فناوری پوشیدنی می تواند نقطه coronavirus علائم قبل از اینکه شما حتی متوجه شما بیمار هستید

از ماه مارس یک و نیم دوجین مطالعات کاوش شده است که آیا جریان ثابت از داده ها است که wearables جمع آوری در مورد بدن ما ارائه می دهد هر گونه سرنخی در مورد که گرفتار coronavirus. هفته گذشته پوشیدنی ساز Fitbit خود را اعلام کرد به تلاش خود. من یک خوکچه هندی برای دو تا از مطالعات علمی هر چند من ترجیح می دهم از واژه “شهروند دانشمند.” (پایین را نگاه کنید برای چگونه شما می توانید کمک به مطالعات هنوز داوطلبان استخدام.) در حال حاضر این نیست بالینی — نه محققان در حال جمع آوری داده ها و نگاه کردن به آن صورت گذشته نگر برای الگوهای.

بزرگترین بالقوه ممکن است از کمتر شناخته شده پوشیدنی من تست برای گذشته پنج هفته: بهداشت و درمان-ردیابی حلقه به نام Oura. $300 دستگاه بی سیم به نظر می رسد مانند طلا و جواهر و جمع آوری اطلاعات در مورد ضربان قلب و تنفس و انتقادی برای coronavirus — درجه حرارت. این حلقه ساخته شده توسط یک هفت ساله شرکت مستقر در فنلاند و ایالات متحده آمریکا است که در مطالعات انجام شده در دانشگاه وست ویرجینیا و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که شامل ده ها هزار نفر از کارگران بهداشت و درمان اولین پاسخ دهندگان و داوطلبان مثل من.

من هم پیوست تحقیقاتی اسکریپس مطالعه با 400 دلار اپل واچ ارسال اطلاعات به محققان بررسی است که آیا قلب اندازه گیری از طیف وسیعی از محبوب انتقالها به اندازه کافی برای تشخیص coronavirus و یا دیگر عفونت های ویروسی.

هیچ یک از مطالعات انجام شده هنوز منتشر کارشناسی, نتایج, اما ما در حال گرفتن شواهد برای اولین بار است که این ایده کار می کند. در روز پنج شنبه محققان در باختری را راکفلر موسسه علوم اعصاب گزارش شده است که Oura حلقه, داده, در ترکیب با یک برنامه برای اندازه گیری شناخت و علائم دیگر می تواند پیش بینی کند تا به سه روز پیش زمانی که مردم ثبت نام, تب, سرفه یا تنگی نفس. آن را حتی می توانید پیش بینی کسی دقیق حرارت مانند آب و هوا برای بدن است.

استاد علی رضایی, موسسه مدیر گفت که این تکنولوژی ارزشمند است چرا که تنظیم آن را به فاش کردن عفونت اولیه در زمانی که بیماران بسیار مسری هستند اما آن را نمی دانند. او خواستار ترکیبی از حلقه هوشمند و برنامه یک نوع از “digital PPE” و یا تجهیزات حفاظت فردی. ‘آن می گویند: این فرد نیاز به ماندن در خانه و نه در آمده و آلوده کردن دیگران,’,” او گفت:.

بیشتر وجود دارد: محققان در دانشگاه استنفورد مشغول به تحصیل تغییرات در ضربان قلب از Fitbits به من بگویید که آنها قادر به تشخیص coronavirus قبل یا در زمان تشخیص در 11 از 14 تایید بيماران آنها مورد مطالعه قرار گرفت. در این تجزیه و تحلیل اولیه آنها می تواند دیدن یک بیمار پرش ضربان قلب نه روز قبل از این که فرد نشانههای گزارش شده. در موارد دیگر آنها فقط دیدم شواهدی از عفونت در داده ها هنگامی که بیماران متوجه علائم خود را.

