ما را از دست ندهید روز افتتاحیه, اما آن حس فوق العاده از انتظار روزی باز خواهد گشت به زودی

من گفته ام که بیس بال یک پشتیبانی عالی برای افرادی که احساسی حفره ها و شکاف ها و مشکلات است. که است که می گویند: همه ما است. آن قسمت از ما که اصلا عملکرد خوبی. آن قسمت از ما که غمگین یا افسرده — هر روز — واقعا می تواند استفاده از بیس بال. آن را فقط به کودک در یک صندلی چرخدار و یا تعطیل در شهروند ارشد, گوش دادن به رادیو است که نیاز به بازی. بخشی از ما بخشی از همه این است که یک طرفدار بیس بال است که نیاز به بازی در آن سطح است.

پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 هنگامی که زندگی به طور ناگهانی بیشتر و جدی تر از این زمان نیز وجود دارد که بیشتر نیاز به آن را سرگرم کننده حداقل برخی از زمان. من نوشت: پس از آن که به عنوان به زودی به عنوان ممکن است خانواده من رفت و به یک کالج-بازی فوتبال. ما نیاز به آن را — و آن را سزاوار. نه راه نیویورک مامور اتش نشانی و یا یک پزشک در پنتاگون آن را سزاوار. اما به اندازه کافی.

در حال حاضر زمانی که زندگی است به طور ناگهانی بیشتر و جدی تر از زمانی که صدها میلیون ها نفر از ما احساس کمی شبیه به بسته فهم بیس بال — قابل اعتماد ما روزانه مهلت در دسترس زمانی که مورد نیاز است — گرفته شده از ما دور است.

در واقع هر شکل جمعی سرگرم کننده و انتشار و رفاقت است که در حال حاضر ربوده و از ما به طور نامحدود آن است که آیا هر نوع رویداد ورزشی زندگی می کنند و یا در تلویزیون و یا یک کنسرت و یا فقط یک شب با یک گروه از دوستان در یک رستوران.

واقعیت ما بسیار از آن را در تلویزیون و اینترنت به طور مداوم در تواریخ ویروس جدید مرگ و میر کامل با نمودار از ما چگونه نسبت به هر کشور بر روی زمین است. زنده تلویزیونی با تمرکز بر pandemic, سیاست, مشاغل از دست رفته یک غوطه وری اقتصاد و سهام. در چند هفته احساسات ما ممکن است حمله ما ترس بیدار, بیشتر از زوایای تر از همیشه در زندگی من از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برآورد آمریکا مرگ و میر است که می تواند فراتر از مبارزه با مرگ و میر در کره و ویتنام جنگ های ترکیب شده است.

به عنوان یک زن 72 ساله نر بخشی از یک ویروس مستعد جمعیتی, من می دانم که این شماره ها هنوز هم انباشته بسیار به شدت به نفع من. در واقع اگر covid-19 هرگز وجود من شانس مرگ در عرض یک سال — از برخی از علت های دیگر — در حدود 10 بار بیشتر از از این بیماری همه گیر. (آره من نگاه کرد آن را.) در عین حال من صرف مقدار زیادی از هر روز فرسایش — کار بر روی قلب من حمله کند ؟ — در مورد افراد و یا مشکلات به رمان coronavirus.

این باید یک زانو-slapper به ویروس.

شاید آنچه که بیشتر در معرض خطر در حال حاضر است و نه زندگی ما و نه شغل ما و نه پس انداز ما — هر چند همه آنها در خطر — اما داخلی ما زندگی می کند. که ما چگونه خواهد نگاه ما به جهان و هموطنان ما در طرف دیگر از covid-19? در میان چنین انزوا خواهد ما دست نخورده نگه داشتن همه از ما بهترین کیفیت — ظرفیت ما برای شور و شوق و عشق و خلاقیت و ما در حال حاضر پایمال گناه, شادی ؟

در حال حاضر ما محروم از بسیاری از ما مرسوم اشکال از جامعه ارتباط شور و شوق و استرس-کاهش حواس پرتی. اما ما نیز در حال سرقت از یک اغلب نادیده گرفته عنصر چگونه انسان سالم ماندن و کاربردی است. ما عالی در اختراع routinized بهانه ای برای یک لبخند, برای سلامتی, برای جشن دلخواه چیزهایی است که ما تصمیم به لذت بردن از. برای مثال کسی که نیاز به جشن تولد یا سالگرد یا ده ها تن از دیگر ما ساخته شده است تا بهانه ای برای شاد بودن ؟

که روانی مقیاس های ورزشی یکی از بهترین معاملات در شهر. در زمان شناسایی با تیم های مورد علاقه و یا بازیکن که در دامپستر می تواند دردناک باشد. اما برای بسیاری از ما بیشتر از زمان های ورزشی عبارتند از: “سر من برنده شوید. دم meh.”

در میان بسیاری از چیزهایی را تکذیب کرد به ما این روزها بیایید وانمود کنید که ورزشی هستند و یکی کوچک. فقط به خاطر اینکه بازی ها را “بی معنی” به این معنا نیست که خود را تفریق نشان دهنده بدون از دست دادن ارزش به ما. “هیچ ورزشی امروز دوباره” هزینه های بسیاری از ما مقدار زیادی هر چند هیچ مقیاس که برای اندازه گیری آن است.

به همین دلیل تا زمانی که زندگی عادی روزانه به ما برمی گرداند و ورزش با آن هیچ عذرخواهی در این ستون برای بحث در مورد هر چیزی در مورد ورزش — این که آیا در حال حاضر آینده و یا در غنی ما, مشترک گذشته است. هر جا که ما می توانید پیدا کردن آن ما نیاز به حفظ هر چه به ما می دهد یک حس مداوم جامعه مکالمه. حتی یک مبارز احمقانه اصرار بر خاطرات شاد و تصور آینده ارتباط بین ما است که ما باید دفاع کند. که قطعا شامل ورزش است.

خوش آمدید به روز افتتاحیه حتی اگر آن را نمی خواهد به طور معمول نوع مطلب موقت معجونی طولانی در اکتبر گذشته خاطرات. نه ما لذت بردن از معمول جست و خیز در ضربان قلب در بعد کارشناسی ارشد باید آغاز شده است. و اگر شما از دست جنون مارس راست این لحظه که تنها به معنی احساس خود را از اتصال به یک خوشحال تکان دهنده, ماه-تجربه طولانی دست نخورده باقی می ماند.

همه این چیزها را در زمان بازگشت همراه با بیش از 99 درصد از ما. در حال حاضر همه چیز را فقط به عنوان تاریک و دلگیر به نظر می رسد حتی با تیره آسمان میماند. اما در آینده نه چندان دور باید فقط به عنوان روشن با پیش بینی بوده است. اما ما باید به مبارزه با هم مانند تیم ما بیشتر تحسین می توانید وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>