فرانسیسکو Seco AP

کلاه آویزان بر روی یک کت ایستاده در دفتر بریتانیا در پارلمان اروپا عضو Nigel Farage. با Brexit روز تعیین شده برای جمعه انگلستان نمایندگان مجلس در بروکسل در حال بسته بندی است.

لندن — Brexit روز و یا “روز خروج” به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون آن را داشته است که تقریبا بر ما است. روز جمعه انگلستان را رسما ترک اتحادیه اروپا پس از بیش از چهار دهه با نزدیک ترین روابط.

چه تغییر خواهد کرد ؟ هیچ چیز! حداقل در ابتدا.

برای بقیه سال 2020 تجارت آزاد و رایگان جنبش بین بریتانیا و E. U. ادامه خواهد داد. بریتانیا هنوز هم به کمک E. U. بودجه. و آن را هنوز هم به رعایت E. U. قوانین — حتی اگر انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا را مجبور به بسته بندی کیسه های خود را از دست داده و خود را در چگونه این قوانین تعیین می شود.

[چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.]

بزرگترین تکان خوردن به انگلیسی, سیاست در یک نسل نمی تواند احساس ترین تا پایان 11 ماه دوره گذار است. این زمانی است که همه خواهند دید یک تغییر عمیق در رابطه بریتانیا با اروپا و جهان است. و هنوز هم وجود دارد بسیاری است که نیاز به مرتب سازی بین در حال حاضر و پس از آن. در اینجا چه چیزی در to-do list.

امن ماهی و چیپس

Oli Scarff

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اعضای شیشه مهر و موم شده گره یک جامعه ترویج بهره در جنگ داخلی انگلیسی غذا خوردن در ماهی و چیپس, فروشگاه, قبل از شروع عملیات یک اجرا یا نمایش مجدد از نبرد Nantwich.

این همه در مورد cod.

انگلیسی, ماهیگیری عامیانه و مردمی که عاشق آنها شده اند کوبیدن در سال مورد ژیان ایرلندی و فرانسوی و دانمارکی ناوگان بیش از, بهره برداری از ثروتمند انگلیسی بود ،

شیلات حساب برای یک درصد — صرف ماهی قنات — بریتانیا تولید ناخالص داخلی و استخدام فقط 24,000 مردم است. اما مسئله این است که بسیار عاطفی و تکان دهنده ملی شور.

جانسون قول داده است که بریتانیا را — بدون توجه به آنچه دیگری — اصلاح آن “دیدنی های دریایی ثروت است.”

در ضمن ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar هشدار داد در بی بی سی گفت: “شما ممکن است مجبور به سازش در مناطق مانند ماهیگیری به منظور گرفتن امتیاز از ما در مناطقی مانند خدمات مالی” در یک پست-Brexit معامله تجارت.

Cod جنگ 2020 است فقط آغاز است.

نگه دارید و به کسانی که 450 میلیون مصرف کنندگان اروپایی

سیمون Dawson

خبرگزاری بلومبرگ

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در دیدار با نخست وزیر بوریس جانسون در 10 خیابان داونینگ در Jan. 8.

در طول دوره گذار بریتانیا باقی خواهد ماند در E. U. سفارشی اتحادیه و بازار واحد اما پس از آن همه چیز است برای grabs.

Brexit وزیر استفان بارکلی اعلام کرده است که انگلیس می خواهد یک “تعرفه صفر صفر سهمیه” پیمان تجارت با E. U. تا پایان سال است.

اما رییس جدید کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen هشدار میدهد — بسیار دوستانه بسیار گرم و بسیار عمومی راه — که آن را تقریبا قطعا “غیر ممکن” برای دو طرف به یک توافق جامع در این “بسیار تنگ” برنامه. او پیشنهاد کرد که جانسون را مجبور به درخواست برای تاخیر. یا قبول بخشی از معامله و صحبت کردن نگه دارید.

نخست وزیر اصرار دارد او را در راه رفتن دور اگر او مهلت دمیده و سر (دوباره) برای مخوف صخره لبه یک هیچ-مقابله خروج. هر کس معتقد است این.

اعتصاب یک معامله با رئیس جمهور تهمت یا جانشین او

Facundo Arrizabalaga

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور تهمت ملاقات با جانسون در طول اجلاس سران ناتو در لندن در دسامبر. 4.

