خوش آمدید به دنی ترجو حیوانات عبور جزیره

Danny Trejo

روز شغل: هالیوود رفتن به اکشن مرد سخت (“کارد بزرگ و سنگین” “گرما” از گرگ و میش تا سحر” و به معنای واقعی کلمه صدها نفر از دیگر نقش ها) و لس آنجلس رستوران (ترجو را Tacos, ترجو را در مغازه خواربار یا مشروب فروشی ترجو قهوه و دونات).

اتفاقات کنونی: چاپ کتاب آشپزی ترجو را Tacos دستور و داستان از L. A. در ماه آوریل است. توزیع مواد غذایی و ملزومات مانند پوشک به Angelenos در طی این بیماری همه گیر و کمک به تغذیه کارگران بیمارستان. یک فیلم مستند در مورد زندگی خود — اهل بیت #1: The Rise of Danny Trejo — منتشر خواهد شد به صورت دیجیتالی در تاریخ 7 ژوئیه.

عبور از حیوانات جزیره: ترجو را (بازدید مارس 19)

اگر یکی از چیزهایی که همه ما می دانیم که فرهنگ پاپ به مصرف کنندگان این است که هنگامی که دنی ترجو نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش ما او را برای رفتن به تصویر کشیدن یک گواهی badass. نه تنها او انجام شده است که برای چند دهه در سینما و تلویزیون او همچنین سختی در حال اجرا در خیابان گانگستر جان سالم به در آخرالزمان هسته ای و mowed پایین زامبی نازی ها در بازی های ویدئویی مانند “Grand Theft Auto: Vice City,” “خرید اینترنتی: جدید وگاس” و “ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید.” شما فقط نمی ظروف سرباز یا مسافر با Danny Trejo.

اما وقتی که می آید به ترجو شخصی بازی عادات ؟

“من نه به تیراندازی و یا پاک کردن همه” ترجو می گوید. “من که در فیلم است. من فقط [به] آرامش بخش است.”

بنابراین عجیب و غریب به عنوان آن ممکن است صدای دنی ترجو و “Animal Crossing: New Horizons” یک جفت مناسب. پس از آغاز افق های جدید در انتهای مارس — صدای جیر جیر خود را اعلام جزیره خود را در ورود منفجر کرد به لحن بیش از 39,000 retweets, 253,000 دوست دارد و شمارش — او گرم به نرم فریبندگی از عبور حیوانات جهان. روشن است او را گرفته در اهل تفریح و بازی, نقش بازی روح بازی به عنوان هواپیما باعث می شود آن مناسب و معقول ترجو فرودگاه هنگامی که دنی به فوریت قطع یک سوال از معدن به ارائه برخی از اطلاعات حیاتی: “لطفا از قرار دادن سینی های خود را میز و صندلی عقب در حالت نشسته.”

آن را در واقع دنی پسر تئو (10th-گریدر) که به معرفی او میآید به دنیای حیوانات عبور و به سرعت طبیعت اعتیاد آور گیم پلی در زمان نگه دارید. “پسر من در واقع من رو درگیر در کل این چیز” ترجو گفت. “او گفت:” هی به من اجازه دهید به شما نشان می دهد این بازی است.’ و من سعی کردم آن را. و مشکل این است که هنگامی که شما سعی می کنید آن را مانند ” آه صبر کنید, آه صبر کنید, من می توانم چیزی ساخت … اوه اینجا اجازه دهید انتخاب کنید تا من این چوب … [می خندد] من اجازه انتخاب کنید این پرتقال است.’ … هنگامی که شما شروع شما فقط می خواهم به اجرا در اطراف!'”

به محض ورود در ترجو این جزیره را ذن شمشیربازی بلافاصله جلب چشم. دنی است تقسیم مسکونی و تجاری منطقه در امتداد جزیره جنوبی و نیمه به تمیز و شیک بخش از طریق استفاده از حصار تقسیم. این مدیریت به احساس براق و در تماس با بیشتر باستان نشانه های طراحی به طور همزمان به ترجو را امضا نگاه در حالی که کشت آرام جریان است.

