ولز فارگو فرهنگ شد ‘شکسته’ مدیر عامل جدید می گوید قانونگذاران

تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته خدمات مالی آغاز این جلسه با گفتن Scharf که قبلی خود دو پیشینیان استعفا داد و مدت کوتاهی پس از شهادت به خنده در اتاق.

Scharf کار سخت تر شد هفته گذشته زمانی که کمیته خدمات مالی مجلس منتشر شد بیش از 100 صفحه گزارش که در بر داشت که این بانک بارها و بارها شکست خورده به زندگی می کنند تا به رگولاتور’ خواسته است که آن را بازپرداخت مصرف کنندگان و نمی به شدت آدرس فرهنگی آن مشکلات با وجود وعده. دو بانک اعضای هیئت مدیره استعفا داد و روز شنبه پس از گزارش نشان داد که آنها تا به حال در برابر درگیر شدن در پرداختن به ولز فارگو مشکلات.

“این مهم توصیف عمیقا نگران کننده رفتار است که کاملا غیر قابل قبول است و هیچ جایی در شرکت ما” Scharf گفت: کمیته. “ما هنوز به انجام آنچه لازم است به آدرس ما کاستی.

این بانک در حال تجدید سازمان و رهبران جدید آورده شده است در, Scharf گفت. “به سادگی گفت: ما تا به حال ناقص مدل کسب و کار در چگونه این شرکت موفق شد. ساختار ما مشکل ساز شد و این شرکت را رهبری شکست خورده سهامداران آن. فرهنگ ما شکسته شد و ما را ندارد مناسب کنترل در محل در سراسر شرکت.”

در میان این کشور بزرگترین و بیشترین سود بانک ولز فارگو تلاش برای غلبه بر یک رسوایی مربوط به حساب های جعلی که ballooned به بانک مراجعه کننده به مصرف کننده های دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به اشتباه foreclosing در صدها نفر از مشتریان و repossessing اتومبیل از هزاران نفر از دیگران.

ماه گذشته این بانک به 3 میلیارد دلار حل و فصل با وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار اذعان است که برای بیش از یک دهه هزاران نفر از کارکنان جعل مدارک جعلی امضا و سوء استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان به ملاقات غیر واقعی اهداف فروش باز کردن میلیون ها نفر از حساب مصرف کنندگان نمی خواهم در این روند است.

Rep. Patrick T. مک هنری (R-N. C.) رتبه بندی از اعضای این کمیته گفت: Wells Fargo بود “به شدت نامناسب” اما رد تماس توسط برخی از دموکرات ها برای شکستن این بانک که تا به حال نزدیک به 2 تریلیون دلار در دارایی. “ما می دانیم که شکستن بانک است پاسخ نمی,” او گفت:.

به جای برگزاری سه جلسه در ولز فارگو در این ماه این کمیته باید بیشتر تمرکز بر مسائل از جمله گسترش این رمان coronavirus مچنری گفت. “ما از تشکیل باید نگرانی واقعی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de