چه یک رویداد ورزشی در نگاه خالی ورزشگاه ؟ مانند یک ورزش اما نه یک رویداد.

“طرفداران بازی یک بخش بزرگ در تولید این شدت که شما در حال بازی در خانه و گفت:” جیم پالمر یک سالن از شهرت پارچ در سراسر 19 سال کار حرفه ای با آرام و در حال حاضر یک تلویزیون پخش شد که در غرفه زمانی که ناآرامی های مدنی در بالتیمور پس از مرگ و آمریکا مجبور تیم به بازی یک بازی خانگی در برابر شیکاگو وایت ساکس با طرفداران در حال حاضر. “همه از آن رفته بود.”

این سوال که آیا یک رویداد ورزشی است که هنوز هم یک رویداد ورزشی اگر بدون طرفداران است به طور ناگهانی و unsettlingly مربوطه دوباره این هفته به عنوان عمده آمریکای شمالی لیگ از جمله NBA آماده سازی طرح های احتمالی برای رشد شیوع کروناویروس.

این یک گام است که در حال حاضر گرفته شده در اروپا که در آن از بالا به سطح مسابقات فوتبال در اسپانیا, پرتغال, فرانسه, آلمان و اسلواکی شده است و یا خواهد شد در خالی استادیوم و ایتالیا در میان کشورهای سخت ترین ضربه coronavirus لغو تمام مسابقات برای ماه بعد. در آسیا ژاپن Nippon حرفه ای بیس بال لیگ و کره جنوبی KBO را تحت فشار قرار دادند پشت شروع می شود به طور منظم خود را فصل به فصل به طور نامحدود.

آمریکا تیم می تواند به زودی تصمیم گیری که آیا برای به تعویق انداختن و یا نقل مکان بازی و یا بازی آنها را بدون طرفداران. رئیس در میان آنها هستند NHL San Jose Sharks که بازی در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا که در آن مقامات بهداشت عمومی با استناد به افزایش coronavirus موارد و خطرات جامعه گسترش را ممنوع اعلام کرد بیش از 1000 نفر به مدت سه هفته. این countywide بان می تواند بر سه کوسه صفحه اصلی بازی و همچنین زنان NCAA بسکتبال بازی مسابقات در دانشگاه استنفورد و یکی از خانه بازی از لیگ زلزله سن خوزه. اواسط آمریکا کنفرانس و غرب کنفرانس اعلام کرد که خود را به مردان و زنان بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد در این هفته بدون تماشاگر.

هر دو NHL و NBA در هفته های پایانی خود را به طور منظم فصل با برگشتی مجموعه ای برای شروع در ماه آوریل با اضافه کردن یک عامل پیچیده برای تصمیم گیری در مورد نحوه اقدام در صورت وقوع بدتر می شود. NBA این هفته گردش یک یادداشت آموزش تیم برای آماده سازی برای امکان بازی در عرصه خالی — یک مفهوم است که در ابتدا به نظر نمی رسد به نشستن با یک بازیکن ستاره.

“من بازی برای طرفداران; که آنچه در آن است همه چیز در مورد” LeBron James گفت: روز پیش. “اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران وجود من نیست،”

“این خنده دار است چرا که وقتی از من خواسته شد اين سوال که ‘آیا شما بازی بدون هیچ طرفداران?’ من تا به حال هیچ ایده که آن را در واقع یک گفتگو در پشت درهای بسته در مورد ویروس” جیمز گفت. “بدیهی است که من می تواند بسیار نا امید, شما می دانید, داشتن طرفداران زیرا این چیزی است که من بازی کنید. من برای خانواده ام. من بازی برای طرفداران من.

“آنها می گویند هیچ کس در واقع می تواند به بازی اگر آنها به آن نقطه, بنابراین من می خواهم نا امید شود که, اما در همان زمان شما رو به گوش دادن به مردم که در حال پیگیری آنچه در جریان است. اگر آنها احساس می کنید که بهتر است برای ایمنی از بازیکنان ایمنی از حق رای دادن و ایمنی از لیگ برتر به دستور که پس از آن همه ما را به گوش دادن به آن است.”

MLB اگر فقط به این دلیل که آن روز باز است و هنوز بیش از دو هفته دور است در یک تا حدودی بهتر, نقطه, چند, MLB مقامات مطلع تیم در یک کنفرانس تلفنی دوشنبه شب به آغاز احتمالی آماده سازی برای امکان وقوع ، بیس بال نیز استفاده می شود به داشتن تیم های فردی’ برنامه طرح میتوانست با آب و با در فلوریدا و تگزاس مبتنی بر تیم گاهی اوقات داشتن بازی نقل مکان به مکان دیگر.

یک MLB سخنگو گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود و در تغییر آن برنامه برای coronavirus اما که این امر می تواند حرکت رو به جلو در یک تیم-با تیم پایه ای; به عبارت دیگر, Seattle Mariners که خانه شهرستان است که در میان سخت ترین ضربه در ایالات متحده می تواند نیاز به اقدام فوری از یک تیم بیشتر از شیوع. در این مرحله MLB تر است به احتمال زیاد به حرکت بازی به بهار امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا و یا جزئی لیگ استادیوم دور از عمده شیوع بیماری — نسبت به بازی آنها را در خالی استادیوم.

برای ایالات متحده آمریکا, ورزش, وضعیت فعلی است که شاید یادآور پاییز سال 2001 پس از 9/11 زمانی که فوتبال به تعویق افتاد هفته 2 از فصل به طور منظم در حال حرکت آن بازی به پایان آن برنامه و MLB در زمان شش روز توقف قبل از از سرگیری نهایی ماه از آن فصل به طور منظم با جهان سری بازی هل دادن به ماه نوامبر برای اولین بار.

