همانطور که فصل منحرف بیشتر به گذشته تمرکز شیفت به سمت جای خالی کسانی که سالمندان چپ. مگان تیلور 2019 Tewaaraton برنده جایزه فارغ التحصیل شد و پس از گذراندن چهار سال به عنوان مریلند شروع دروازه بان. این Terrapins’ سه گلزنان فصل گذشته بودند همه سالمندان است. تنها چهار منظم شروع از 2019 خواهد شد بازی در این فصل آغاز می شود که روز شنبه برای مریلند در جورج میسون.

این Terps قطعا باید برای تنظیم. اما با وجود این قابل توجه خروج offseason تعریف نشده توسط یک حس نگرانی است. این است که هنوز مریلند مدرسه که موفق به کسب 14 ملی عناوین از جمله پنج پس از کتی ریس شد مربی در سال 2007. این Terps یک هسته از استعداد در حال انتظار برای ظهور و یک بسته نرم افزاری از اول آماده به معنی نقش.

“ما برخی از مردم که در حال آماده به گام تا” ریس گفت. “که چگونه از آن است که در هر سال است. در تاریخ مریلند, چوگان سرپهن, ما فارغ التحصیل بازیکنان بزرگ در هر سال است.”

مریلند استقبال ملت استخدام, کلاس, رهبری هافبک Shaylan Ahearn از شماره 4 به طور کلی بازیکن. کاترین فلاهرتی می رسد به عنوان برتر مدافع در کشور و هانا Leubecker بود که این کشور بهترین مهاجم در کلاس خود است. برخی از 12 سال اول را کسب فوری شروع شغل و کارش را با نقش برجسته.

“ما خودمان را به یک استاندارد بالا” گفت: سال پنجم ارشد مگان دوهرتی, the lone بازگشت استارت در دفاع. “فقط به خاطر ما از دست دادن خوب, کلاس, ما را در آینده بهترین کلاس. ما همیشه در حال بارگذاری.”

Doherty منجر دفاع بود که بیشتر تهی زمانی که استارت لیز Colson پاره او ACL در طول تابستان و بعد از آن تصمیم گرفتند به اشتباه حفظ این فرصت را به بازی یک کامل فصل ارشد. این Terps’ دفاع در رتبه پنجم کشور در سال گذشته اجازه می دهد تنها 8.1 اهداف در هر بازی. مریلند دروازه بان رقابت باقی خواهد ماند و در شار با سه بازیکن در ترکیب: دانشجوی سال اول امیلی استرلینگ دوم Maddie McSally و تاریخ مدیسون هاین. استرلینگ به تازگی بازگشت به تمرین از دست رفته پس از سقوط در حالی که دوره نقاهت بعد از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا.

حمله کالی Hartshorn (48 گل و 19 پاس گل در فصل گذشته) و Brindi گریفین (44 اهداف و 24 پاس گل) بازگشت همراه با هافبک فضل گریفین (45 گل و 12 پاس گل). اما جدا از آن کلید دندان در Terps’ 2019 قهرمانی اجرا 2020 تیم ملی را از ویژگی های برخی از بی تجربگی و تغییر دهید.

ریس شرح داده شده در این فصل تا کنون به عنوان تازه و هیجان انگیز است.

“ما در حال آوردن مردم به تناسب به آنچه که ما انجام می دهیم” ریس گفت. “ما نیاز به پیدا کردن آنچه که ما در خوب و ساخت برنامه های ما که در اطراف. پس از آن طول می کشد زمان کمی برای دانشجویان سال اول تنظیم کنید.”

آن را احساس می کند کمی آشنا به 2016 فصل زمانی که Terps در آورده یکی دیگر از بزرگ و با استعداد دانشجوی سال اول کلاس ریس گفت. زمانی که تیلور شروع به چهار سال روی لئامت دادن به عنوان مریلند دروازه بان و همکار اول کارولین استیل و جولیا Braig نیز شروع شد. که فصل به عنوان باز عمل در قابل توجه مشاغل آنها دربسته در محیط با یک عنوان ملی.

این فصل خدمه از تازه واردان شامل 10 بازیکن از مریلند و دو از نیویورک بنابراین بسیاری از آنها تا به حال بازی با و یا در برابر یکدیگر از طریق دبیرستان و باشگاه حرفه. آنها فقط به عنوان آشنایی با مریلند برنامه ای است که نه از دست رفته یک چهار نهایی پس از این دانشجویان بودند که در درجه اول.

برای یک تکلیف در مدرسه ابتدایی Ahearn تا به حال برای نوشتن یک شعر که ذکر او در آینده آرمان. او نوشت که او می خواست می شود یک مریلند بازیکن چوگان سرپهن. Ahearn مادر مربی دبیرستان, چوگان سرپهن و برخی از بازیکنان Ahearn تحسین شد Terps.

اما Schettig یک مدافع که مانند Ahearn است از Woodbine, Md., رشد حضور در مریلند بازی با پدر و مادر او, و او گفت: “من فقط به یاد داشته باشید که شگفت زده شده است.” به عنوان Terps’ بازکن فصل اینچ نزدیک مریلند مربیان نگه داشتن یاد بازیکنان چگونه بسیاری از شب آنها را از هم جدا از خود بازی. شاید پس از آن Schettig گفت: آن خواهد رسید که او نقش مریلند.

“زمانی که من در مورد آن فکر می کنم به عنوان یک کل من مانند” من نمی توانم باور کنم که من در واقع در اینجا. من نباید اینجا’ ” گفت: Schettig ملت شماره 5 استخدام در 2019 کلاس. او با تمرکز بر روی “فقط مصرف آن را به آرامی متوجه است که شما در اینجا و شما می توانید آن را انجام دهید. این در واقع واقعا سرد است. دلیل بودن که بچه جوان در غرفه من هرگز فکر نمی کردم من در اینجا خواهد بود.”

در حال حاضر که Schettig را تجربه کرده است این دانشکده در طول بازی سقوط توپ او متوجه یک سطح از شدت و تمرکز احساس می کند که متفاوت از مدرسه بالا است. سرعت بازی می شود سریعتر ترک کمتر جایی برای خطا. در دبیرستان Schettig گفت: بازیکنان دور می تواند با جزئی ساقط. روانی که قطعه ای از این بازی را می توان در منطقه ای که در آن دانشجویان سال اول باید رشد بیشتر است.

اما upperclassmen ارائه راهنمایی و بازیکنان جوان احساس می کنید آماده برای کمک به Terps را اولین گام خود را به آنچه امید تبدیل خواهد شد یکی دیگر از موفق سال. مسابقات NCAA در مارس دور از ذهن است اما بسیاری از این دانشجویان سال اول خود را صرف کودکی نه چندان دور از کالج پارک. آنها فقط می دانند که از یک کالج چوگان سرپهن چشم انداز است که ویژگی های مریلند به عنوان یک چندساله قدرت. به طوری که آنها درک ناگفته ماموریت است که به پایان می رسد با یک صحنه یادآور فصل گذشته.

“ما نمی صرف زمان صحبت کردن در مورد” رفیع انتظارات ریس گفت. “اما من فکر می کنم هر زمان که شما تصمیم به ارتکاب به دانشگاه مریلند به اینجا می آیند و بازی چوگان سرپهن, شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات