‘آنچه یک ذخیره کنید!’ موشک لیگ به زودی رایگان بازی

موشک لیگ برای اولین بار منتشر شده در ماه جولای سال 2015 ارائه می دهد بازیکنان در یک بازی فوتبال از طریق موشک رو میله های داغ برای قیمت $19.99. بازی دوم تکرار زودتر عنوان از Psyonix مافوق صوت آکروباتیک موشک طراحی نبرد-اتومبیل های ساخته شده با استفاده از همان فیزیک مبتنی بر مفهوم است. از آنجا که این بازی برای اولین بار منتشر شد, پنج میلیارد مسابقات شده اند با 75 میلیون بازیکن در سراسر جهان با توجه به آمار منتشر شده توسط موشک لیگ.

با وجود اینکه پنج سال, بازی دیدم یک رکورد تعداد کاربران فعال بازی بر روی PC در ماه مارس این سال است. موشک لیگ نیز دارای یک رقابتی مدار که اجرا شده است از سال 2016.

به روز رسانی های آینده بعد از این تابستان به موشک لیگ همچنین اجازه خواهد داد که برای کراس پلت فرم پیشرفت معنی بازیکن قادر خواهد بود برای انجام رقابتی خود را رتبه مورد موجودی و موشک عبور برای هر نسخه از این بازی با لینک حماسی خود بازی حساب. این به این معنی صرف نظر از این که آیا شما در حال بازی در نینتندو سوئیچ و یا کامپیوتر شما درست در همان نسخه از این بازی.

موجود موشک بازیکنان لیگ برتر را دریافت خواهد کرد چند تمجید برای پیوستن به قبل از بازی می شود, رایگان-به-بازی, از جمله یک “میراث” وضعیت دسترسی به همه از این بازی گذشته محتوای قابل دانلود و یک لیست از لوازم آرایشی و بهداشتی موارد برای اتومبیل های خود را — مانند طلایی “کیهان” افزایش و جدید مجموعه ای از چرخ. هر بازیکن باید یک “Est. 20XX” عنوان به معنی سال زمانی که آنها برای اولین بار شروع به بازی بازی.

در این اطلاعیه Psyonix همچنین اشاره کرد که “تغییرات عمده” در حال آمدن به این بازی مسابقات و چالش های سیستم های اما جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد “در هفته های آینده.”

برای اولین بار موشک لیگ در دسترس خواهد بود به بازی در بازی حماسی فروشگاه ناشر پلت فرم برای مردم را به بازی آن عناوین و دیگر شخص ثالث بازی PC. پس از آنکه قیمت-تغییر بازیکنان جدید نمی خواهد بود قادر به دانلود Rocket لیگ در بخار رقیب بازار تولید شده توسط شیر. هر کسی با یک موجود موشک لیگ دانلود بر روی بخار هنوز هم قادر خواهد بود به بازی بازی و دانلود آخرین به روز رسانی با توجه به Psyonix اعلام.

برنامه ای برای حرکت موشک لیگ به حماسه بازار شده اند و در ساخت همیشه از بازی حماسی به دست آورد توسعه در خرداد ماه سال 2019. حماسه مواجه شده است به انتقاد از بازیکنان در گذشته برای آن تلاش برای انتشار نسخه PC عنوان به طور انحصاری برای نمای خود را, اما پارسه هنوز هم به پایان رسید تا هزینه های $680 میلیون سال گذشته بر روی پلت فرم.

این اولین تغییر عمده به موشک لیگ تحت حماسه رهبری (یا دوم). در اوایل این ماه, موشک, لیگ اعلام کرد آن را تغییر موشک لیگ سری مسابقات قهرمانی در یک تورنمنت به نام مدار RLCS X. مسابقات در مناطق مختلف نهفت در مسابقات قهرمانی جهان با یک میلیون دلار جایزه ،

پس از آن در سال گذشته موشک لیگ اعلام آن انجام دور با آن محبوب غارت جعبه سیستم و جایگزینی تصادفی در بازی خرید با “نقشه” برای بازیکنان برای پرداخت و باز کردن دقیق لوازم آرایشی و بهداشتی مورد آنها تمایل. در آن زمان منتقدان گفت: غارت جعبه به مبلغ قمار و موشک لیگ راه حل مدل چه حماسه در حال حاضر انجام می شود به جای تصادفی خرید در Fortnite اصلی co-op در حالت زنده ماندن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de