غرب ویرجینیا فرماندار خواستار دختران دبیرستان’ تیم بسکتبال ‘یک دسته از اراذل و اوباش’

غرب ویرجینیا بالا انتخاب رسمی هنوز هم خود را صرف زمستان قدم زدن حاشیه در Greenbrier شرق بالا در Lewisburg, مربیگری اسپارتها دختران تیم بسکتبال داوطلب موقعیت او برگزار شد از سال 2003. در حال حاضر برخی از ساکنان مایل او می خواهم به تماشای دهان خود را در حالی که او آن را ندارد.

داوران به حالت تعلیق در یک بازی بین اسپارتها و رقیب وودرو ویلسون در سه شنبه شب پس از اختلال در پشت Wilson نیمکت در سه ماهه چهارم. این حادثه به پایان رسید با ویلسون بازیکنان wading را به غرفه قبل از این تیم مربی کشیده و آنها را به خارج از زمین. یک Wilson دستیار مربی ژن Nabors شد و بعد از آن ذکر شده توسط پلیس ایالتی برای مانع یک افسر تخطی از قانون مجازات تا 500 دلار جریمه نقدی و یک سال در زندان است.

بازی به حالت تعلیق در آمد با Greenbrier شرق پیشرو با شش امتیاز و عدالت بعدها به نام ویلسون بازیکنان “یک دسته از اراذل و اوباش” یک اظهار نظر برخی نژادپرست است.

“من نفرت را به آن می گویند هر راه دیگر اما صادقانه به خدا حقیقت است همان چیزی که اتفاق افتاده بیش از وودرو دو زمان مختلف از وودرو بازیکنان آنها یک دسته از اراذل و اوباش” عدالت گفت بکلی ثبت نام هرالد. “کل تیم را ترک نیمکت; مربی است که در مبارزه با آنها راه می رفت خاموش طبقه; آنها به نام بازی.

“این بازی بیش از زمانی که آنها راه می رفت خاموش زمین — آن را فقط به عنوان ساده به عنوان آن است. آنها نمی دانند چگونه رفتار کنند و در پایان روز شما کردم آنچه به شما کردم.”

عدالت بعد از آن در بیانیه ای گفت این بود “کاملا پوچ” به استنباط نژادی قصد در انتخاب خود را از کلمات اما دیگران انتقاد خود را postgame نظرات. باربارا چارلز که منجر رالی شهرستان NAACP فصل گفت: ثبت نام هرالد که او در نظر گرفته شده کلمه “قاتل” به خیابان “زبان عامیانه” و اضافه کرد که “صرف نظر از اینکه چگونه او در نظر گرفته شده و در آن شما باید کاتالیزور. شما باید بالغ در اتاق.”

“همه چیز را به معنای چیزی,” او گفت: کاغذ. “چیزی گفته شده است و شما برچسب مدرسه.”

چارلز به نام برای یک دیدار بین دو تیم برای آشتی دادن این وضعیت است.

یک مرد از Greenbrier شرق حامیان بخش به نظر می رسد به طعنه Wilson نیمکت در طول یک فاصله در سه ماهه چهارم و Nabors — برادر Wilson مربی برایان Nabors — با نزدیک شدن ویلسون اصلی و مدیر ورزشی درخواست از آنها برای مداخله با توجه به وکیل و عکس ها و ویدئو های به دست آمده توسط واشنگتن پست. صحنه به سرعت افزایش یافت و در نهایت منجر West Virginia State افسران پلیس در انجام وظیفه برای حفاظت از عدالت به راه رفتن در سراسر دادگاه و مقابله با ژن Nabors به عنوان او راه می رفت دور. Nabors زخم دستبند بر روی زمین است.

Nabors کاهش یافته است به نظر خود را از طریق وکیل, Randolph, McGraw. بازگشت او به تمرین بسکتبال روز شنبه با یک زنجیر را بر دست چپ خود را, با توجه به ثبت نام هرالد. West Virginia State پلیس در بیانیه ای گفت: رسیدگی به این حادثه شد “ادامه دارد.”

اما برخی از ساکنان اطراف این دولت باقی مانده مضطرب با عدالت را شرح Wilson تیم. Greenbrier شرق دانشجویی بدن است که 89 درصد سفید و 5 درصد سیاه, با توجه به ثبت اطلاعات; Wilson واقع در نزدیکی بکلی یک دانشجو بدن است که 72 درصد سفید و 19 درصد ، هر دو مدارس واقع در قسمت جنوبی از دولت است.

“بحث در اطراف شهر است که چقدر وحشتناک این بود که فرماندار گفت: آنچه که او گفت:” McGraw وکیل گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی. دو نفر از فرزندان او فارغ التحصیل از ویلسون. “وودرو ویلسون است که مربی توسط دو مرد سیاه و اکثر دختران در این تیم هستند و زنان. مردم بسیار ناراحت است که فرماندار می گویند این جور چیزها.”

“اراذل و اوباش که مدرن روز مدت برای n-کلمه حداقل در اطراف در اینجا آن است که” مک اضافه شده است.

جان McWhorter استادیار زبان انگلیسی و ادبیات تطبیقی در دانشگاه کلمبیا گفت: در 2015 NPR مصاحبه که قاتل “یک اسمی مودب, راه استفاده از n-word.”

“هنگامی که کسی در مورد اراذل و اوباش باعث خرابی یک جای آن است که تقریبا غیر ممکن است که آنها با اشاره به کسی با موهای بور,” او گفت:. “این یک حیله گر راه گفت که کسانی که مردم سیاه و سفید چیزهایی که باعث خرابی دوباره. و بنابراین هر کسی که شگفتی که آیا قاتل در حال تبدیل شدن به جدید n-word نیاز نیست. این قطعا است.”

“به عنوان یک بومی رالی شهرستان آن را وحشتناک به من که جیم عدالت خواهد تماس دانش آموزان اراذل و اوباش” Kanawha County کمیسر و دموکرات فرمانداری نامزد بن Salango در بیانیه ای گفت. “او مجموعه ای وحشتناک مثال آخرین بار و خجالت دولت ما یک بار دیگر. وجود دارد هیچ بهانه ای برای تماس با فرزندان ما اراذل و اوباش. بچه های ما سزاوار بهتر است و او مدیون وودرو ویلسون دبیرستان جامعه عذرخواهی.”

عدالت گفت: بارها و بارها انتخاب خود را از کلمات و تا به حال هیچ نژادپرستانه قصد.

“تعریف من از یک قاتل روشن است — به این معنی خشونت و قلدری و رفتار آشوبگرانه” او در بیانیه ای گفت. “و ما به عنوان ویرجینیایی غرب باید تحمل صفر برای این نوع رفتار. هر کسی که متهم من از نژادی لکه دار کاملا پوچ است.”

عدالت گفت: ثبت نام هرالد که “به پیچ و تاب این اطراف به سیاه و سفید-موضوع خواهد بود گفت: فراتر از باور است.” عدالت را نه در پاسخ به درخواست مصاحبه.

جان Beilein اولین سال مربی کلیولند کاوالیرز, عذرخواهی به بازیکنان در ماه ژانویه پس از گفتن آنها شده بودند مانند “یک دسته از اراذل و اوباش است.” Beilein گفت: او به معنای گفتن “راب” به اظهار نظر در این تیم انرژی در دادگاه است.

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله گفت: عدالت قرار منابع کسب و کار در یک نابینا اعتماد بر مصرف ، او جای برخی از دارایی های خود را در یک نابینا, اعتماد, اما, گذشت کنترل برخی از آنها از جمله Greenbrier, رفت و آمد مکرر به کودکان خود به جای.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>