چه چیزی باعث ایجاد خانه-field استفاده در NFL? آن را طرفداران.


Kansas City Chiefs طرفداران نگه دارید رکورد که بلندترین در لیگ اما روسای نمی رسم زیاد استفاده از سر و صدا. (علامت هامفری)

NFL را حذف کرده است در شخص offseason شیوه منتشر شد اما کامل فصل به طور منظم برنامه هفته گذشته اجازه می دهد برای امکان وجود دارد که لیگ ممکن است کوتاه شدن فصل آن در صورت نیاز از نرمال 16-بازی های تخته سنگ. اما هر زمان که از آن شروع می شود وجود دارد امکان مجزا شروع فصل بدون طرفداران حضور با توجه به خطرات مرتبط با رمان coronavirus. این واقعیت باعث شده است تا یک سوال بیش چقدر خانه-زمینه مزیت معنی در فوتبال است. اطلاعات مربیان و oddsmakers همه مشتری جلب کردن مزایای بازی در خانه جعل یک ایده که بسیاری از اندیشه غیر قابل بحث. در عین حال این اثر در خانه-زمینه مزیت حمل به مراتب کمتر تاثیر در حقیقت مهم نیست که از کجا و چگونه طرفداران در حال تماشای.

برای مثال NFL تیم های جمعی sported 132-123-1 (.518 برنده رای) ضبط در خانه در سال گذشته پایین ترین خانه برنده رای پس از لیگ گسترش به 32 تیم در سال 2002 و یک علامت است که به طور قابل توجهی تحت الشعاع قرار قبلی پایین مجموعه در سال 2006 (136-120-0, .531). شما می توانید استدلال می کنند که بسیاری از این کاهش به علت آور تلاش NFC شرق و NFC جنوبی دو بخش است که در زیر .500 در خانه در فصل گذشته. اما وجود داشته اند بخش های زیر .500 در خانه در گذشته است. در سال 2008 و 2009 دو بخش بودند زیر .500 در خانه و در عین حال تیم های برنده 57 درصد از بازی های خانگی خود را به عنوان یک لیگ در هر یک از این سال است. در سال 2006 وجود دارد سه بخش است که به پایان رسید با یک زیر .500 ضبط در خانه اما به طور کلی نرخ پیروزی در خانه بود .531.

در این سطح به نظر می رسد مانند یک سال بر روی صفحه رادار, اما حقیقت این است که تیم بهتر همواره نتایج به مراتب بیشتر از محل بازی. از سال 2002 شده اند وجود دارد 271 بازی که در آن خانه تیم اختصاص داده بود یک نقطه گسترش بین منهای 1 و plus-1 اساسا ما گفتن این بازی بین دو نفر به طور مساوی همسان مخالفان در نظر oddsmakers. به عنوان شما انتظار می رود نتایج نهایی توجیه که باور با تیم اصلی ارسال یک رکورد از 141-130 (.520 برنده رای) در این مسابقات.

پس چرا این اعتقاد در خانه-زمینه مزیت بسیار فراگیر? و آیا درک مزیت مشتق از محل بازی و یا طرفداران پر می ایستد?

Michael Lombardi سابق NFL دیده بانی و جلو دفتر اجرایی توضیح داد که در جاده ها باعث می شود با شنیدن ضربه محکم و ناگهانی تعداد شروع می شود که هر بازی دشوار است. “عدم توانایی برای گوش دادن به ضربه محکم و ناگهانی و سپس اجازه می دهد تا جرم به از دست دادن آن را مهم ترین مزیت می دهد و دفاع یک شانس برای کنترل خط داد و بیداد همین دلیل است که بسیاری از تیم ها در تلاش برای اجرای توپ در جاده” او نوشت: برای ورزشی.

