‘ما شاهد این آینده’: گله مورد مطالعه در سوار کردن coronavirus اقتصاد

شما می توانید شرط وجود خواهد داشت موجی از کسب و کار-مدرسه مطالعات در مورد چگونه شرکت ها بود یا نبود مدیریت coronavirus.

شاید گله لیزا دانا واشنگتن-بر اساس اموال مدیریت شرکت در میان آنها می شود.

من در مورد نوشت: عاقلانه فقط چند ماه پیش پس از او 52-فرد شرکت اجرا می شود که روز به روز عملیات برای بیش از 100 مشاع انجمن و 1 ، 000 خواص برای اجاره در منطقه کلمبیا — تازه بود از ذهن است.

مانند بسیاری از کسب و کار همه گیر تلفات در گله خط پایین بود و قابل پیش بینی تیز: 2020 درآمد پیش بینی شده است به کاهش 17 درصد به $5.8 میلیون از 7 میلیون دلار در سال گذشته است. سود پیش بینی رفته از 1 میلیون دلار به بدترین $از 245.000 از دست دادن.

[بزرگ مارک های مواد غذایی, برخی از نفع برای سال فروش و قیمت سهام پرش در stay-در-خانه چرای]

خبر خوب: عاقلانه می بیند این شرکت باقی مانده, با تشکر از تهیه و جامد موقعیت نقدی.

“من نمی دانم اگر آن را به شانس و یا درخشندگی اما ما کاملا آماده,” او گفت:.

گله به 1 میلیون دلار در دولت محرک و وام در بانک. تقریبا همه از آن قبل از coronavirus کارکنان هنوز هم جمع آوری کامل پرداخت هر چند شش عضو تیم اجرایی در زمان 5 درصد پرداخت را کاهش دهد. حکیم در زمان 75 درصد رسید.

“کسی که موقعیت نمی تواند انجام شود در این محیط است و می تواند repurposed شد repurposed,” حکیم گفت.

هر چند او در ابتدا برش پنج عضو پرسنل تعمیر و نگهداری او از rehired دو نفر از آنها.

هر کارمند به حفظ سلامت-مراقبت از منافع و جز برای مدیران 5 درصد بازی در 401(k) طرح بازنشستگی باقی مانده است. (عاقلانه است که یک مؤمن در دراز مدت صرفه جویی.)

[سهام رسید در یکی از unhappiest روز در آمریکا تاریخ اقتصادی: در اینجا به همین دلیل]

کسب و کار بد نیست. در واقع گله است و با استفاده از خاموش شدن به گسترش نوپای صفحه اصلی-کسب و کار تعمیر — فکر می کنم لوله کشی برق اضطراری — به نام توانند به سرمایه گذاری در مردم نشسته در اطراف خانه تفکر “به انجام” لیست.

گله is a holding company. بزرگترین و پرسود ترین بخش است آشیانه که مدیریت 1,000 اجاره از خانه های تک خانواری و آپارتمانهای در منطقه و تامین 75 درصد از گله درآمد. لانه اتهامات 90 درصد از اجاره یک ماه برای پیدا کردن و زمین مستاجر و سپس جمع آوری ماهانه هزینه مدیریت از 8 درصد از اجاره برای سکونت و 10 درصد برای یک خانه. لانه درآمد پایین است 40 درصد تا کنون به دلیل همه گیر مستندات که ویران اقتصاد ایالات متحده, اما آن را به آرامی چنگ بازگشت.

جالب, حکیم گفت: لانه انجام بهتر از حد انتظار به دلیل اثر ویروس بر روی رفتار انسان.

“شده اند وجود دارد مردم در حال حرکت از New York آینده به دی سی, برای فرار از جمعیت و shutdown,” او گفت:. “شده اند وجود دارد برخی از breakups, زن و شوهر که نمی تواند با هم زندگی می کنند. برخی از مردم در حال حرکت به خانه برگشت. برخی از آنها ترکیب خانواده ها به صرفه جویی در پول. برخی از آنها در حال حرکت از آپارتمانهای به خانه.”

[سهام شده اند نوسانی شدید برای هفته ها. در اینجا به همین دلیل آنها اغلب حس را ندارد.]

حکیم گفت که او و تیم اجرایی شده بود بحث coronavirus تهدید از اواخر سال 2019. پس از شنیدن آنچه که اتفاق افتاده در ووهان چین که خود را تعطیل, شهرستان و گفت: هر کس به ماندن در خانه برای هفته آنها شروع به برنامه ریزی.

“ما شاهد این آمدن” حکیم گفت. “هفته دوم اسفند ما شروع به ترسیم یک شیفت از فرد در محیط کاری به حرکت همه خانه. ما شروع خانههای گلی خالی حالات مختلف و تاثیر آنها بر کسب و کار ما. چگونه می تواند ما را در مدیریت آنچه که ما نمی توانیم خود را لمس؟”

پول که قرار بود به یک مشکل خیلی عاقلانه شروع به فکر راه هایی برای شناور باقی می ماند.

