‘ما را ببینید’: مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به گفتن نیست که آیا او را رعایت فورد تقاضا برای پوشیدن ماسک در بازدید از کارخانه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کرده است می گویند که آیا او را رعایت فورد حکومت و پوشیدن یک ماسک صورت در سفر به یکی از کارخانه های خود را.

شرکت فورد موتور نشان داد اوایل این هفته که آن را به اطلاع رئیس جمهور است که او را مجبور به پوشیدن ماسک صورت زمانی که او بازدیدکننده داشته است خود را میشیگان کارخانه که ساخت هواکش میان coronavirus بیماری همه گیر.

سیاست شرکت می گوید که “هر کس می پوشد PPE (personal protective equipment) برای جلوگیری از گسترش Covid-19” با توجه به بیانیه ای از فورد.

“ما همه به اشتراک گذاشته فورد پروتکل های ایمنی از جمله تولید ما راهکار کارمند جزوه و خود-ارزیابی بررسی با کاخ سفید جلوتر از زمان و در آماده سازی برای این سفر است.” به آن اضافه شده است.

این شرکت بعد از صدور به روز شده در بیانیه ای که به ظاهر پیشنهاد آقای ترامپ خواهد بود خوش آمدید با یا بدون ماسک صورت در طول سفر خود در روز پنج شنبه.


“کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعيين کردند.”

وقتی پرسیده شد که در روز سه شنبه اگر او را به پوشیدن ماسک صورت در سفر خود به فورد کارخانه آقای ترامپ گفت که او مطمئن نیستید.

“من نمی دانم. من حتی از فکر آن است. آن بستگی دارد منظورم این است که در مناطق خاصی من و مناطق خاص من نیست” گفت.

“اما من قطعا به آن نگاه کنید. این چه وضعیت است. من ایستاده درست در کنار همه ؟ یا من گسترش است ؟

“همچنین شما نگاه چیزی است که یک بیمارستان ؟ آن است که یک بخش? آنچه در آن است دقیقا ؟ من قصد دارم به یک گیاه است. بنابراین ما خواهید دید. که در آن مناسب است من می خواهم آن را انجام دهد قطعا.” او اضافه شده است.

تحت فرماندار میشیگان گرچن Whitmer منظور تولید گیاهان قرار است به حالت تعلیق همه غیر ضروری کارخانه بازديد و تور.

اما Ms Whitmer سخنگوی زاک Pohl گفت: مطبوعات آزاد دیترویت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار استقبال کرده است.

“در حالی که بازدید رئیس جمهور است که بر خلاف فرماندار منظور این است که یک فرصت به نمایش گذاشتن چقدر مهم میشیگان است که برای پاسخ به Covid-19 و بازسازی اقتصاد کشور ما” آقای Pohl نوشت.

در اوایل ماه آوریل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می شود که هر کس در ایالات متحده پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش.

“CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” دستورالعمل های خود را بخوانید.

با وجود راهنمایی های رئیس جمهور روشن ساخته است که او نمی خواهد به پوشیدن ماسک صورت در, چرا که این دستورالعمل هستند.

“من فقط نمی خواهم به پوشیدن یک” او گفت:. “به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز … من آن را نمی بینم برای خودم,” او اضافه شده است.

نگرش اتخاذ شده است برخی از حامیان رئیس جمهور که احساس می کنید که با پوشیدن ماسک و آنها در حال نشان دادن حمایت خود را برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مارس معاون رئیس جمهور مایک پنس عینک ماسک صورت در سفر به جنرال موتورز کارخانه یک روز پس از انتقاد برای پوشیدن یکی در کلینیک مایو.

پس از مراجعه به کلینیک او گفت که او مجبور به پوشیدن ماسک زیرا او نمی باید coronavirus.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus,” او گفت:.

“و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما” معاون رئیس جمهور اضافه شده است.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.5 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 91,661.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>