درست است تیم شده اند کمتر کارآمد عجله توپ را در جاده از آنها را در خانه داشته اما تفاوت اندک است. از سال 2002 تا سال 2019 تیم به طور متوسط 4.2 متری در هر حمل در خانه در مقایسه با 4.1 در جاده ها با مشابه اول پایین زمین اشتباه و سوم به پایین نرخ تبدیل نیز هست. این نتایج نیز به نظر می رسد برای رد کردن صدای جمعیت به عنوان یک نقطه ضعف قابل توجهی برای جاده ها تیم است. در واقع وجود دارد بیشتر غلط شروع مجازات, نام این تیم در خانه از وجود دارد در جاده ها تیم سال گذشته (298 به 281).

سال 2002 تا سال 2019 متری در هر حمل اول پایین نرخ TD رای اشتباه رای 3rd پایین نرخ تبدیل
صفحه اصلی 4.2 23 درصد 3 درصد 1 درصد 49 درصد
جاده 4.1 22 درصد 3 درصد 1 درصد 48 درصد

Anecdotally ورزشگاه مانند سنچریلینک درست (Seattle Seahawks), Mercedes-Benz Superdome (New Orleans Saints) لوکاس نفت ورزشگاه (Indianapolis Colts), U. s. بانک ورزشگاه (وایکینگها مینه سوتا) و نوک پیکان ورزشگاه (ستاد) شناخته شده برای توانایی خود را برای تولید جمعیت سر و صدا و در عین حال تنها سنچریلینک درست (رتبه 5 در لیگ برای حریف شروع می شود نادرست در هر بازی) و ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه (بسته به صورت 10) دیدم تیم خود را’ مخالفان ثبت نام بالاتر از متوسط نرخ غلط شروع می شود در هر بازی سال گذشته است. نوک پیکان ورزشگاه های ذکر شده در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای ثبت رکورد 142.2 دسی بل در Sep. 29, 2014, آخرین رتبه بندی در سال 2019 (0.1 غلط شروع هر بازی توسط ستاد’ مخالفان). بنابراین در اکثر موارد حتی استادیوم با شناخته شده ترین شهرت برای پر سر و صدا بودن نیست ارائه مقدار از یک مزیت از نظر جمعیت و سر و صدا.

علاوه بر این حجم از جمعیت اصلی بود نه یک عامل بزرگ در نتایج فوق سکه-تلنگر بازی ها. از سال 2002 سه 271 بازی که در آن خانه تیم اختصاص داده بود یک نقطه گسترش بین منهای 1 و plus-1 نیز تا به حال بین 25,000 و 29,999 طرفداران در حضور. این تیم در خانه رفت 2-1 در این بازی در حالی که کسانی که صندلی 90,000 یا بیشتر رفت 2-4. کسانی که مسلما نمونه کوچک اندازه را در افراط و تفریط وجود دارد تقریبا هیچ همبستگی بین گزارش حضور و برنده شدن نرخ این تیم در خانه در این سکه تلنگر بازی ها بیش از گذشته 18 فصل است.

اگر حضور و غیاب و جمعیت و سر و صدا اصلا قابل اعتماد حرکت سوزن و سپس ما نیاز به نگاهی به عوامل دیگر از قبیل مسافت طی شده و زمان و منطقه و تغییرات در مورد توانمند سازی میدان در مسیر بالا در دنور ارتفاع. و این است که در اینجا ما می بینیم یک محل که در آن وجود دارد ممکن است متمایز مزیت میدان خانه.

پس از 1970 Broncos هستند 47-26-4 در خانه (.610) در بازی که در آن نقطه گسترش است بین منهای 1 و plus-1. پس از این نقطه گسترش حاکی از این مخالفان هستند به طور مساوی همسان ما می توانیم استنباط مزیت است که با توجه به بازی 5280 فوت بالاتر از سطح دریا. طول می کشد تا بدن انسان هفته از قرار گرفتن در معرض تنظیم به چنین ارتفاع بالا قرار دادن مخالفان در فوری یک نقطه ضعف است. و در حالی که وجود دارد نه تنها بازی است که متناسب با این معیار (بازی در دنور با گسترش بین منهای 1 و plus-1) از سال 2002 ما هنوز هم از دیدن این Broncos پیروزی در خانه بیشتر از نه. دنور است هشتم-بالاترین نرخ پیروزی در خانه پس از آخرین توسعه (.646), اما آن را ندارد به نظر می رسد با توجه به طرفداران خود است.

