ولز فارگو نزدیک SEC DOJ حل و فصل بیش از جعلی-حساب رسوایی

حل و فصل, که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز خواهد بود آخرین چندین جریمه و مجازات در برابر سان فرانسیسکو مبتنی بر بانک پس از آن اذعان کرد در سال 2016 است که آن را باز کرده بود میلیون ها نفر از حساب مشتریان نمی درخواست. در سال 2018 شد جریمه 1 میلیارد دلار توسط مصرف کننده حمایت مالی اداره و دفتر حسابرسی از ارز.

ماه گذشته OCC رفت بیشتر نادر مرحله از پر کردن موارد خاص در برابر ولز فارگو کارکنان. آن را ممنوع سابق ولز فارگو اجرایی جان Stumpf از کار در بانکداری دوباره و جریمه او $17.5 میلیون و ثبت پرونده های مدنی در برابر پنج سایر کارکنان از جمله کری Tolstedt رئیس سابق جامعه بانکی. آن است که به دنبال یک 25 میلیون دلار جریمه از Tolstedt.

بانک تحمیل غیر واقعی اهداف فروش در کارکنان که “مرعوب و badgered” به پیروی OCC طرح دعوی در دادگاه می گوید. “برای بیش از 14 سال سیستمیک فروش شیوه های سوء منجر به سازش از حساب مشتری سوء استفاده از مشتری اطلاعات شخصی و مالی واقعی آسیب به مصرف کنندگان است.”

در سال 2010 یک کارمند گفت: مدیران ارشد: “طناب دار به دور گردن ما ha[s] را سخت تر: ما گفته شده است ما باید دستیابی به راه حل های مورد نیاز اهداف و یا [ما] فسخ خواهد شد.” کارمند دیگری نوشت به دفتر مدیر عامل و یکی دیگر از اعضای ارشد جنبش در سال 2013 گفت: “من در سال 1991 در جنگ خلیج فارس. … این غم انگیز است و برای من سخت به می گویند, اما من تا به حال کمتر استرس در خلیج فارس در سال 1991 جنگ از کار برای ولز فارگو.”

مدیران بانک نادیده گرفته و کسانی که هشدارهای خود را در مورد فروش تهاجمی اهداف کمک کرد که سوخت این بانک سود. ولز فارگو موافقت کرده است به پرداخت مصرف کنندگان بیش از 100 میلیون دلار به عنوان بخشی از شهرک های مختلف مربوط به جعلی-حساب رسوایی.

هنگامی که در میان بزرگترین و بیشترین سود بانک ولز فارگو تلاش برای غلبه بر این رسوایی که ballooned به بانک مراجعه کننده به مصرف کننده های دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به اشتباه foreclosing در صدها نفر از مشتریان و repossessing اتومبیل از هزاران نفر از دیگران. آن را تا به بازرسی و نگهداری آن تخته رفته و از طریق سه اجرائی در سه سال, استخدام یک صنعت کهنه چارلز Scharf به راس سال گذشته است.

Scharf به گفته تحلیلگران در ماه گذشته که او در حال گذراندن تقریبا تمام وقت خود را با پرداختن به مقررات سردرد است که همواره حاضر ولز فارگو. این بانک تا به حال ساخته شده “اشتباهات وحشتناک,” او گفت: “من نمی باید پاسخ تمام نشده است.”

رسوایی ساخته شده اند ولز فارگو مکرر هدف از دموکرات ها در کنگره به خصوص تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) صندلی قدرتمند کمیته خدمات مالی و سن. الیزابت وارن (D-جرم.). “مدیران بانک مانند سابق @WellsFargo مدیر جان Stumpf باید زندان زمانی که بانک ها آنها منجر به شکستن قانون است. من یک لایحه به برگزاری وال استریت مدیران شخصا پاسخگو” وارن گفت: اخیرا در یک صدای جیر جیر.

پتانسیل حل و فصل است که به احتمال زیاد برای برآورده کردن بانک منتقدان و فدرال رزرو هنوز به آسانسور ممنوعیت آن اعمال شده در این بانک که نزدیک به 2 تریلیون دلار دارایی از رشد هر گونه بزرگتر تا زمانی که آن را رفع مسائل فرهنگی کشف شده توسط رسوایی اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de