه چیزی شما را از فکر می کنم در 1950s? آنچه در مورد آلاباما? آنچه در مورد تگزاس به عنوان یک کل؟”

*****

زمانی که ویدور ساکنان بحث در مورد مشکلات این شهر مواجه شده است و آنها اغلب در زمان گذشته. مشکل سمت چپ زمانی که کلان خود را از دست نوسان در اینجا آنها می گویند.

“آن را بدون استحقاق شهرت می گوید:” یک زن که به نام او در یک سالن زیبایی خاموش ویدور خیابان اصلی. “من و پدربزرگ و مادربزرگ به من گفت در مورد چگونه کلان استفاده می شود به دست کشیدن بر روی درب خود را و آنها را با شدت بهم زدن درب در چهره خود را.”

اما برای ویدور سیاه و آفریقایی جامعه کوچک شماره ای که زندگی می کنند وجود دارد این نژاد پرستی است که هنوز زنده و سالم است.

دوون Noe, 24, متولد و بزرگ شده در ویدور و هنوز هم در زندگی وجود دارد امروز. او در میان سخنرانان در زندگی توجه به تجمع در این شهر است. او خود را معرفی کرد به جمعیت به عنوان “ویدور ساکن گی پسر سیاه و سفید”.

صحبت به مستقل یک هفته پس از ماه مارس او می گوید او به طور خاص به صورت نژادی و سوء استفاده از روز اول خود را در مدرسه.

“یک گروه از دانش آموزان مورد آزار و اذیت من در زمین بازی. آنها من زدم پایین و شروع به پا زدن من در حالی که فریاد تهمت. و یکی گیر با من ‘تو n***** * * * و هیچ کس می خواهد به شما در اینجا.’ قلدری ادامه داد: در طول تحصیل من,” او می گوید.

“من تا به حال بطری های آبجو و حتی مواد غذایی پرتاب من در حالی که راه رفتن را از طریق شهر. مردم شروع به پریدن کرد و محدودیت هایی را امتحان کنید و کلیپ من. من درب بررسی می شود بیش از حد بسیاری از بار.

“نژاد پرستی است که همیشه حاضر در ویدور. کسانی که منکر وجود آن هستند عمدا نادان به حقیقت” او می افزاید.

Noe می گوید او به طور داوطلبانه برای صحبت در این تجمع به دیدگاه وی به عنوان یک فرد از رنگ و یک مرد همجنسگرا. و او فکر می کند آن را انجام داده اند ممکن است برخی از خوب است.

“من می خواستم به استفاده از موقعیت من در این جامعه و صحبت در مورد یک موضوع بسیاری از شهر نمی دانم هر چیزی در مورد.

“من باور دارم که ما به عنوان یک جامعه در حال ساخت آن گام برای کمک به دیگران که می دانید از شهر ما و گذشته خود را. که ویدور نیست تصویر از پنجاه رسانه ها اجازه نمی میرند. آره ما رو چند علف های هرز اما هر شهر می کند” او می گوید.

James W Loewen است بسیاری از سال را صرف نوشتن در مورد و بازدید از غروب شهرها در سراسر ایالات متحده و نویسنده یک کتاب به نام غروب شهرها: یک ابعاد پنهان آمریکا نژاد پرستی. بسیار از کار خود متمرکز شده است که چگونه از غروب آفتاب شهرهای باقی می ماند غروب شهرها.

“به طور کلی آن را فقط به نژاد پرستی نه سازمان یافته و به هر نوع Ku Klux Klan. و نه فقط تنها نژادپرستان اما سنت, بیش از حد. آنها نژادپرستانه, البته, اما آنها می گویند: “خوب من فقط به نفع نگه داشتن شهر راه آن همیشه بوده است.'”

ویدور است مانند هر نوع دیگر از صدها غروب شهرهای سراسر کشور Loewen می گوید. و بسیاری از آنها از طریق همان روح جستجو به عنوان ویدور در حال حاضر تجربه.

“افرادی هستند که کاملا خوشحال با داشتن شهرت دارند. پس از آن افرادی هستند که نمی خواهند شناخته شده به عنوان یک غروب شهر. و پس از آن وجود دارد افرادی که می خواهید برای دیگر بود یک غروب شهر,” او می گوید. “و این کاملا تفاوت اگر شما ببینید چه میگویم.”

هنوز هم او می افزاید که در ماه مارس به خودی خود نشانه ای از پیشرفت است.

“این نشان می دهد که بیش از یک فرد است که می گویند این نشان می دهد مترقی فکر مردم در این شهر وجود دارد که توده ای از مردم که فکر می کنم این راه و این فوق العاده است.”

*****

ویتنی Murdock, a 30-year-old سلامت روان پاسخگوی زندگی می کردند که در ویدور تا ماه گذشته زمانی که او نقل مکان کرد به بومانت یکی از کسانی که مترقی فکر مردم که منتظر یک زمان طولانی برای دیدن تغییر دهید.

او رفت و به مارس به همراه چند نفر از دوستان بسیار به همین دلیل به عنوان هر کس دیگری.

“من می دانم که ویدور شهرت و ما هنوز شهرت برای یک دلیل. من می دانم که آن را رفته است. من می دانم که تعصب است که هنوز هم بسیار زنده است,” او می گوید. “و من می دانم که در برخی از عمیق تر و تیره تر گوشه های KKK, ايران برادری تمام کسانی که در نوع هنوز هم وجود دارد.

“اما من احساس می کنم و من فکر می کنم ما به نوعی نشان داد مردم دیگر روز که در ماه مارس وجود دارد که نسل جدید تمایل به سر می برد و مایل به دور از آن است.

“و این است که یک چیزی که من واقعا می خواهم مردم به درک که وجود دارد وجود داشته باشد می تواند بیش از یک حقیقت است. درست است که برخی از مردم در این شهر در قرون وسطی و این نیز درست است که یک نسل کامل در تلاش به جلو و ما خارج از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات