آنچه که در واقع است 5G? اسطوره گرفتار جدید فناوری تلفن برای سال قبل از coronavirus تئوری توطئه در زمان برگزاری

توسعه 4G جانشین شروع قبل از نسل چهارم شبکه های بی سیم تا به حال حتی نورد. در سال 2008 کمتر از یک سال پس از استیو جابز رونمایی از اولین آیفون ناسا در آغاز کار بر 5G به این امید که این فن آوری مربوط به اینده خواهد یک روز تسهیل “یک اقتصاد جدید در فضا”.

آن را یک سال دیگر قبل از 4G شد به صورت تجاری در دسترس است که همراه با آی فون رهبری راه را برای یک دهه برنامه های جدید دستگاه و نوآوری است.

اما در حالی که 4G شد عصر-تعریف تکنولوژی است که افزایش سرعت و ابزار موجود در حال حاضر محصولات و سیستم عامل های نسل پنجم احساس می کند به برخی از مانند یک راه حل در جستجوی یک مشکل است.

در حالی که ناسا تحقیقات پیش بینی توسعه یک فضای مبتنی بر اینترنت ساخته شده در شبکه های 5G وجود دارد با این حال باید هر انقلابی برنامه های کاربردی است که مردم در واقع می تواند استفاده کنید. دانلود ویدیو ممکن است بسیاری از بار سریع تر از با قابلیت اتصال به 4G اما زمان به سرعت در حال حاضر ميانگين جریان تا حد زیادی نفی نیاز به دانلود فیلم ها و مطالب دیگر.

فقدان ابزار روزمره آن را سخت تر برای فن برای دفاع از 5G زمانی که خل تئوری های توطئه شروع به گردش آن است که به دلیل جهانی همه گیر.

گسترش این به طور گسترده ای بی اعتبار ایده به نظر می رسد به دست آورده اند توجه بیشتری در هفته های اخیر بیش از هدف واقعی از تکنولوژی – بنابراین آنچه که دقیقا 5G است و آنچه که می توانید آن را انجام دهید ؟

چه می 5G در حال حاضر انجام دهد و چه بالقوه آن ؟

انگلستان شبکه شروع به تعویض 5G در سال 2019 اما تنها در یک مقیاس بسیار محدود. پوشش نقشه نشان می دهد که بخش های بزرگی از انگلستان هنوز حتی نمی باید 4G و مناطق با 5G تمایل به محدود به پرجمعیت مناطق شهری است.

در مقایسه با نسل قبلی از داده ها و اتصال به شبکه 5G سیگنال های پروژه بیش از یک محدوده کوچکتر و بنابراین بیشتر دکل های مورد نیاز برای پوشش همان منطقه است. است که آهسته و اجرای بدان معنی است که پوشش نقاط بسیار کوچکتر از ممکن است انتظار می رود.

در انگلستان و جاهای دیگر ارائه 5G نیز پیچیده سوالات بیش از زیرساخت های مورد نیاز آن را به کار. استدلال بر اینکه شرکت چینی هواوی باید مجاز به ساخت دکل و سایر تجهیزات مورد نیاز برای پخش شبکه های 5G را کاهش rollout و منجر به گسترده و گاهی اوقات گیج کننده بحث در رسانه ها و در میان سیاستمداران است.

بیشتر بالا پایان گوشی های هوشمند سازان نیز در حال حاضر با شروع انتشار 5G نسخه از خود را گل سرسبد گوشی های اپل است که به استثنای – هر چند این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن یکی برای کمتر از 1000 پوند. این بدان معناست که تنها کسانی که به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به پرداخت هزینه یک 5G تلفن و زنده در یک 5G-پشتیبانی منطقه در حال حاضر به آن دسترسی دارند.

بسیار شبیه با 4G پتانسیل کامل از 5G خواهد شد به احتمال زیاد متوجه نمی شود تا چند سال پس از راه اندازی آن. 4G را فعال کنید گوشی های هوشمند تبدیل شده اند راه ما کار سفر و پرداخت. جدید سرعت انتقال داده های بی سیم ساخته شده در برنامه های مانند AirBnb و Deliveroo ممکن است دامن زدن یک گیگ اقتصاد در حال حاضر به ارزش حدود 4.5 تریلیون.

