اما توییتر اعلام ممکن است presage یک نتیجه بهتر در صبحانه نبرد این go-round, صنعت, کارشناسان می گویند.

“رسانه های اجتماعی خود را قوی است با هتاک تن می گوید:” دیوید Henkes مشاوره ارشد گروه اصلی در شرکت تحقیقات بازار Technomic. “وجود دارد در حال رشد نقش توییتر و رسانه های اجتماعی به طور کلی برای بدست آوردن کلمه.”

از طریق یک لودگی رسانه های اجتماعی کمپین وندی وارد شده خود را به بزرگ ساندویچ مرغ جنگ 2019 کنار Chick-fil-A و Popeyes, Henkes می گوید.

مرغ, در واقع ممکن است به اثبات دوم پر در وندی صبحانه کلاه.

افزایش علاقه به ساندویچ مرغ اجازه داده است در این مورد به خونریزی به صبحانه با مرغ و بیسکویت و مرغ و ویفر و دیگر صبح طیور ارائه شده است. وندی خواهد بود debuting عسل, کره, مرغ, بیسکوییت, همراه با یک “صبحانه Baconator” و سرد-ccino به پهلو به استارباکس خاک.

جورج با خشونت ادا کردن یک دانشگاه ایالتی سن دیگو بازاریابی استاد ارشد و کاردانی دین می گوید که وندی قبلا ندارد منوی صف — میدان برگر, فلفل قرمز, Frostys — که وام خود را به آسان صبحانه تصویب.

مرغ صبحانه ساندویچ ممکن است کمک به reorient مصرف کنندگان است. انگیزه پشت وندی تصمیم Belch می گوید در حال رشد است بخشی از روز زمانی که فروشگاه در حال حاضر خالی ایستاده. مانند مک دونالد صبحانه-همه-ابتکار روز آن را گسترش تعداد ساعت مشتری بالا ترافیک.

“صبحانه روز بخش قابل ملاحظه بازار,” او می گوید. “وجود دارد که به طور بالقوه تعداد زیادی از افراد جوان است که نه غذا خوردن-در-خانه جمعیت. آنها استفاده می شود برای رفتن به خوردن. وندی می گوید این می تواند اضافه کردن 10 درصد به درآمد خود را.”

Henkes می گوید: در مجموع صبحانه فروش همچنان به افزایش است. “ما پیش بینی آن را ادامه خواهد داد به بهتر این صنعت به طور کلی” او می گوید: “با مقدار زیادی از فرصت برای تبدیل مصرف کنندگان از خود در خانه فعالیت است. صبحانه است که هنوز هم بسیار underpenetrated و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فضای سفید است.”

وندی شده است آزمون رانندگی صبحانه در حدود 300 رستوران ها از جمله فرودگاه کیوسک و انجام خواهد شد گسترش به تمام 6,000 مکان های ایالات متحده در ماه آینده. آنها قصد دارند به استخدام تا 20 ، 000 کارکنان.

کارل Loredo مدیر ارشد بازاریابی افسر وندی می گوید که دست ترک خورده تخم مرغ تازه استفاده خواهد شد در تمام ساندویچ صبحانه (بسیاری از رقبا با استفاده از یک مایع تخم مرغ محصول).

وقتی پرسید که آیا وندی پیش بینی ساخت قابل توجه دندانه در مک دونالد دیرین صبحانه تسلط او گفت: “ما یک برنامه در محل برای موفقیت و شروع می شود که با گوش دادن به و ارائه آنچه مشتریان می پرسید — بهتری صبحانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im