پس از چک کردن یک منطقه جدید آشپزی صحنه همیشه در صدر هر سفر در دستور کار اولین چیزی که من انجام وقتی که رقص کردن هواپیما است بررسی کنید که چه رستوران گزینه های در دسترس هستند. خوشبختانه زندگی واقعی دنی یک رستوران با یک زنجیره ای از ترجو را Tacos در لس آنجلس (به همراه ترجو قهوه و دونات) بنابراین دیجیتال دنی هدر رفته هیچ زمان در راه اندازی یک پایگاه در جزیره خود را.

“من ساخته شده است یک کمی ترجو را Tacos” دنی سخنان او به عنوان گره ای پشت پیشخوان از مواد غذایی خود را در کیوسک (کامل با علامت نمایش تاکو ارائه شده) و انسانهای یک کتری پر از بسیار گرم فلفل. “ما در حال برنامه ریزی در ساخت آجر و ملات به زودی به, اما در حال حاضر آن را فقط یک تاکو ایستاده است.”

در حالی که وجود دارد هیچ carne asada carnitas یا pollo در منو در این محل — که می تواند یک کمی بیش از حد واقعی (و گریم) در یک بازی که در آن شما دوپا صحبت کردن با همسایگان می تواند یک گاو خوک و/یا مرغ — سرآشپز ترجو شلاق تا برخی از ماهی قزل آلا است که ارائه یک استقبال کردند از میوه من-تنها حیوانی عبور از رژیم غذایی است. (نگاه من آگاه هستم که آن را بسیار عجیب و غریب است که ماهی نمی تواند موجودی تجسم درمان در عبور از حیوانات, but I don’t make the rules.)

اما یکی در حال رفتن به ماندن در فیلمبرداری شکل اگر ما فقط بلاغی در غذاهای مکزیکی به طوری دنی سرعت حواله من دور به ساحل. به عنوان نام (و متناظر با آن ثبت نام) ممکن است این مفهوم را میرسانند دنی مجموعه کامل, ساحل, بدنسازی در ساحل جنوب شرقی ترجو است. این بیش از حد در زندگی واقعی نتیجه برای دنی. “من استفاده می شود به کار کردن بر روی عضلات ساحل در ونیز می گوید:” ترجو. “بنابراین ما ساخته شده است [اینجا].”

در حالی که boombox blares K. K. کشویی آخرین پمپ-تا آهنگ ساحل را برانگیخت انفجار می تواند خود را در عضلات و سوزاندن آن تاکو کالری با انجام مجموعه با هالتر و pull-up-نوار. گرفتن در شکل مبارزه نیز یک نسیم با ضرب و جرح سرعت کیسه و گونی پر از شن را با خود برای اولین بار از خشم. به من حمله سرعت کیسه ترجو با خوشحالی اعلام می کند: “من یک تمرین شریک زندگی! عالی!”

دنی جمعی روح واقعا می درخشد را از طریق آن را به عنوان روشن او را صرف بیشتر وقت خود را و زنگ زیباسازی فضاهای عمومی در ترجو را محتوا با humbler صفحه اصلی زندگی است. پس از چند هفته از بازی های گاه به گاه, دنی هنوز ساکن در یک اتاق خانه اما او باعث می شود بیشتر از فضای محدود.

پس از سختی تمرین دنی آماده برای دوباره پر کردن سیستم خود را با یک نوشیدنی پروتئین به راحتی نشسته در یک طرف میز به عنوان به زودی به عنوان ما گذشته خود را مقابل درب. اتاق رنگارنگ و طرح دار فرش تداعی مبهم هنر دکو زیبایی در حالی که سبز دیوارهای چوبی ارائه لمس کرده است. لس آنجلس قوچ پوستر آویزان بیش از یک عجیب و جالب تخت تک نفره — جزیره خود را پرچم همچنین دارای یک “L. A.” یادآور داجرز’ آرم — و پلاسما تلویزیون نصب شده به سمت غرب دیوار بدان معنی است که او نمی خواهد از دست یک بازی از تیم های محلی مورد علاقه (هر زمان که ورزش شروع دوباره اتفاق می افتد).

