چه سوپر مارکت ها در حال حاضر مجاز به فروش ؟

عنوان انگلیسی ها همچنان تطبیق با زندگی در مستند شده است وجود دارد سردرگمی اطراف چه چیزی است و نه مجاز به خریداری شده در سوپر مارکت.

در 23 مارس بوریس جانسون تحمیل ملی مستند به این معنی که مردم تنها مجاز در خارج از خانه های خود را برای تعداد محدودی از دلایل مانند ورزش و خرید تجهیزات پزشکی و مواد غذایی است.

اما در هفته های اخیر و سردرگمی نصب شده بیش از چیزی است و نه مجاز به خریداری چنین سفرهایی به خصوص به عنوان مستند اقدامات شروع به سهولت.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آنچه در سوپر مارکت ها مجاز به فروش در طول مستند.

چرا با وجود سردرگمی در اطراف آنچه در سوپر مارکت ها می تواند و نمی تواند فروش ؟

کمبریج پلیس انتقاد برای ظاهر شدن به پلیس که در مورد مردم خرید در سوپر مارکت سفر ترغیب آنها برای جلوگیری از راهروی فروش “غیر ضروری” اقلام است.

پس از انجام یک گشت یک تسکو در Barhill غربی کمبریج نیروی پلیس در توئیتر خود نوشت: “خوب است برای دیدن همه مطیع اجتماعی فاصله اقدامات و غیر ضروری راهرو خالی شد”.

اما این باعث واکنش شدید مردم به عنوان انتقاد پلیس از تلاش برای تعیین چه بود و نبود یک مورد ضروری برای آنها.

نیروی انتظامی به زودی حذف صدای جیر جیر و با صدور بیانیه ای گفته است “بیش از فراوان افسر” مسئول بود.

در ضمن در Northamptonshire پلیس گفت: آنها می توانند شروع به جستجو خرید چرخ دستی های برای اطمینان مردم شد تنها خرید “اقلام ضروری”.

چه می توانید از سوپر مارکت ها در واقع فروش ؟

دولت پس از تایید کرد که مغازه ها شده اند که مجاز به باز بماند در طول مستند می فروش هر آنچه که آنها ارائه آن قانونی است.

در اوایل این ماه نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “ما مجموعه ای از یک لیست از مغازه ها که می تواند باز باقی می ماند و اگر مغازه ها در این لیست است و سپس آنها را به فروش هر چه آنها را در انبار بدیهی است که ارائه آن را قانونی به انجام این کار است.”

من هنوز هم می توانید خرید های غیر ضروری موارد است ؟

اگر شما در حال رفتن به یک فروشگاه است که از نظر قانونی مجاز به باز باقی می ماند در مستند دولت دستورالعمل دولت شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در فروشگاه که در آن زمان, آن است که آیا مواد غذایی یا محصولات بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im