با توجه به اعتیاد به مواد مخدره که اغلب بلعد ابزارهای مصرف کننده وجود دارد مقدار زیادی از دلایل احتیاط در مورد تکنولوژی نمودار ناشناخته مسیر با یک بیماری است که هنوز هم یک راز در بسیاری جهات. محققان هنوز هم نیاز به بحران بیشتر اعداد برای شناسایی تفاوت بین یک بیمار مبتلا به کروناویروس و دیگر بیماری است. و آنها نیاز به انجام خیلی بیشتر coronavirus تست در مطالعه شرکت کنندگان به کشف کردن که آیا آنها می تواند تشخیص عفونت در افرادی که احساس نمی کند و علائم در همه.

و ما هفته یا بیشتر احتمالا ماه می گویند بیشتر محافظه کار محققان — دور از تبدیل تمام کسانی که بینش به سیستم های هشدار دهنده است که می تواند بالینی آزمایش شده است.

“من را دیده اند که ظرافت در آغوش توسط بسیاری از شرکت های فن آوری” سعید بن Smarr یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو است که کمک به رهبری داده-خرد در UCSF مطالعه آن نشده گزارش نتایج. “من با احتیاط از آنجا که من نمی خواهم این استفاده می شود برای فروش مردم نادرست راه حل یا امید کاذب.”

از شمارش گام به پیش بینی عفونت

دقت این سوال مطرح است که آویزان بر تشخیص coronavirus از یک ابزار.

انتقالها تناسب اندام آغاز شده به عنوان یک راه برای شمارش مراحل نسبتا کم ریسک اندازه گیری. بازاریابان قرار دادند و با این ایده که هر کس باید 10 ، 000 قدم در روز بود اما هرگز ریشه در علم چقدر.

به عنوان شرکت های با تکنولوژی رشد کرده بیشتر علاقه مند در مراقبت های بهداشتی آنها اضافه شده اند بیشتر سنسور به wearables. Fitbits در حال حاضر جمع آوری قلب داده و گوگل توافق کردند که به خرید این شرکت در سال گذشته به نزدیک شدن به بدن از میلیون ها نفر. اپل برای اولین بار به دریافت مواد غذایی و دارو ترخیص کالا از گمرک برای Apple Watch app است که می تواند شناسایی فیبریلاسیون دهلیزی.

محققان می گویند coronavirus می تواند یک تعویض بازی. “از آنجا که همه در حال رفتن را از طریق این فرصتی است برای ما برای جمع آوری اطلاعات از اصل کل جمعیت که بسیار منحصر به فرد است” گفت: دانشگاه دوک استاد Ryan شاو. او را کمک به رهبری در دانشگاه coronavirus گوشی های هوشمند و ساعت هوشمند مطالعه به نام Covidentify که هنوز به یافته های گزارش.

اما چگونه می توانم شما را استخراج اطلاعات سلامت از دستگاه های که برای بیشتر قسمت ها طراحی شده نیست و یا استفاده می شود مانند دستگاه های پزشکی? پوشیدنی محققان من صحبت کرد و به آنها می گویند درمان اطلاعات نه به عنوان یک فرد اندازه گیری بلکه به عنوان یک پایه — یک نمایش از آنچه “طبیعی” برای بدن خود را که از آنها می توانید نقطه انحراف.

سپس محققان تغذیه هفته از داده های تاریخی به نرم افزار که شکار برای الگوهای. این الگوریتم قادر به نقطه چیزهایی که انسان معمولا به آنها توجه درباره بدن خود را مانند یک کمی افزایش ضربان قلب در حال استراحت. تغییرات دما و ضربان قلب و الگوهای خواب اجازه می دهد تا نرم افزار به پیش بینی در مورد آنچه که به احتمال زیاد در روز های آینده.