مفهوم بازی های انجام شده در خالی استادیوم یا عرصه, اما, می رود در برابر ماهیت ورزش به عنوان سرگرمی. اگر آن را می شود غیر ممکن است برای مثال به جمعیت عظیم به Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر آنها به تعویق انداختن یا لغو این جشنواره به جای باند بازی به خالی صحرای کالیفرنیا.

“این خواهد بود افتضاح” اتباع واشنگتن اولین baseman Ryan زیمرمن, صحبت کردن قبل از بهار آموزش بازی در وست پالم بیچ فلوریدا., گفت: در مورد امکان بازی در خالی استادیوم. “… ما هنرمندان. این چیزی است که ما پرداخت می شود به انجام. ما لذت بردن از بازی در مقابل طرفداران. بازی در خالی ورزشگاه — آن را سخت به اندازه کافی به بازی [بهار آموزش بازی در مقابل], دو, سه, چهار, پنج هزار نفر است.

“به همین دلیل آن را بسیار سخت برای بازی کردن در اینجا. شما می دانید این بازی تعداد دفعات مشاهده نیست و هیچ جو است. بنابراین داشتن به بازی بازی های که تعداد در هیچ فضای, من فکر می کنم این محصول خواهد بود دشوار است. ما همه حرفه ای, و من مطمئن هستم که ما آن را انجام دهد اما من فکر نمی کنم آن را خوب خواهد بود.”

برگزاری بازی بدون فن نیز می رود در برابر طبیعت همزمان از ورزش به عنوان عظیم کسب و کار. اگر چه تلویزیون درآمد حاصل شده از فروش بلیط به بالا درآمد راننده از ورزش حرفه ای تیم ها و لیگ ایستاده به از دست دادن بی حد و حصر میلیون دلار با هر دروازه که از دست داده است.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا به این روز مارس 29 2015 بازی بین White Sox و آرام در بالتیمور همچنان تنها بازی در عمده آمریکای شمالی ورزش حرفه ای شده اند به بازی به طرفداران.

به خاطر آوردن ده ها هزار نفر از طرفداران به کمدن متری در چنین فضایی مورد نیاز خواهد بود ده ها تن از افسران پلیس بودند که در جای دیگر مورد نیاز در شهر, MLB ساخته شده است این تصمیم در اواخر بعد از ظهر روز قبل از به مرحله بازی بدون فن. و از آنجا که این شهر به اجرا 10 بعد از ظهر حکومت نظامی بازی منتقل شد به بعد از ظهر. که در سمت چپ آرام با کمتر از 24 ساعت برای آماده سازی.

هر چند مقامات تیم و ورزشگاه پرسنل تلاش برای نگه داشتن همه چیز را به عنوان طبیعی که ممکن است از پنبه حلاجی تمرین برای تبادل صف کارت به پخش سرود ملی وقتی White Sox leadoff مرد ایتون آدم پا به جعبه خمیر را به صورت آرام right-hander Ubaldo Jimenez هیچ چیز در مورد آن را احساس طبیعی است.

“من دست کم گرفت” چگونه نامطلوب آن خواهد بود Eaton در حال حاضر اتباع حق fielder گفت: Baltimore Sun. “هنگامی که من برای اولین بار رفت و به آن فکر نمی کنم این امر می تواند یک معامله بزرگ است. وجود دارد تقریبا در این نیمه خواب احساس می کنم چون هیچ انرژی است. وجود دارد هیچ مردم وجود دارد. … به عنوان بازیکنان بیس بال به عنوان تیم های ما خوراک انرژی و که در آن هیچ چیز وجود دارد, آن را بسیار سورئال و احساس عجیب و غریب که من هرگز فراموش نکنید اما من آرزو می کنم من می توانم.”

آرام پمپ موسیقی بیش از بلندگوها میان نوبت و عمومی-آدرس گوینده خوانده شود نام هر یک از خمیر قبل از او پا به جعبه — اگر تنها به حفظ ریتم عادی از یک بازی — اما در غیر این صورت این ورزشگاه بود از تولید برای تلفن های موبایل: هیچ ترومپت-تماس با “اتهام!” هیچ رتبه بندی نصایح به “ایجاد سر و صدا!”

پالمر که به نام بازی برای MASN در کنار بازی بازی مرد گری Thorne, به یاد می آورد که قادر به شنیدن هر کلمه ای که از غرفه درب بعدی که در آن کن “هاوک” هارلسون و استیو سنگ را به بازدید کنندگان پخش.

“آن سورئال” پالمر گفت. “مردم [بعد] به من گفت که آنها می تواند شنیدن صدای من در ستاره شرق. به طور معمول ما به صحبت کردن بیش از جمعیت است. آن را در ما هدفون. اما آن روز شما می توانید همه چیز است.”

زمانی که آرام اول baseman Chris Davis آمار سه اجرای هومر در اولین ورود — ضربه قاطع در آرام’ 8-2, پیروزی, بازی های برگزار شده در ترد و دو ساعت و سه دقیقه — Harrelson نام آن را در به طور معمول انجام نگرفته مد در جوراب سفید این برنامه تلویزیونی گفت: “دریافت ناپاک. … آن را نمی خواهد.”

اما در کنار Harrelson صدای بلند به عنوان روز بود تورن صدای از بعدی غرفه بیش از افزایش به اوج عنوان Harrelson را سوار. “خداحافظ!” تورن گفت. “خانه را اجرا کنید!”

جسی Dougherty در وست پالم بیچ فلوریدا. کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im