“من نیاز فوتبال” گفت: Gouveia, 55, که, پیوست, DC مدافعان به عنوان linebackers مربی. “من بازنشسته [از NFL] در سال 2000 و من فکر کردم من می تواند قادر به راه رفتن به دور از آن, اما من فقط نمی تواند. من فقط باید در کنار آن و با آن زندگي تنفس آن بخشی از آن — هیجان و انرژی است. فقط شدت یک مرد گرفتن بر دیگری اثبات که بهترین که قوی ترین — که واقعا هیجان انگیز برای من است.”

یک هشتم-دور پیش نویس انتخاب از BYU در سال 1986 گوویا بازی نه از خود NFL 13 فصل با ردسکینز است و شاید بهترین راه حل برای سه ماهه سوم رهگیری در واشنگتن سوپر باول XXVI برنده بیش از لوایح بوفالو سومی رهگیری در سه بازی حذفی که در سال. او بسته خود را حرفه ای بازی با لاس وگاس قانون شکنان در طول اصلی XFL تنها فصل در سال 2001.

گوویا لذت می بردند که در آن سال گفت: این اجازه به او برای به دست آوردن یک حس بسته شدن در یک زندگی حرفه ای طولانی بازی او را دوست دارد.

“من واقعا از آن لذت می برد” گوویا گفت: در مصاحبه اخیر است. “این یک زمان خوب زندگی من است. من بازنشسته از NFL و تا به حال هیچ چیزی برای انجام. در واقع فرزندان من [بودند] در حال حاضر در خارج از مدرسه و رفتن به کالج. من عاشق بازی فوتبال است و من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای من برای ادامه فوتبال حرفه ای است.”

مدافعان ارائه شده شانس خود را برای حرفه مربیگری. گوویا در حال صرف قبلی دو فصل به عنوان دفاعی هماهنگ کننده در بخش سوم Brevard, کالج در کارولینای شمالی. با مدافعان تمرین در پرنس جورج ورزش و یادگیری پیچیده در سایه فدرال اکسپرس زمینه خود را صفحه اصلی خود را برای نهایی فصل NFL در سال 1999 گوویا در حال حاضر دستور یک گروه از بازیکنان جوان و امیدوار برای یک شات در لیگ که او در آن سرآمد.

“او را به انجام این به این دلیل او را دوست دارد بازی” مدافعان linebacker عضو رایت گفت. “او آن را انجام می دهند چرا که او دوست دارد که در اطراف بچه ها را دوست دارد آموزش را دوست دارد از دیدن بچه ها رسیدن به پتانسیل کامل خود را. آن را قطعا می کند مرا … در آن قرار داده اضافی کمی از آنجا که من نمی خواهم نا امید مربی گوویا چون من می دانم که او اهمیت می دهد. من می دانم که او واقعا در مورد مراقبت از ما به عنوان یک linebacking است.”

به عنوان یک دانشجوی سال دوم در آریزونا در سال 2014 رایت بود به نام Pac-12 بازیکن سال پس از ارسال یک NCAA-بالا 163 پردازد و 14 کیسه در 14 بازی. صدمات خود را از خط خارج junior فصل و او برای هفتمین دور از 2016 پیش نویس NFL. در حال حاضر او را در میان دانش آموزان امیدوار به جذب دانش به همان اندازه که ممکن است از گوویا که برنده مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک بازیکن در BYU است و در پلینزی Football Hall of Fame.

“بسیاری از اوقات مربیان در NFL آنها نمی خواهید به نشستن وجود دارد و وقت با شما و در واقع انجام هر گونه آموزش” رایت گفت. “در اینجا من در واقع گرفتن تدریس اصول در مورد چگونه به بازی بازی از شانه تا آن را بیشتر از یک نوع بازی است.”

مدافعان مربی پپ همیلتون که در دی سی به عنوان یک Redskins فن گفت: او قدردانی گوویا مربیگری سبک و تطبیقی رویکرد است.

“او یک مفهومی معلم” همیلتون گفت. “او انتظار ندارد که آنها در حال رفتن به بازی و استفاده از تمام تکنیک های بازی و یا بازی در همان راه دقیق که او ایفا کرده است. او می داند که گاهی اوقات شما باید بسیار خاص و عمدی در آنچه که شما در حال آموزش یک بازیکن بر اساس آنچه آنها نیاز دارند که در آن نقطه در حال توسعه است.”

همیلتون گفت: Gouveia آمد بسیار توصیه می شود از طریق سابق مدافعان دفاعی هماهنگ کننده جف فیتزجرالد که استعفا ماه گذشته نزدیک به خانواده است. فیتزجرالد بود گوویا را linebackers مربی با ردسکینز در سال 1999. گوویا هاوایی مادری که تمام وقت در خانه است و در حال حاضر در شارلوت پیوست کارکنان سی را XFL تیم ملی با رزرو اما برخی از خوش بینی.

“من کمی شک و تردید در مورد این فرصت را به دلیل تمام بهار لیگ و چند بار بهار لیگ تا به حال خورده به خصوص [داد فوتبال آمریکایی] از سال قبل از, بنابراین من واقعا این سایت متعلق به در مورد آن” گوویا گفت. “من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد و من به آنها گفتم:” بله.” اما من خوشحالم که من ساخته شده است که فرصت و ساخته شده است که تصمیم گیری.”

با لیگ رسما راهاندازی شنبه بعد از ظهر زمانی که مدافعان چهره سیاتل اژدها در آئودی زمینه گوویا ادامه خواهد داد یک XFL سفر 19 سال در ساخت.

“این واقعا به من می دهد یک راه حل برای بازگشت به زمین فوتبال و تماس با ما و فقط کل رفاقت بازیکنان و شدت که من از دست” گوویا گفت. “چیز خوب در مورد آن نمی دانم باید در این زمینه [گرفتن] رسید. من را می توان در حاشیه و تشویق برای بازیکنان و این خطرناک نیست برای من نه بیشتر.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de