“ما قصد داریم در هر نقطه’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال coronavirus همه گیر خواهد شد و در ادامه ما برای مدت زمان طولانی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته جمعه که در آمریکا مستند با توجه به شیوع کروناویروس را برای طولانی تر از برخی ممکن است انتظار می رود.

“ما قصد داریم در هر نقطه. ما قصد داریم در اینجا” رئیس جمهور گفت: در حالی که کف آمریکایی برای خرید کمتر مواد غذایی و لوازم از آنها به طور معمول انجام اجازه می دهد دیگران به آنچه آنها نیاز دارند به آنها سر خم کردن در خانه.

که در نظر آمد به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر توصیف مهاجران غیر قانونی در آینده بیش مرز آمریکا و مکزیک به عنوان تهدید به بیشتر آلوده آمریکا کلی جمعیت. آنها همچنین ادعا مهاجران می تواند این ویروس به آمریکا مته گشت پرسنل هر چند آنها ارائه داده ارتباط مهاجران از آمریکای مرکزی و جنوبی به شیوع ویروس در داخل ایالات متحده است.

Mr تهمت زد در یک تندرو مهاجرت پلت فرم در سال 2016 و اجرا کرده است بسیاری از این سیاست به عنوان رئیس جمهور. دستیاران نشانه های او را دوباره با استفاده از این موضوع در انتخاب مجدد او مبارزات خود را در اوایل سال 2020 تجمعات انتخاباتی پشتیبانی از کسانی که پیش بینی.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>