ولز فارگو اعضای هیئت مدیره استعفا پس از داغدار خانه گزارش

دوک به حال خدمت در هیئت مدیره پس از سال 2016 انتخاب گرديد و صندلی در ژانویه 2018 و او در میان بالاترین رتبه بندی در بانکداری است. Quigley شده بود یک عضو هیئت مدیره از سال 2013 است و مدیر عامل بازنشسته در شرکت Deloitte مشاوره شرکت.

Charles H. Noski سابق رئیس امور مالی بانک مرکزی آمریکا تبدیل خواهد شد رئیس هیئت مدیره شرکت.

در سال 2017, دوک, سپس معاون صندلی ولز فارگو مدیره, سوال, چرا مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) بود و از جمله او را در ارتباطات درباره اقدامات بانک های مورد نیاز را با توجه به گزارش. “چرا شما آن را ارسال به من, هیئت مدیره به جای مدیر بخش پرسید: با توجه به یادداشت های گرفته شده توسط یک CFPB رسمی که ذکر شده در گزارش.

یک CFPB رسمی بعد گفت دوک پاسخ آمد به عنوان یک “سورپرایز” با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره “نمی خواهد به طور معمول شی برای دریافت ارتباطات از یک تنظیم کننده” با توجه به گزارش.

در یکی دیگر از ارز جیمز Quigley همچنین یک عضو هیئت مدیره در برابر حضور در یک جلسه با یکی از بانک رگولاتور چون او در خارج از کشور در تعطیلات. “من در حال حاضر برنامه ریزی شده بود در Galápagos Islands در این تاریخ او گفت:” در یک سال 2019 ایمیل بر اساس این گزارش. “احساس فوریت تعجب آور است آنها به لحاظ سیاسی در تلاش برای قرار دادن یک اقدام اجرایی در محل در مقابل شنیدن ؟ “

تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته بود به نام دوک و Quigley به استعفا هفته گذشته است.

دوک و Quigley برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد قبل از آبهای’ کمیته در روز چهارشنبه. خود استعفا موثر بودند در روز یکشنبه.

آنها در بیانیه ای گفت که استعفای خود را اجازه می دهد بانک مدیر عامل جدید, چارلز Scharf به “به نوبه خود به صفحه” و “جلوگیری از حواس پرتی است که می تواند مانع از بانک آینده پیشرفت است.”

“از ادامه وفاداری به ولز فارگو و تعهد مداوم ما خدمت به مشتریان و کارکنان ما توصیه به همکاران ما در هیئت مدیره است که ما از رهبری ما نقش” بیانیه ای گفت:.

در میان این کشور بزرگترین و بیشترین سود بانک ولز فارگو تلاش برای غلبه بر جعلی-حساب رسوایی که ballooned به بانک مراجعه کننده به مصرف کننده های دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به اشتباه foreclosing در صدها نفر از مشتریان و repossessing اتومبیل از هزاران نفر از دیگران.

ماه گذشته این بانک به 3 میلیارد دلار حل و فصل با وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار اذعان است که برای بیش از یک دهه هزاران نفر از کارکنان جعل مدارک جعلی امضا و سوء استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان به ملاقات غیر واقعی اهداف فروش باز کردن میلیون ها نفر از حساب مصرف کنندگان نمی خواهم در این روند است.

این کمیته گزارش تهدید به تعمیق این بانک مشکلات. در این گزارش تاکید شده است که این بانک بارها و بارها شکست خورده به زندگی می کنند تا به تنظیم کننده خواسته است که آن را بازپرداخت مصرف کنندگان و نبود مهاجم در مورد پرداختن به آن مشکلات فرهنگی با وجود وعده.

Scharf جدید مدیر عامل شرکت برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از کمیته خدمات مالی در روز سه شنبه یک پتانسیل نقطه عطفی در تلاش بانک ها برای تعمیر و ارتباط آن با قانونگذاران و تنظیم کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>