گذشته از دنور, سفر, به نظر می رسد به تاثیر در موارد خاص.

به درجه ای از پیشرفت های ساخته شده در حمل و نقل ساخته شده است که سفر آسان تر محدود کردن معایب مربوط به مسافت طی شده. با توجه به تحقیقات انجام شده توسط راب گریر متوسط مسافت طی شده توسط یک حریف برای یک بخشی بازی (650 مایل) است که ارزش 2.3 امتیاز برای این تیم در خانه در هر مدل پيشبينی (که شامل سفر) در حالی که متوسط فاصله برای بازی های دیگر (1000 مایل) است که ارزش 2.5 امتیاز. اما از آن زمان منطقه تغییراتی که به نظر می رسد ارائه یک ملموس صفحه اصلی-زمینه مزیت با توجه به تغییر در یک فرد ریتم شبانه روزی و یا ساعت بیولوژیکی داخلی.

از سال 2003 تا سال 2018, East Coast, تیم میزبانی West Coast تیم رفت 133-80 در این مسابقات 62 درصد برنده رای دادن. فوتبال خارجی ها یافت مرکزی یا شرقی تیم های میزبانی یک تیم از اقیانوسیه و یا کوه مناطق موفق به کسب 64 درصد از بازی های خانگی خود را از سال 2001 تا 2015. ما قبلا نمونه ای از ترکیب هیرو های تیم ها با یک نقطه گسترش بین منهای 1 و plus-1 که همان کلاس از تیم رفت 28-19 یک برنده رای نزدیک به 60 درصد است. به عبارت دیگر تیم ها که سفر از غرب به شرق رنج می برند به اندازه کافی تاخیر جت به تاثیر عملکرد خود را.

وجود خواهد داشت 38 بازی در سال 2020 (با پیش بینی پیروزی میزان 57 درصد بر اساس پیش فصل نقطه گسترش می یابد) با زمان مشابه منطقه استفاده, شاید, کمتر, اگر, West Coast, تیم back-to-back هفته در سواحل شرق تصمیم به اقامت بیش از نه از پرواز به عقب و جلو. برای مثال San Francisco 49ers بازی New York Jets و غول که به اشتراک گذاری یک ورزشگاه در هفته 2 و 3 پیشرو مدیر جان لینچ به تکیه نسبت کمتر سفر می کند.

“کسانی که ساعت 10 صبح در [زمان اقیانوس آرام] شروع می شود اگر شما اجازه می دهد به آن باشد می تواند خشن در تیم خود. ما نمی توانیم هر بهانه کنیم اما سعی کنید برای آماده سازی و یک راه عالی برای مقابله با برخی از این اثرات منفی برای اقامت در خارج وجود دارد,” او گفت: NFL Network. “بنابراین به اعتقاد من به زودی [برنامه] بیرون آمد و ما شروع به دنبال در نقاط. ما به دنبال در برخی از سالن های مختلف است که میزبان ما و خیلی مطمئن شوید که ما در حال رفتن را به ماندن شرق. که واقعا به کمک تیم ما به خاطر شما حذف سفر و شما نیز از بین بردن است که ساعت 10 صبح آغاز که شروع زود هنگام است که می تواند خشن, اگر شما اجازه می دهد آن را به.”

با توجه به منحصر به فرد بودن موقعیت ما نمی دانیم برای مطمئن شوید که چه اثرات اگر هر خالی استادیوم ها را در خانه درست استفاده در NFL, این سال, اما ما نمی دانیم که اگر این تیم در سفر از سواحل غرب و یا بازی در دنور آن را بعید می تواند یک عامل است.

بیشتر بخوانید از پست:

Ramped تا تست می تواند در هموار کردن راه برای یک فصل NFL, Anthony S. Fauci می گوید:

میهن پرستان صاحب رابرت کرافت فروش سوپر باول حلقه برای جمع آوری پول برای coronavirus امداد

کمتر از 1 درصد از MLB کارکنان آزمایش مثبت برای covid-19 آنتی بادی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>