چه انجمن های جامعه باید در طول انجام این بیماری همه گیر کوروناویروس

 • آنچه ما باید انجام دهید برای محافظت از انجمن و اعضای آن ؟
 • آنچه که ما مسئولیت برای امکانات رفاهی از قبیل محل باشگاه وانجمن, استخر, مرکز تناسب اندام و زمین بازی ؟
 • آیا ما نیاز به ارتقاء ما لوله کشی و تهویه مطبوع سیستم ؟
 • اگر ساکن است مبتلا covid-19?

با توجه به گسترش این بیماری همه انجمن ها باید از پرسیدن سوالات مشابه.

به طور کلی پاسخ این است که انجمن تخته باید هوشیار و در حالی که متخصصان پزشکی هستند که در خط مقدم در پاسخ به بحران انجمن های جامعه نقش مهمی را به بازی به عنوان به خوبی.

انجمن می تواند به عنوان یک مجرا برای اطلاعات به صاحبان نکاتی برای خوب ماندن و حفاظت از خود را دارند. اطلاعات باید از یک منبع قابل اعتماد مانند فرماندار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا دولت های محلی و مقامات بهداشتی.

از منظر حقوقی و مسئولیت در جامعه ارتباط معمولا به دنبال مالکیت. انجمن کنترل مناطق مشترک و زیادی و یا واحد صاحبان مسئول خود را به مالکیت خصوصی جز به عنوان ارائه شده در اسناد دولتی. بدون سوال, این انجمن باید رعایت هر کشور یا منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری اعلامیه که شامل خاموش کردن زمینه های مشترک و یا ممنوعیت تجمعات مردم است. حتی بدون چنین حکم یک انجمن باید در نظر بگیرید:

 • گسترده تر تمیز کردن و ضد عفونی کننده و یا پاک کردن زمینه های مشترک و سطوح.
 • به تعویق انداختن یا لغو وقایع هر اندازه در منطقه مشترک, آیا عضویت در جلسه یا رویداد آموزشی.
 • به طور موقت بسته شدن زمینه های مشترک مانند clubhouses ورزش مناطق و زمین های بازی و یا استخر.
 • نصب اسپری ضد عفونی کننده دست یا دستمال مرطوب در منطقه مشترک برای مالک و مهمان استفاده کنید.

برخی از صاحبان سوال که آیا پیشرفت های مورد نیاز به لوله کشی و یا سیستم های تهویه مطبوع برای مبارزه با covid-19 آیا در زمینه های مشترک و یا کل ساختمان برای ساختمان محل سکونت. چنین ارتقاء می تواند گران قیمت و ممکن است انجام آن به نظر نمی رسد این ویروس گسترش می یابد از طریق این سیستم. اما بحث در مورد چنین مسائل با یک حرفه ای ممکن است کمک به پاسخ به سوالات و کاستن ترس.

اگر covid-19 می شود رایج در یک جامعه ارتباط باید با بحث حرفه ای خود را چگونه به بهترین رسیدگی به وضعیت خاص. همانطور که در بالا اشاره شد که بحث قطعا تمرکز بر آنچه در ارتباط است مسئول و چه مالک مسئول است. در پایان روز صاحبان ترین مسئول سلامتی و ایمنی آنها. CDC نکاتی برای پیشگیری از بیماری تمرکز بر روی یک فرد مسئولیت:

 • اجتناب از تماس نزدیک با افراد بیمار.
 • اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان.
 • ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید.
 • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.
 • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانواده اسپری و یا پاک کردن.
 • به دنبال توصیه هایی برای ماسک صورت.
 • شستن دست ها اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص پس از رفتن به دستشویی و قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.
 • اگر صابون و آب به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60 درصد الکل است. همیشه شستن دست با آب و صابون اگر دست کثیف هستند.

انجمن باید نیاز به ارتباط کارکنان به دنبال این دستورالعمل ها از جمله هر گونه مشاوره اضافی از ایمنی و بهداشت شغلی یا دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه های.

اگر مالک در جامعه قرارداد covid-19 آن ممکن است مناسب برای اطلاع رسانی به شهروندان به خصوص در یک مجتمع مسکونی با مشترک راهرو یا آسانسور. اطلاعات مربوط به صاحبان دیگر است و نه حفاظت شده توسط بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا معمول پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی اما بررسی قوانین ایالتی. تشخیص وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین بیان کرد که صاحب coronavirus و شناسایی آن فرد است. مشورت خود را حرفه ای.

مهم نیست که چه مرحله یک جامعه و یا افراد را برای جلوگیری از گسترش بیماری کسی که همیشه می تواند تبدیل به بیمار است. احتمال ارتباط بودن مسئول است که بسیار کوچک است — در بخشی به دلیل آن را دشوار است برای اثبات علت از هر گونه بیماری های خاص.

انجمن های جامعه نیز باید در نظر بگیرید در آینده ممکن است مراحل, اما آنها باید رویکرد این بحران منطقی و با آرامش به عنوان با هر گونه دیگر است. اعضای هیئت مدیره باید در باره تحولات با جامعه انجمن و مدیر و وکیل و کارشناسان بیمه و هر گونه اقدامات احتیاطی لازم.

جیمز کشتار یک شریک در قانون شرکت از کشتار و سیاه که شیوه های در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. او یک شخص در گذشته و رئیس جمهور CAI را از جامعه و کانون وکلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات