ما معمولا علامت عبور از بهار با بهترین ورزش ارائه کرده است. بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر ؟

در حالت عادی بهار — که در مقایسه به معنی هر یک بهار دیگر از این یک بار برای بسیاری از ما مشخص نیست به همان اندازه که از هفته ها یا ماه ها, اما با وقایع است. چشمانتان را ببندید و فکر می کنم در مورد تعطیلات آخر هفته رفته و هفته پیش رو: کنفرانس بسکتبال مسابقات که منجر به انتخاب پنج شنبه نشان می دهد که پیش نمایش جنون مارس احاطه شده است که بیس روز افتتاحیه که جریان به طور مستقیم به کارشناسی ارشد است که راه به NBA و NHL برگشتی. آن است که منظور از همه چیز.

هیچ سفارش, البته, و است که حداقل در بخشی به دلیل وجود دارد هیچ رویدادی. وجود خواهد مارس اما جنون ندارد, مارس اما هیچ Augusta, بهار که در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک درجه اعتبار ساقط است. در بهترین حالت خود ورزش یک انحراف — برای بسیاری از ما اصلی ما انحراف. آنها را به حال تعلیق و شدت شادی و بدبختی است. اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که اولیه خود انحراف خشک ؟ که در آن به نوبه خود توجه شما را ؟ و چه چیزی شما احساس می کنید ؟

مرد من از دست براکت.

[هفته coronavirus زمین ورزشی جهان به توقف]

من عاشق این زمان از سال — آخر هفته رفته چهار شنبه شب هفته آینده و فراتر از آن. شده اند وجود دارد تعداد بسیار کمی از انتخاب روزهای یکشنبه پس از من preteen سال که 6 بعد از ظهر ساعت نشده درگیر نشستن در مقابل تلویزیون و تلاش برای نگه داشتن قلم من در حال حرکت به همان سرعتی که گرگ Gumbel دهان مطمئن شوید این 8-9 خطوط تحت 1-16 خطوط 2-15s مطابقت با 7-10s ، براکت کاملا نشان دهنده این رویداد تعریف می کند که در این ماه وجود دارد بهتر براکت از یکی از شما در قرعه کشی خود را.

در حال حاضر وجود دارد هیچ پایه و در همه. بدون براکت وجود دارد حتی مارس? این است که برخی از مرغ یا تخم مرغ مسائل حق در اینجا.

انحراف ورزشی ارائه می شود بسیار مفید است — و نه لزوما مهم اما مفید — از زمانی که بحران. آخرین بار ورزش در سراسر این کشور تعطیل شد و البته پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001. آن را در زمان یک هفته برای جمع آوری خودمان و رسیدن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. ورزشی بودند بخشی — بخش قابل توجهی از ساخت طبیعی احساس عادی دوباره. اغراق نیست که بگویم ورزشی کمک به بازگرداندن اعتماد به نفس و تاکید بر غرور در زمانی که این کشور تا به حال شده است به شدت متزلزل است. عمل صرف جمع آوری — 30,000 یا 100000 قوی — احساس خوب است. نتایج بازی ها نمی حمل وزن زیاد. این واقعیت است که آنها در صحنه بود قطعا.

که بخشی از آنچه نگران کننده در مورد بی ثمر ورزش چشم انداز در حال حاضر. ورزش در مرکز این بحران به دلیل دقیق نوع از اجتماعات بزرگ است که به ما کمک درمان در گذشته می تواند ما را بیمار در حال حاضر.

که آخر هفته بدون ACC tournament بزرگ شرق مسابقات Big Ten tournament — همه آنها — اتفاق نمی آن ؟ من از راه دور کنترل فقط نشسته وجود دارد. وجود دارد نه تنها هیچ زنگ فروشان. هیچ زنگ به ضرب و شتم. بازیکنان قهرمانی ؟ نه مورد علاقه من مسابقات گلف در دوره های مورد علاقه. مرد نمی خواهد شما باید شوربا پوشش که یکشنبه بعد از ظهر ؟

بنابراین پس از آن زمان. این همه ما رو. چگونه آن را منتقل می کند ؟ چگونه ما آن را علامت?

[در ایندیاناپولیس آمریکا sportiest مرکز شهر انتخاب سهشنبه احساس واقعا غم انگیز]

این چنین بزرگ ورزشی بحث: کند اجرا از انتخاب چهار شنبه از طریق NBA و استنلی جام — کشش است که شامل چهار نهایی و کارشناسی ارشد و شروع فصل بیس بال و تمامیت بسکتبال و هاکی برگشتی — مغلوب ساختن پیشی جستن کشش از روز کارگر به پایان اکتبر به عنوان بهترین در آمریکا ورزش ؟ هایی که در پاییز را پوشش می دهد شروع فصل فوتبال هر دو کالج و NFL به علاوه ایالات متحده تنیس باز راست که منجر به بیس پرچم نژادها و برگشتی با جام رایدر پرتاب در هر سال است.

شاید در این سال وجود خواهد داشت که بحث از آنجا که این امکان وجود دارد که واقعا نمی داند اما آن را امکان — که هاکی و بسکتبال پلی آف هستند تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئیه به همپوشانی با ویمبلدون و می شود که ما به فوتبال فصل, که در آن اساتید به نحوی wedged در وسط همه با پرچم نژادها و سری جهانی در محل. که بسیاری.

فکر می کنم در مورد همه این وقایع. شاید نه همه آنها درخواست تجدید نظر به شما. شاید هیچ کدام از آنها انتصاب تلویزیون. اما در مجموع آنها در حال افت برای خیلی از ما زندگی می کند. آنها با ارائه نه تنها شغل برای یک شب می تواند منطقه ای نیمه نهایی های خود را alma mater; می تواند شبانه سه ساعت برنامه که توسط تیم بیس بال خود را — اما علوفه برای بحث که خیلی ورزشی بحث بر ساخته شده است.

در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز به بحث است.

[ریک Pitino بازگشت به hoops کالج در آیونا صحبت می کند جلد و این حجم بسیار خنده دار]

سالانه آرام ترین روز در تقویم ورزشی این جمعه در ماه جولای است که به شرح زیر بیس All-Star Game. وجود دارد هیچ بیس بال بازی صفحه اصلی اجرای دربی هیچ All-Star Game. انگلیسی ها باز به طور معمول شروع می شود و روز بعد. NFL اردوگاه های آموزشی هنوز هم باز است. هاکی و بسکتبال پلی آف مدتهاست به پایان رسید و رایگان آژانس در کسانی که ورزش گذشته است آن دیوانگی است. این مرده و آن روز احساس می تواند طولانی.

دوشنبه است و روز شنبه پس از بیس All-Star Game. تا شنبه است. و چهارشنبه. و هر روز برای آینده قابل پیش بینی.

فراموش نکنید که چه ورزشی آموزش ما در مورد هل دادن مرزهای و رقابت منصفانه در مورد آماده سازی و رفعت و دل شکستگی. تمام است که می تواند ملودرام. گاهی اوقات ما فقط نیاز به آنها را به عبور زمان.

بیشتر از بری Svrluga: چگونه علامت Turgeon و Terps رسیدگی مسابقات NCAA لغو? با هم. حداکثر Scherzer مخالف سن راه او جنگ hitters: بی وقفه برای اتباع یک سری جهانی عنوان تبدیل توپ به keepsakes و خاک به گنج

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>