وجود دارد سوال در مورد دقت و صحت داده های تولید شده توسط برخی از محصولات. “ما باور نمی کنیم که هر یک از دستگاه های که ما در حال استفاده در مطالعه ما به اندازه کافی بد است که ما نمی خواهد بود قادر به ضبط سیگنال های دریافتی است که ما انتظار داریم به تصرف” دوک استاد Jessilyn دونن به من گفت. یک مطالعه او کمک کرد تا نوشتن در بر داشت ضربان قلب سنسور — که درخشش نور سبز از طریق پوست ندارد به طور قابل توجهی بیشتر مشکل با پوست تیره تر است. هنوز دان گفت: او می دهد نرم افزار وزن های مختلف به داده ها از تولید کنندگان مختلف و مدل های.

این Oura حلقه با حدود 150000 کاربران است تقریبا به عنوان محبوب به عنوان smartwatches و انتقالها تناسب اندام. اما آن ارائه می دهد چندین مزیت, محققان می گویند.

اولین حلقه کوچک است. این بدان معناست که مردم بیشتر احتمال دارد به آن را می پوشند و حتی در حالی که آنها خواب, بهترین زمان برای جمع آوری دقیق ضربان قلب در حال استراحت است که بسیار مهم است به درک بدن را پایه. من اپل دیده بان است که من به طور معمول هزینه در حالی که من خواب گزارش که ضربان قلب در حال استراحت است و هشت ضربه در دقیقه بیشتر از چیزی است که گزارش شده توسط Oura که من می پوشند در حالی که من خواب است.

سارا با خشونت ادا کردن یک مدیر پرستار در Morgantown, W. Va., که پیوست RNI مطالعه گفت که او می پوشد حلقه 24 ساعت شبانه روز حتی زمانی که او کار می کند و تنها نیاز به شارژ آن هر چهار یا پنج روز. “آن را صاف و من احساس نمی گونه های مختلف آن را پوشیده,” او گفت:.

این Oura نیز قادر به جمع آوری متوسط از انگشت یک نقطه داده های از دست رفته بسیاری از مچ دست wearables. یکی از نظریه ها در حال آزمایش توسط UCSF مطالعه به نام TemPredict این است که مردم با نهفته coronavirus عفونت می تواند نمایشگاه تغییرات درجه حرارت بدن قابل رویت از طریق نظارت مستمر.

Oura اهدا برخی از حلقه به UCSF مطالعه و به محققان در هر دو UCSF و RNI دسترسی به داده های خام از شرکت کنندگان است. هر دو پروژه های تحقیقاتی می گویند آنها مستقل از شرکت.

دیگر عنصر حیاتی برای مطالعات نشان داده است که نمی آید از یک پوشیدنی. همه آنها درخواست شرکت کنندگان برای بررسی در به طور منظم از طریق نرم افزار و وب سایت به گزارش علائم مانند سرفه یا نتایج حاصل از هر coronavirus آزمون.

این RNI مطالعه بیشتر خواستار. شرکت کنندگان باید برای بررسی از طریق آن برنامه های ویژه دو بار در روز از جمله شرکت در بازی هایی که تست توجه و عملکرد مغز. آنها همچنین و گزارش خود متوسط سنتی دماسنج با نتایج گاهی اوقات تایید شده توسط یک حرفه ای است.

RNI گفت: آن نرم افزار است که بیش از 90 درصد دقیق در پیش بینی از شروع علائم کروناویروس. اما است که بر اساس جمعیت آن را مورد مطالعه قرار داده است — تا کنون بیش از 600 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

برای تشخیص coronavirus به عنوان تنها علائم رضایی گفت: آنها باید بیشتر شرکت کنندگان به آموزش الگوریتم برای انتخاب کنید تا در بسیاری از اوقات راه های غیر منتظره متنوع بدن در پاسخ به این ویروس. در روز پنج شنبه RNI مطالعه باز تا 10000 بیشتر داوطلبان.

Scripps استنفورد و Fitbit اعلام کرده اند یک کنسرسیوم است که اجازه دهید آنها را به اشتراک گذاری داده های جمع آوری در حالی که در حال اجرا و مطالعات خود را به طور مستقل.

تبدیل پژوهش به یک سیستم هشدار دهنده

وجود توافق گسترده ای که wearables می تواند تولید اطلاعات مفید. اما تبدیل آن به اوایل-سیستم های هشدار دهنده به ارمغان می آورد یک مجموعه کاملا متفاوت از چالش است.

حداقل نه در میان آنها حفظ حریم خصوصی. برای شرکت در پژوهش من تا به حال به توافق نزدیک نظارت مستمر بر بدن من. این Oura حلقه سوابق من ضربان قلب و دما در یک دوم افزایش است.

گام بعدی خواهد بود برای محققان برای انجام آزمایش های که در آن آنها عبور زمان واقعی هشدار به شرکت کنندگان در مطالعه بر اساس داده های خود را. هیچ کدام را انجام داده اند که هنوز به خاطر آنها محدود توسط تحقیقات علمی قوانین. اسنایدر است که به دنبال تایید از دانشگاه استنفورد در چند هفته آینده شروع به ارائه بازخورد به یک مجموعه کوچک از شرکت کنندگان است. Smarr گفت: UCSF مطالعه می تواند در رسیدن به این نقطه را به عنوان به زودی به عنوان قرار می گیرند.

مصرف این سیستم به میلیون ها نفر از مردم ممکن است نیاز به کسب اجازه از FDA که تنظیم تشخیص پزشکی.

آن را به یک منطقه خاکستری. سوال این است: آیا یک برنامه ساخت یک شیوه زندگی پیشنهاد (“شما به نظر می رسد امروز”) و یا ارائه یک coronavirus آزمون ؟ مردم فکر می کنم آنها خوب می تواند فاجعه آمیز اگر آنها تصمیم گیری در مورد قرار گرفتن در معرض مبتنی بر بد تشخیص است.

فناوری پوشیدنی در حال حاضر در حال مذاکره است که فضا با بسیاری از تکذیبنامهها. Oura می رود بیشتر از بیشترین کاربران ارائه مشاوره در مورد چگونه بدن خود هستند مراتب از روز به روز. آن را تبدیل ضربان قلب, خواب, فعالیت و سایر اطلاعات روزانه “آمادگی” نمره است که نشان می دهد چه مقدار فعالیت و یا استراحت شما ممکن است نیاز به بهینه سازی روز های آینده.

برای حداقل یک Oura کاربر است که نمره به تنهایی تبدیل به یک ارزش coronavirus هشدار.

در اوایل ماه مارس فنلاندی کارآفرین پتری Hollmén سفر کرده بود از جمله به مناطق اروپا که coronavirus نقاط داغ. اما او احساس خوب است. یک روز صبح او را باز کرد Oura برنامه و دیدم که آن را به او آمادگی نمره از 54 مراتب زیر را معمول 80 تا 90. برنامه گفت: آن را به حال متوجه شده 1-درجه سانتیگراد — یا 1.8 درجه فارنهایت — افزایش درجه حرارت خود را.

بنابراین حتی اگر او تا به حال هیچ علائم Hollmén رفت و برای یک coronavirus آزمون — و مطمئن شوید که به اندازه کافی تست مثبت است. “من احساس بد” او به من گفت. اما از آنجا که تشخیص او و اعضای خانواده اش جدا شده و در خانه تا زمانی که عفونت به تصویب رسید.

تجربه خود را که تا حدودی الهام گرفته از UCSF مطالعه یک یادآوری از یک قطعه مهم به هر اوایل هشدار tech: ما باید قادر به انجام کاری با این اطلاعات است.

“آن زوج با عمل مانند ماندن در منزل و دسترسی به تست های تشخیصی برای کاهش مثبت کاذب” گفت: Jennifer Radin, که, منجر, موسسه مطالعه است. “البته وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر چرا خود را در حالت استراحت ضربان قلب می تواند به مانند اگر شما استرس یا شما تغییر برنامه ورزشی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>