آنها در ادامه اجرای طرح ریاضت اقتصادی. چیزی که نمی گذارد این شرکت اعتبار شد بازی. هر هزینه در محدوده زمانی معین بررسی شد: دفتر, غذا, ناهار, اشتراک, حتی کمپوست خدمات تمام شد برش. گله تاخیر در پرداخت قبوض به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند. آن را حتی برگزار شد در مالیات بر املاک پرداخت.

“من رنج می برند مجازات برای این که” حکیم گفت. “آن را به ارزش آن را به پول نقد است.”

عاقلانه است که سیمی به واشنگتن کسب و کار کوچک صحنه گفت که او شنیده اولیه در مورد یک برنامه فدرال برای کمک به کسب و کار.

[غذاهای محلی مغول را PLNT برگر بر اساس موفقیت فراتر از گوشت]

لورا ون د Geijn گله معاون رئیس جمهور برای رشد و عاقلانه ارشد رفع مشکل کشیده, مالی, اطلاعات, اطلاعات مالیاتی, و هر چیز دیگری فکر می کردند ممکن است مورد نیاز برای فدرال درخواست وام. آنها در تماس با یک کریستال شهرستان, Va., بانک برای همکاری با آنها را در وام. پس از پنج روز از آماده سازی آنها برای اعمال یک $650,000 وام از طریق اداره کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد طرح حمایت می کند.

عاقلانه بررسی حساب بانکی خود را در آوریل 21 و دیدم $650,000 سپرده است.

“آنها freakin’ تحویل,” او گفت:. “این سخت بود. قوانین و ضوابط و مستندات شد تغییر ساعت. اما اضطراب رهایی از PPP بودجه بی اندازه است. ما واقعا هرگز تا به حال بسیار نقدی در حساب ما. “

گله نیز دریافت $500,000 وام از SBA امداد رسانی صندوق. در 30 سال و 3.75 درصد وام هزینه خواهد شد قابل کنترل 2700 $در ماه اول پرداخت با توجه به ماه.

“برنامه بازپرداخت است پس مطلوب ما رفت و برای آن” حکیم گفت. “شاید ما به نوبه خود در اطراف و آن را به عقب, اما در حال حاضر آن را اجازه می دهد من به خواب در شب.”

پس از خواندن اخبار در مورد تجهیزات حفاظت شخصی در حال اجرا پایین و برخی از شرکت ها با دادن پول و حكيم است گفت که او و تیم او هستند که فوق العاده دقیق است.

“ما بسیار محتاط در مورد راه ما مدیریت اسناد چگونه پول صرف شده است,” او گفت:. “ما می توانید از آن استفاده کنید و ما در حال استفاده از آن است. ما گرفته اند پول از یک بانک خط اعتباری نیز برای کمک به دیدار با حقوق و دستمزد.”

[یک رفوی کسب و کار با یک ماموریت اضافی در ذهن]

عاقلانه به حال به بداهه نوازی بنابراین دیگر بخش های این شرکت است که انجام تعمیر یو پی اس و تعمیر و نگهداری روزمره برای زمان های ورودی و مستاجران می تواند نگه داشتن جریان درآمد.

نود و پنج درصد از تعمیر و نگهداری روزانه کار در حال انجام است عملا توسط یا آموزش کارکنان در چگونه unclog نزول یا تغییر یک فیوز بر روی گوشی و یا با استفاده از یک مجازی خدمات تعمیر و نگهداری است که او tech تیم پخته شده.

“ما پیاده روی مردمی از طریق مسائل خود را از طریق زوم/FaceTime/Google Hangouts و آنها را آموزش چگونه به تغییر فیلتر هوا تنظیم مجدد دفع زباله پاک کردن تخلیه, et cetera,” او گفت:.

از من خواسته عاقلانه اگر او پیش بینی هر گونه تغییرات دائمی در راه او موفق کسب و کار خود را هنگامی که جهان به حالت عادی بازگشت.

“ما کاملا در ادامه با اصلاح telework مدل” حکیم گفت. “ما می دانیم که کار می کند اما ما می دانیم که آن را نمی تواند جایگزین فرد در همکاری و یا کار ما نیاز به کار با مشتریان چهره به چهره. که گفت: برای کسانی که مایل به کاهش رفت و آمد باید انعطاف پذیری بیشتری برای خانواده و بیشتر — ما قطعا می توانید ببینید قوی در آینده به صورت ترکیبی در محل کار است که کار می کند.”

او شرط بندی است که پرندگان نمی خواهد به بازگشت به آن دو دفتر گله شرق و گله غرب تا ژانویه 2021.

“این زمانی است که همه چیز را به حالت عادی بازگشت” حکیم گفت. “و من را “طبیعی” در نقل قول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>