یکی از بزرگترین مزایای 5G است و تاخیر کمتر به معنی بدون تاخیر بیشتر در تماس های ویدئویی. بیشتر به طور قابل توجهی می تواند فعال کردن چیزهایی مانند کنترل از راه دور عمل جراحی به موجب آن جراحان انجام عملیات در بیماران هزاران مایل دور در زمان واقعی از طریق سلاح های رباتیک.

این در حال حاضر اتفاق می افتد در چین که در آن اولین عملیات از راه دور با استفاده از فناوری 5G صورت گرفت سال گذشته است. یک دکتر در جنوب شرقی استان فوجیان حذف کبد از یک تست آزمایشگاهی حیوانی 30 مایل دور از راه دور کنترل سلاح های رباتیک بیش از یک 5G ارتباط با یک تاخیر فقط 0.1 ثانیه است.

دیگر در آینده نزدیک برنامه های ترویج شده توسط 5G انجیل شامل self-driving cars قادر به برقراری ارتباط نیت خود را به دیگر خودروهای بدون راننده به طور کامل واقعیت مجازی همهجانبه جهان است که به مردم اجازه می دهد به تعامل فیزیکی با افراد دیگر در زمان واقعی و حتی یک دوره جدید از hypersonic سلاح.

چرا مردم نگران سلامت خطرات ؟

ترس های بی اساس اطراف 5G تاریخ طولانی قبل از coronavirus همه گیر و حتی می توان به قبل از 5G به خودی خود وجود داشته است.

تابش الکترومغناطیسی از تلفن برج ها و دیگر زیرساخت های مخابراتی ثابت شده است یک منبع مداوم از نگرانی برای نظریه پردازان توطئه رغم موج ساطع بی ضرر غیر ionising تابش.

ابزارهای آنلاین برای ردیابی محل تلفن برج اغلب به دست آوردن توجه در پارانوئید محافل. مردم ترس از 5G برج های نزدیک به جایی که آنها زندگی می کنند و حتی به دنبال جلوگیری از ساخت برج با وجود هیچ ایجاد تهدید برای سلامت خود. در طول هفته گذشته انجام شده است سرزنش موجی از آتش سوزی در 5G برج در سراسر انگلستان است.

مطالعات متعدد بیش از چند دهه گذشته به دنبال ارزیابی پتانسیل خطرات بهداشتی تلفن همراه اما تا به امروز هیچ عوارض جانبی ایجاد شده است. سازمان جهانی بهداشت بین المللی میدانهای الکترومغناطیسی (EMF) پروژه شده است تجزیه و تحلیل شواهد علمی ممکن است سلامت از میدان های الکترومغناطیسی از سال 1996 است اما در عین حال برای پیدا کردن هر.

آنلاین پست در مورد اتهام تهدید اغلب متهم به رسانه های جریان اصلی بودن بخشی از یک دولت عمیق توطئه و یا بزرگ با تکنولوژی پوشش دامن زدن بی اعتمادی و funnelling مردم به حاشیه های وب سایت و مرجع تخصصی طراحی شده برای تقویت و نگرانی با ادعاهای بی اساس و ترساندن و اذهان عمومی شد.

عناوین مانند “5G آخرالزمان” بالا غیرمنطقی مقالات هشدار چیزهایی مانند: “5G واقعا پیشرفته و درجه نظامی حمله سلاح در لباس مبدل است که در حال اجرا به عنوان یک راه حل نهایی در برابر یک رایگان بشریت است.”

پوچ ایده خواهد بود خنده دار اگر آن را برای این واقعیت است که به ظاهر منطقی مردم در حال خواندن و به اشتراک گذاری آنها را بر روی یک مقیاس قابل توجه.

Facebook گروه با ده ها هزار نفر از اعضا به عنوان ظروف پتری برای ویروسی پست ها و الگوهای رفتاری به گسترش در سراسر نکته و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی آلوده مشاهیر و دیگر مشخصات بالا ارقام با اعتقادات مزخرف. آنها به نوبه خود در گسترش اطلاعات غلط خود را به میلیون ها نفر از پیروان اضافه وزن اقتدار خود را از طریق وضعیت مشهور.

ورود یک بیماری همه گیر است که تصادفا پدید آمده از چین که در آن بسیاری از اوایل 5G توسعه در حال وقوع است فقط یک میخ دیگر برای 5G ‘truthers’ به چسبیدن به خود را بی اساس توطئه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im