“هیچ پول وجود دارد که برای رفتن به آمدن به این بخش می گوید:” نیکلاس Kovacevich مدیر عامل شرکت KushCo منابع عمده توزیع کننده به درمانگاه ماری جوانا. “همه از این شرکت ها از جمله ما نیاز به دریافت سود واقعا به سرعت و یا در معرض خطر در حال اجرا از پول است.”

برای صنایع مانند کالیفرنیا گلدان کسب و کار که در حال حاضر در آستانه coronavirus بحران نشان دهنده یک شکست لحظه. بسیاری از خرده فروشان و رستوران ها بسته اند در ماه گذشته برای پناهگاه در محل سفارش مطمئن نیستید اگر آنها را بازگشایی هنگامی که آن را بیش از. مانند فروشنده ماری جوانا صنعت توانایی به کار در این بیماری همه گیر را ارائه می دهد بسیار مورد نیاز منبع درآمد. اما برای گلدان کسب و کار و فقدان یک شبکه امن, دسترسی به بانکداری و یا توانایی به شیر به فدرال محرک دلار به معنی کوچکترین قدم اشتباه می تواند منجر به ورشکستگی است.

“ما شاهد بالقوه برای از دست دادن همه چیز و پس از آن دولت و یا دولت فدرال نیست که ما پشت در همه. این بسیار ترسناک بود گفت:” دیو Wingard که صاحب فلور ترا ماری جوانا کشتکار و درمانگاه در سانتا رزا کالیفرنیا با همسرش, Alicia. آنها در نهایت بدست کسب و کار خود را تا و در حال اجرا در پاییز گذشته پس از یک سال و نیم از برش از طریق نوار قرمز است.

در مارس 16, زمانی که بسیاری از آمریکایی ها هنوز در تلاش برای کشف کردن که آیا coronavirus بود یک معامله بزرگ شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دستور ساکنان به “پناهگاه در محل” به طور موثر در خاموش کردن اقتصاد است که به دره سیلیکون از جمله حشیش میباشد.

برای بسیاری از کالیفرنیا که تکیه بر ماری جوانا برای همه چیز از استرس به درمان سندرم استرس پس از سانحه و سرطان تصمیم به نوار ماری جوانا کسب و کار از عامل بزرگ بود اشتباه است. واکنش سریع بود و پر سر و صدا. مت هانی, یک سان فرانسیسکو سرپرست ابراز حمایت در توییتر. “آنها نباید گفته شود ، آنها بدیهی است که در خدمت به عنوان داروخانه ها برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

بعد سان فرانسیسکو وزارت بهداشت معکوس تصمیم خواستار ماری جوانا یک “ضروری است.” کشورهای دیگر مانند ورمونت, ایلینوی, میشیگان و کلرادو به دنبال کت و شلوار, اجازه می دهد ماری جوانا کسب و کار باز بماند در طول خاموش شدن ناگهانی.

“واقعیت این است که دیروز معاون در نظر گرفته شده است امروز ضروری خدمات نشان می دهد که ما باید هزینه های بالقوه و مزایای استفاده از ماری جوانا اساسا اشتباه است” گفت: Joseph E. کندی یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای شمالی. “این شواهد schizoid نگرش جامعه ما به سمت مواد مخدر به طور کلی و نسبت به ماری جوانا در خاص است.”

تعیین شده توسط دولت های منطقه خلیج شد یک نقطه عطف بزرگ برای این صنعت که شد ویران شده توسط جنگ با مواد مخدر و جان سالم به در سال از آشفتگی پس از قانونی. کالیفرنیا اولین ایالت را قانونی ماری جوانا دارویی در سال 1996 اما صنعت خدشه دار دوره سرکوب توسط فدرال اجرای قانون است. در سال 2016 پس از کلرادو و کشورهای دیگر رای دهندگان مورد تایید تفریحی فروش باعث رونق سرمایه گذاری. بسیاری از پیش بینی است که آن را آن را از سایه روشن یک بار زیرزمینی مواد مخدر به یک ضد کالا.

مخالف اتفاق افتاده است. دولت شروع به شدت مالیات محصول, محلی و شهرداری ها یش را در خود مالیات و هزینه است که افزایش قیمت ها. بسیاری از شهرهای تصمیم گرفتند برای جلوگیری از درمانگاه ماری جوانا از باز کردن در این نزدیکی هست خفگی توانایی قانونی اپراتورها برای توزیع کالاهای خود را.

تام آدلر صاحب تعجب عصاره است که فروش ماری جوانا دارویی از ’90s می گوید کسب و کار خود را به حاشیه بیش از دو سال گذشته قطع شد و 75 درصد در بخشی به دلیل افزایش هزینه های مرتبط با مقررات و مالیات بالا — دور از او “بزرگ” انتظارات برای کسب و کار هنگامی که آن را قانونی بود چهار سال پیش.

با مواد مخدر قانونی زیرزمینی نمایندگی احساس جسارت به گسترش عملیات خود را راه اندازی گسترده تحویل شبکه undercutting قیمت قانونی گلدان و محروم کردن دولت از ماری جوانا درآمد. کالیفرنیا در ابتدا انتظار می رود در مورد 1 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی در سال 2018 است. آن زمان در $342 میلیون. Untaxed و unpoliced سیاه-بازار گلدان تخمین زده می شود بسیار بزرگتر از حقوقی تجارت در کالیفرنیا است.