هنگامی که انگلستان به طور رسمی از E. U. آن را می توانید شروع به مذاکره با کشورهایی که در حال حاضر نیست که معاملات تجاری با E. U. در بالای این لیست است, ایالات متحده است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن از Brexit وعده داده است “عظیم” می کند. هر دو طرف گفته اند که آنها می خواهند به چکش کاری کردن سرعت. اما می تواند وجود دارد سکندری بلوک شامل بیش از قیمت دارو و مالیات در شرکت های فن آوری.

نیز وجود دارد بحث در مورد “کلر مرغ.”

باور کنید یا نه, این یک چیز بزرگ است. بزرگتر از cod.

به آسان رایگان تجارت محصولات کشاورزی و اروپا است که با فشار دادن بریتانیا باقی می ماند تراز وسط قرار دارد با E. U. قوانین ایمنی مواد غذایی و رفاه حیوانات. اما قرار می دهد که بریتانیا در یک دوره برخورد با ایالات متحده و آن نسبتا سهل انگاری مقررات در کشاورزی صنعتی. آمریکایی پردازنده های مواد غذایی خود را شستشو مرغ در یک کلر داخل و شلیک کردن گوشت با آنتی بیوتیک ها — هر دو هیچ-nos در اروپا است.

آیا جانسون را تعظیم به آمریکایی ها در کلر و مرغ در ایالات متحده اجازه می دهد شرکت های دارویی دسترسی به انگلستان سلامت-خدمات بازار شد دو امتیاز از مشاجره در ماه گذشته حکایت دارد. استرالیایی ها خواهد شد تماشای آنچه او می کند.

پس از آن اعتصاب یک معامله با هر کس دیگری

Kirsty Wigglesworth

AP

جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای حضور در جلسه هفته نخست وزیران سوالات در مجلس شورای اسلامی در Jan. 22.

به انگلیس می رود راه خود را به طور موثر برداشت از صدها نفر از معاهدات امضا شده بین E. ایالات متحده و بقیه جهان است.

بار مالی شمارش بیش از 750 معاهدات “در حال اجرا به صدها نفر از هزاران نفر از صفحات و پوشا 168 کشورهای غیر اتحادیه اروپا. درون آنها را تحت پوشش تقریبا در هر خارجی تابع از یک اقتصاد مدرن از پرواز هواپیما به امریکا و تجارت کاشت با ایسلند به ماهیگیری در پرت و دور افتاده دریا.”

جانسون دولت گفت: بسیاری از این معاهدات را به سرعت اعزام با چند اضافه شده خط از متن و لاستیک-مهر توسط دو طرف.

در هر صورت بریتانیا خواهد نیاز به مقدار زیادی از جوهر.

چاپ جدید گذرنامه و ‘کنترل’ از مرزها

بریتانیا آغاز خواهد شد معرفی هوش جدید گذرنامه — آبی مانند در خوب قدیمی روز — اوایل این سال است. تا اواسط سال 2020 همه انگلیسی جدید گذرنامه های آبی خواهد بود.

اما آنها نمی خواهد که “اتحادیه اروپا” تمبر بر روی جلد که اجازه می دهد تا 500 میلیون نفر از شهروندان از بلوک به سفر زحمت در سراسر کشورهای عضو است.

رایگان حرکت خود ادامه خواهد داد از طریق دوره گذار است. لندن هنوز هم می تواند آزادانه حرکت به لیسبون و برلن می توانید شغل در بیرمنگام. اما E. U. شهروندان ساکن در بریتانیا باید درخواست برای اقامت حقوق در ماه ژوئن 2021 — و یا آنها را در کشور غیر قانونی است.

رفتن به جلو, اروپایی ها نمی اتوماتیک اولویت بیش از مردم کشورهای دیگر که می خواهند به کار و زندگی در انگلستان و استرالیایی ها نمی خواهد به راحتی قادر به کار و زندگی در اروپا است.

[یکی از بزرگترین اثرات Brexit? پایان دادن به آزادی حرکت.]

جانسون به زودی پرده یک پست-Brexit طرح مهاجرت است که انتظار می رود چیزی شبیه به استرالیا نقطه بر اساس روش. مهاجرت بزرگ بود راننده در سال 2016 رفراندوم در E. U. عضویت با Brexiteers امیدوار به “کنترل” از بریتانیا مرزها. جانسون می خواهد به او می گویند او را به دست آورد که هدف.

ادامه مطلب

بریتانیا و مقاومت در برابر آمریکا فشار اجازه می دهد تا برخی از Huawei تجهیزات در شبکه های 5G

در اپستاین تحقیقات شاهزاده اندرو را فراهم کرده است ‘صفر همکاری’ به ایالات متحده در اجرای قانون دادستان می گوید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im