این اتاق همچنین ویژگی های یک حیوان خانگی کاسه و تخت, یک یادآوری دوباره است که عبور از حیوانات گونه پویایی فوق العاده عجیب و غریب است. (آنها برای همسایه ؟ شما را دعوت همسایگان خود را به خوردن, از جلو کاسه و خواب در دور تخت که آنها به وضوح به بزرگ به جا به راحتی؟)

خارج از خانه خود را وجود دارد بنفش-رنگی استخر و محصور کردن حیاط پر از گل. این همه بخشی از chill vibes که ترجو امید به پرورش خود اسم جزیره.

“بسیاری از گل ها,” او می گوید. “ما عاشق گل. من آرزو می کنم شما می توانید ببینید من [واقعی] خانه. من که بسیاری از گل ها در خانه من است.”

آرامش در هسته ترجو حیوانات عبور میل. “شما می دانید چه ؟” او می گوید. “این بازی بسیار آرامش بخش و اگر شما مراقب باشید نه شما بخوابید بازی می کند.”

ترجو با استفاده از این بازی به باز کردن از پیچ بعد از پروژه های بزرگتر مانند گرفتن لبه خاموش بعد از irl حیاط کار با کمی ماهیگیری (هر چند او در مصاحبه دقت یک کار در حال پیشرفت) و یا به صورت دیجیتالی کار کردن. او همچنین دارای اتصالات قصد دارد برای توسعه آینده در ترجو است. “من فکر می کنم من در سینما خیلی زود به من نشان می دهد, فیلم,” او سخنان.

که آرام عنصر حیاتی بوده است در طول این زمان مشکل و نیست که از دست داد در ترجو. “ما کاملا در مقابله با این ویروس می دانید من فکر می کنم ما همه فقط تلاش برای گرد هم می آیند. و این بازی واقعا — من می دانم آن را برای تلفن های موبایل احمقانه — [به ارمغان می آورد مردم با هم],” او می گوید. “من بسیاری از مردم اظهار نظر که آنها را دیده ام من بازی این بازی. وقتی گفتم من که قرار بود به آن بازی رفت و ویروسی در Facespace یا هر چیز دیگری. بیشتر مردم به تماشای این از تماشای ” گرما.'”

به عنوان یک سابق اهل بیت ترجو همچنین شناور ایده چگونه مفید عبور از حیوانات می تواند برای زندانی. “من نمی دانم اگر شما می دانید من پس زمینه یا نه اما من زندانی برای مدت زمان طولانی — من 18 ماه. و اگر من تا به حال شده است در سوراخ, با این بازی من فکر می کنم این بازی را ام تنها شده بسیار جذاب است.”

در حالی که او همچنان آتشین با حضور بر روی صفحه نمایش معلوم Danny Trejo نیاز به آرامش و استراحت درست مثل بقیه از ما. “‘Are you gonna کشتن کسی?'” او می پرسد فصاحت. “هیچ مرد! این یک جزیره صلح آمیز. …

“چیزی که من در مورد آن است که آن را خشونت آمیز بازی. آن آرامش بخش است. شما نوع از یادگیری چگونه به صرفه جویی در ساخت طرح. من خیلی تحت تاثیر قرار با این بازی. ای کاش می شد بیشتر بازی های ویدئویی برای افراد جوان — من حدس می زنم برای هر کسی — از آنجا که من مطمئن هستم از آن لذت ببرید و من فقط تبدیل 76.”

آینده زمان بعدی: T-Pain

ست Sommerfeld سیاتل مبتنی بر فرهنگ نویسنده و نماینده مقیم از Ahch-به. او را دنبال کنید در توییتر @sethsommerfeld

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>