چه خوب است panic?’: CNBC میزبان به بازی فریاد بیش از همه گیر پاسخ

تبادل برجسته عمیق تقسیم در چگونه برای پاسخ به آنچه که هر دو سلامت عمومی و بحران مالی است. کسب و کار و فعالیت های اجتماعی به حالت تعلیق در آمد در بسیار از کشور برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار به نتایج مخرب برای اقتصاد است. برخی می گویند آسیب اقتصادی است و بدتر از همه گیر خود را.

“شما پاچه در مورد بازار دست پاچه در مورد covid دست پاچه در مورد هواکش دست پاچه در مورد PPE دست پاچه تا کنون در مورد بیرون رفتن دوباره” Kernen گفت: به Sorkin. “چه خوب است که هراس؟”

Sorkin قطع نشان می دهد Kernen تا به حال بارها و بارها ساخته شده و نور از همه گیر برای حمایت از رئیس جمهور تهمت که تحت فشار قرار دادند تا برای سریع بازگشایی اقتصاد با وجود هشدارهای از کارشناسان که می تواند منجر به موج جدیدی از عفونت و مرگ و میر.

“و شما وحشت نیست در مورد هر چیزی” Sorkin فریاد زد. “100,000 نفر جو و همه شما بود سعی کنید برای کمک به دوست خود را با رئیس جمهور است. … هر صبح بر این به شما نشان می دهد مورد آزار قرار گرفته و با استفاده از موقعیت خود را.”

شرکت میزبان نیز sparred بیش از همه گیر اثر در بازارهای مالی است. بازارهای ایالات متحده را تقویت قابل توجهی از آنها در ماه مارس پایین حتی به عنوان قتل عام اقتصادی رشد کرده حاد تر با بیکاری تیراندازی به 14.7 درصد در مارس و نزدیک به 40 میلیون شغل زیان پس از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده است.

Kernen مخالفت بازارها را کاهش یافت تا به حال سرمایه گذاران به گوش Sorkin نگرانی اشاره به ایالات متحده است “در نزدیکی پایان کم” از سرانه مرگ و میر.

Sorkin حفظ Kernen از دست رفته بود سیگنال پریشانی اقتصادی و او در تلاش بود تا “از طریق برخی از این درهم و برهمی است.”

“من این استدلال را برای شما به فروش سهام خود یوسف” Sorkin فریاد زد. “من استدلال در مورد زندگی مردم است.”

“این وحشتناک است که ما از دست داده ایم 100,000 زندگی می کند. این وحشتناک است” Kernen گفت. “اما آن را هرگز خواهد بود که ما نمی خواهید به عقب می آیند و ما نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی … دادن اعتبار به همه که وحشت کمک نمی کند هر گونه سرمایه گذاران در همه یا گروهی از مردم را با اضطراب است.”

CNBC بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de