در ایالات متحده چنین گمانه زنی می آید تا حد زیادی از سیاستمداران متهاجم در برابر پکن و مشتاق به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دانشمندان در ضمن اغلب مردد به صحبت کردن که مایل به تمرکز بر روی تحقیق است که کمک می کند تا پایان شیوع بیماری — نه که اگر کسی از آن ناشی می شود.

اما این نظریه را گسترش به طور گسترده باعث یک پاسخ از مقامات ایالات متحده و رئیس جمهور خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین در اینجا یک شکاک را در سه سرعت در حال جهش نظریه: یکی به وضوح نادرست یکی ممکن است اما پشتیبانی نمی شناخته شواهد و یکی از گسترده درست است.

1. شیوع بیماری در ارتباط بود به bioweapons تحقیقات

این مقاله نشان می دهد که ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه و ووهان موسسه ویروس شناسی مشغول به کار بود در جنگ بیولوژیکی. هر دو نهاد واقعی هستند — آنها به سختی مرموز — اما هیچ شواهدی از این. هنگامی که تماس واشنگتن پست برای یک Jan. 29 مقاله, Shoham حاضر به اظهار نظر بیشتر است.

کارشناسان نشان می دهد که این ویروس در انسان متکی به یک جنس بنجل درک درستی از علم است. “بر اساس این ویروس در ژنوم و خواص وجود دارد هیچ نشانه ای از آنچه که آن را مهندسی ویروس” ریچارد Ebright یک استاد زیست شناسی شیمی در دانشگاه راتگرز گفت: پست.

رابرت گری یک virologist در دانشگاه Tulane در نیواورلئان بعد گفت, اخبار علمی در ماه مارس که این ویروس بود و اساسا بر خلاف چیزی که می شده اند طراحی شده است. “آن بیش از حد بسیاری از ویژگی های متمایز که برخی از آنها از عقل” او گفت:.

با وجود این یک نظرسنجی پیو منتشر شده در هفته گذشته بر داشت تقریبا 3 از 10 آمریکایی ها معتقد بودند این ویروس می تواند ساخته شده در آزمایشگاه; کسانی که در طرف طیف بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به این باور این که دموکرات ها.

2. رمان coronavirus به بیرون درز از یک آزمایشگاه به طور تصادفی

به عنوان bioweapon نظریه فروکش کرد در ماه فوریه به جای آن بیشتر قابل قبول جایگزین: که یک ویروس از یک منبع طبیعی می تواند به بیرون درز کرده اند به طور تصادفی از یکی از ووهان را در آزمایشگاه.

این ایده جذب بالا مشخصات حمایت سیاسی. “ما نمی دانیم که در آن نشات گرفته است و ما باید برای رسیدن به پایین از آن” ایالت ایسنا-ارک.) گفت: فاکس نیوز در اواسط ماه فوریه قبل از رد اولیه پیشنهاد شده که این ویروس در حال گسترش در ووهان بازار است. “ما همچنین می دانیم که فقط چند مایل دورتر از آن بازار مواد غذایی است که چین تنها ایمنی زیستی سطح 4 سوپر آزمایشگاهی که تحقیقات انسان, بیماری های عفونی.”

برخی از دانشمندان اخراج نیست این آشکار است. در ماه ژانویه Ebright نمی خواهم به بحث در مورد این ایده از یک نشت چرا که آن را بیش از حد نظری می باشد. او ذهن خود را تغییر و این هفته گفت: نوشته است که او فکر می کند آن را “حداقل به عنوان احتمالی” را به عنوان یک حادثه در خارج از آزمایشگاه به یک موقعیت دیگر دانشمندان مخالف با.

وجود اماره. محققان در شعبه ووهان چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به انجام تحقیقات بر روی خفاش coronaviruses است که برخی به عنوان خطرناک است. وزارت امور خارجه ابراز نگرانی در مورد ایمنی استاندارد ووهان labs در حداقل دو کابل پست Josh تحمیل گزارش این هفته است.

اما این اثبات نمی کند که رمان coronavirus شد و تا کنون مورد مطالعه در ووهان نه که از آن به بیرون درز کرد. “هیچ شواهدی از فرار از آزمایشگاه” اندرو Rambaut یک میکروبیولوژیست در دانشگاه ادینبورگ نوشت: در یک ایمیل. “این ویروس مانند ویروس ما انتظار می رود برای دیدن وحشی خفاش جمعیت مشابه ویروس ها شروع به پریدن کرد از حیوانات غیر انسان به حیوانات در گذشته, بنابراین من هیچ دلیلی برای حدس و گمان در مورد این گونه بیشتر است.”

3. دولت چین گمراه جهان در مورد کوروناویروس.

با هیچ شواهد مستقیم از نشت از یک آزمایشگاه پنبه و دیگران اشاره کرده اند که چین مسدود انتشار اطلاعات مربوط به روزهای اولیه از وقوع. این درست است: پست گزارش داد در چین مبهم و تاریک کردن اطلاعات در مورد شیوع بیماری در اوایل فوریه. 1.

پکن آهسته بود برای به اشتراک گذاشتن داده ها با خارجی ها از جمله کارشناسان از سازمان بهداشت جهانی است. تحقیقات توسط آسوشیتد پرس منتشر شده یکشنبه یافت که مقامات چینی نکردن اطلاعات به صورت شش کلید روز اجازه می دهد که ویروس به گسترش بدون محدودیت در لحظه ای حیاتی است.

دانشگاهیان که به مطالعه چینی تبلیغ می گویند که این اقدامات شد تلاش برای منحرف کردن اذهان از اوایل coronavirus شکست. این قطعا می تواند دیده می شود به عنوان یک coverup هر چند پکن است که به سختی تنها دولت متهم خودداری اطلاعات مربوط به virus.

دولت ایالات متحده در نظر گرفته شده است این نظریه. به گزارش نیویورک تایمز این آخر هفته که سازمان های اطلاعاتی مورد بررسی قرار گرفته اما تشخیص نیست “هر زنگ در داخل دولت چین است که تحلیلگران فرض را همراه با نشت تصادفی از یک ویروس مرگبار از یک دولت آزمایشگاهی.”

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley تایید کرد که سازمان های اطلاعاتی با توجه به این منبع در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه. “در این نقطه آن را مجمل اگر چه وزن از شواهد به نظر می رسد نشان می دهد اما ما نمی دانیم که” Milley گفت.

در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه تهمت بود خواسته غیر منتظره ای خاص سوال در مورد آزمایشگاه نشت نظریه جان رابرتز از فاکس نیوز اما او کاهش یافته است به آنها پاسخ دهید.

درک از هر چه اشتباهات ساخته شده در چین می تواند به معنای یک دوره جدید از باز بودن و همکاری میان واشنگتن و پکن است. در واقع وزارت امور خارجه یادداشت ها نشان می دهد که دولت ایالات متحده استفاده می شود برای کمک به صندوق آزمایشگاه در ووهان — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع کمک های مالی به ایالات متحده آمریکا همه گیر برنامه های تحقیقاتی که مشغول به کار با چینی ها labs در سال 2019.

در این صورت یک بیماری همه گیر آن قابل درک است که بسیاری از آنها به دنبال کسی که مقصر است. اما یک آبشار از اشتباهات کوچک است که به احتمال زیاد بیشتر از یک توطئه گرند. یادگیری از که ممکن است رضایت بخش خواهد بود اما آن می تواند به مقدار زیادی بیشتر در جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات