‘ما برنده’: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به ادعای پیروزی بیش از کروناویروس که ما تلفات جهش 129 در یک روز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تیز سرپیچی از بهداشت عمومی تیم اعلام پیروزی در روز سه شنبه بیش از coronavirus حتی به عنوان تعدادی از تایید ما موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

دولت او را هدف این است که به “سهولت دستورالعمل و باز همه چیز را در بخش های زیادی از کشور ما به عنوان ما در نزدیکی پایان تاریخی ما نبرد با نامرئی دشمن” گفت. “آن را در جریان بوده است در حالی که در زمان, اما ما برنده شوید. ما پیروزی است.”

او هدفمند عید پاک, 12 مارس به عنوان تاریخ برای اعلام ایالات متحده “باز برای کسب و کار است.” اما بعد از آن در یک جلسه کوتاه تر از حد معمول ارشد – و به طور گسترده ای مورد احترام – عضو بهداشت عمومی تیم گفت: او تا به حال بخش خصوصی خواست رئیس خود را به باقی می ماند “انعطاف پذیر” را به عنوان آقای ترامپ اذعان کرد هدف او این است که نه بر اساس علم پزشکی و یا اطلاعات در مورد شیوع ویروس.

لحظه ای در اتاق جلسه کاخ سفید مصرانه خواست خاطرات پس از آن رئیس جمهور جورج بوش پیش از موعد اعلام پیروزی در سال 2003 عراق جنگ هنگامی که خطاب به ملت ایران از سوی نیروی دریایی با یک بنر اعلام “ماموریت انجام شد” را پشت سر گذاشت.

در طول روزانه خود را در کاخ سفید COVID-19 جلسه آقای ترامپ گفت: coronavirus وظیفه نیروی تهیه “طرح پیچیده” برای هدایت احتمالی بازگشایی اقتصاد است.

در عین حال او و تیم او همچنین به نظر می رسد به پرچین در زمان و محدوده عید پاک grand بازگشایی بسیار کمی.

“تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت … برای باز کردن او گفت:” این ادعا خود تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده بر اساس “سلامت” از مردم آمریکا است.

او بعدها گفت: “شاید ما فراموش بخش از کشور” گفت که او و تیم او هنوز هم “بحث” طرح نهایی. و او اذعان عید پاک خود هدف این است که بر اساس تعطیلات بودن به “زمان” به جای هر گونه اطلاعات علمی و یا توصیه های پزشکی. او نمی خواهد می گویند دو تا از پزشکان پشت سر او بود گفت: عید پاک re-opening پزشکی صدا. رئیس جمهور گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن مشاوره از آنها, اما او به روشنی تصمیم نهایی خواهد بود خود را.

آقای Fauci گفت: آقای ترامپ مشاوران تا به حال فقط به او گفت در دفتر بیضی شکل باقی می ماند “انعطاف پذیر” وقتی که می آید به عید پاک هدف است. “در این کشور یک کشور بزرگ و وجود مناطق کشور … است که ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد کسانی وجود دارد,” او گفت:. “اگر شما در پیدا کردن بیش از یک دوره از زمان, مناطق وجود دارد که بسیار متفاوت از دیگر نقاط کشور” گفت: دولت خواهد بود “به دنبال اطلاعات” به تصمیم می گیرید که آیا بخش خاصی از کشور می تواند بازگشایی شد.

اما آقای ترامپ با اشاره به مناطق “مزرعه کمربند” و ایالات متحده “غرب.” قابل توجه آن مکان به مراتب کمتر انبوه جمعیت از شهر نیویورک و منطقه اطراف آن.

رئیس جمهور ادعا کرد “بسیار قدرتمند پیروزی” بیش از این ویروس به عنوان او ستایش دبورا Birx یک وزارت امور خارجه, رسمی بودن شاید بهترین متخصص بیماری های عفونی در جهان – خود را به عنوان بالا به بیماری های عفونی رسمی به طور گسترده ای محبوب Anthony Fauci, ساخت خود را در اتاق جلسه برگشت نگاه کرد و در پشت سر او.

ضمن Ms Birx به نام هر کسی که سفر از نیویورک به مکان های دیگر به تازگی باید خود جدا برای 14 روز.

“تمرکز ما در نیویورک گفت:” معاون رئیس جمهور مایک پنس با استناد به آن منطقه را به میزان بالایی از عفونت است. “ما باید برای مقابله با این منطقه متروپولیتن نیویورک به عنوان یک منطقه در معرض خطر بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im