مانع از یک باتلاق از قوانین و مقررات محلی مخالفت فروشگاه ها و رونق بازار سیاه بسیاری از ماری جوانا کسب و کار باید توقیف. این vaping بحران بود که مربوط به ماری جوانا کسب و کار به دلیل قلم یک روش محبوب برای گلدان سیگار کشیدن, آخرین سقوط ترس دور سرمایه گذاران و فرستاده گلدان سهام رو به کاهش.

زمانی که منطقه خلیج تعیین شده درمانگاه ضروری کسب و کار و مشتریان با عجله به سهام تا آن ایجاد شده یکی از معدود نقاط روشن در اقتصاد دولتی است.

صاحب مه آلود خیرگی تحویل که می رود به نام Evrett بود خیلی شلوغ روز پس از پناهگاه در محل جهت است که او یک راننده تحویل خود را. او ساخته شده 39 تحویل آن روز رانندگی در سراسر سان فرانسیسکو توزیع کیسه های پر از علف های هرز به مشتریان سپاسگزار. “ما واقعا معتقدم که ما در حال انجام خدمات ضروری,” او گفت:.

“این واقعیت است که آنها مجاز به باز بزرگ است” گفت: فیونا Ma, کالیفرنیا, دولت خزانه دار که گفت او امیدوار ماری جوانا کمک خواهد کرد که شناور دولت را مالیات بر درآمد است که مطمئن شوید که به شدت در این سال است. “بدیهی است که آن را به کمک” او گفت:. اما او هشدار داد که قاچاق ماری جوانا کسب و کار است که به احتمال زیاد هم شلوغ با حتی کمتر اجرای با توجه به سرپناه در محل سفارشات.

در حال حاضر در کالیفرنیا شاهدانه کارگران نامطلوب تفاوت بودن کارگران خط مقدم در طول یک بیماری همه گیر عامل تیغ نازک حاشیه و صفر فدرال پشتیبانی می کند.

لجستیکی موانع مانند راه اندازی یک درایو-از طریق بهره برداری — بهداشت عمومی مورد نیاز — و حفاظت از کارکنان از ویروس اضافه شده اند هزینه های. در ضمن صاحبان کسب و کار مجبور به پرداخت برای تمدید مرخصی استعلاجی برای کارکنان که کار نمی کند در طول این بیماری همه گیر به دلیل نیازهای جدید در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند.

براندون Levine صاحب رحمت سلامتی در کوتاتی کالیفرنیا گفت: زمانی که او موفق به دریافت یک هشدار بر روی تلفن همراه خود را که حشیش فروشگاه محدود خواهد شد به منظقه تحویل او و کارکنان خود را هدر رفته هیچ زمان به کار طراحی یک درایو-از طریق فروشگاه در پارکینگ. آنها در آنجا ماند تا تا ساعت 1 صبح تنظیم آن.

“صنعت ما مردم در آن انعطاف پذیر و روشنفکر. ما در حال صحبت کردن در مورد حشیش در اینجا, بنابراین شما باید کمی روشنفکر” او گفت:.

هفته گذشته در کنگره اد Perlmutter کلرادو (D) گفت: او هل دادن را شامل ماری جوانا کسب و کار در آینده فدرال بسته محرک. دموکرات اورگن سناتور Ron Wyden و Jeff Merkley نیز حمایت از این تغییر.

این صنعت تا به برخی از چالش های غیر معمول وقتی که می آید به توقف میکروب ها. بر خلاف اکثر کسب و کار این روزها ماری جوانا تجارت است که به شدت متکی به معاملات نقدی از آنجا که بانک ها را تا حد زیادی دوری این بخش است.

خیس, ماشین, یک شرکت امنیتی است که caters به ماری جوانا کسب و کار انجام می دهد یک تابع است که برای تلفن های موبایل محرمانه در سال 2020: علاوه بر توزیع حشیش محصولات این نقل و انتقال مبالغ زیادی از پول نقد به فدرال رزرو برای ماری جوانا شرکت های است که می تواند یک بانک به آنها خدمت می کنند به دلیل فدرال محدودیت.

تاد Kleperis این شرکت از بنیانگذاران گفت که او پیش بینی coronavirus خواهد بود یک مشکل و دستور داد 3,000 ماسک صورت و دستکش برای کارگران خود در اوایل ماه گذشته. هنگامی که سخت خودرو رانندگان انجام می شود با تحویل رانندگان خود را خاموش ماسک و دستکش و استفاده از ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن وسایل نقلیه برخی از آن ها را فیلتر هوا است که می تواند به توقف ویروس ها. رانندگان گفت: به طور منظم خود را تغییر دهید ماسک برای جلوگیری از خطر عفونت است.

در سانتا رزا های Wingards’ فلور ترا کسب و کار را دیدم اولیه سنبله پس از این صنعت تلقی شد ضروری است. از آن پس آنها با دیدن بهتر درآمد کلی اما نه به اندازه کافی.

که بار بر روی کسب و کارهای کوچک قرار است به جبران جدید فدرال محرک لایحه ای که ارائه می دهد کسب و کارهای کوچک چیست اصل پول به اضافه هزینه های. اما Wingards واجد شرایط نخواهند بود که برای کمک به این دلیل که دولت فدرال بداند خود را کسب و کار غیر قانونی است.

“من نمی دانم که در آن برای رفتن” دیو Wingard گفت. “این سخت است. این یک کسب و کار دشوار. … ما در حال رفتن به سعی کنید بهترین ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات