مورد علاقه من شعار در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا بیش از سه سال گذشته نوشته شده است در حروف سفید در یک شیروانی دیوار ببر Bay منطقه از بلفاست. آن نقاشی شده بود قبل از همه پرسی سال 2016 و در زیر یک پرچم اتحادیه می خواند: “رای ترک اتحادیه اروپا. برگرد 18:4.”

کتاب مقدس مرجع است که به یک آیه در کتاب آیات است که می خواند: “و من شنیده ام صدای دیگری از آسمان و گفت: بیا از من مردم که شما نمی تواند شریک گناهان او را و که شما دریافت نمی, از او به ستوه آورده.”

این به نظر می رسید به من وقتی که من برای اولین بار دیدم یک عکس از نقاشی دیواری به دلایل قانع کننده برای ترک اتحادیه اروپا و در مورد به عنوان راستگو به عنوان بسیاری از دلایل دیگر پیشرفته توسط کسانی که در حمایت از انجام این کار. این آیه ذکر شده است در واقع بیشتر مربوط به موضوع مقاومت در برابر بزرگی و سرکوبگر سازمان بین المللی از muralist ممکن است متوجه. آیات پر مرموز اشاره به هیولا مانند “جانور از زمین” و “وحش از دریا” که “هفت سر و 10 شاخ”. اما کارشناسان در نظر گرفتن این موجودات عجیب و غریب به کد خصمانه مراجع به امپراتوری روم و امپراتوری روم بودند که به آزار و اذیت مسیحیان اولیه از آنها نویسنده از آیات یکی در آسیای صغیر در پایان قرن اول میلادی.

بلفاست muralist تا در نهایت راه خود را به انگلستان فرار از ظاهرا چنگال شیطانی از اتحادیه اروپا. وضعیت افراد را در نظر بگیرید امروز به یکی از آزادی و Remainers ضجه و زاری خود تحمیل فاجعه است که آنها را به عنوان اینکه در برابر جریان تاریخ است. اما در هر دو مورد این است که بسیار غرب اروپا نمایش می دهد که بسیار جزئی و گمراه کننده نمایش از تاریخ اخیر: اگر ما شامل سمت شرقی قاره اروپا از اقیانوس اطلس تا اورال بیش از 30 سال گذشته این روند به سمت ادغام بیشتر در اتحادیه اروپا بیش از ضد و متعادل کننده شده توسط فروپاشی به شرق است.

تجزیه اتحاد جماهیر شوروی و یوگسلاوی در دهه 1990 به ندرت در نظر گرفته شده برای هر درس برای اتحادیه اروپا: اتحاد جماهیر شوروی بود و اعتقاد بر این توسط بسیاری از نقاط جهان به عنوان یک امپراتوری شیطانی و یوگسلاوی به طور مشابه به عنوان یک نوع مینی امپراطوری شیطانی مرگ هر دو که هر دو اجتناب ناپذیر و یک چیز خوب است.

اما نیروهای طرفدار فروپاشی که شکست اتحاد جماهیر شوروی و یوگسلاوی را شوم نقاط مشترک با کسانی که در حال حاضر تهدید اتحادیه اروپا. منصفانه و یا غیر منصفانه و مردم در خارج از تصمیم گیری hub در مسکو و بلگراد و بروکسل احساس کردند که خواسته های خود بودند نادیده گرفته می شود و قدرت در انحصار نمایندگان راستین نخبگان در مرکز. سیاستمداران محلی سوار ملی موج این ادعا که تمام انواع چیزهای خوب اتفاق می افتد یک بار تعیین سرنوشت به دست شده بود.

در برخی موارد این وعده نگه داشته بودند; در دیگران آنها به زودی دور انداخته و فراموش شده حداقل توسط کسانی که آنها را ساخته است. در بسیاری از حواس ما مدت طولانی است که زندگی در عصر فروپاشی بدون کاملا متوجه باشند آن را به عنوان چند ملیتی فدراسیون شکستن و سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل و سازمان تجارت جهانی (WTO) قطعه و یا تبدیل شدن به مرگ. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شد lambasted برای توصیف ناتو به عنوان “braindead” اما از آن است که به ندرت به تنهایی. این روند پنهان است چرا که دانشگاهیان و سیاستمداران در غرب اروپا تمایل به علاقه مندان برای اتحادیه اروپا و یکپارچگی ملت متحده به عنوان اگر وجود دارد هیچ شانسی برای تغییر در جهت مخالف است. تیموتی کمتر از مرکز جغرافیای سیاسی و استراتژی کلان در کمبریج قبلا یک دیپلمات در وزارت امور خارجه و متخصص در اروپای شرقی خارج وجود دارد که باید همیشه مقدار زیادی از موسسات متخصص در اروپا “با تمرکز بر ادغام اما تعداد بسیار کمی مطالعه فروپاشی”. همراه با دیگران با تجربه اروپای شرقی در دهه های اخیر او شک و تردید در مورد چشم انداز برای اتحادیه اروپا بازمانده دائمی بحران ناشی از فاصله گرفتن منافع ملی از اعضای آن است.

دولت ملت است که دوباره انرژی به دلیل چند ملیتی اشخاص مانند اتحادیه اروپا موفق به مقابله با موفقیت از مسائل مانند مهاجرت deindustrialisation و جهانی شدن. اما روند فروپاشی اتفاق می افتد در داخل و همچنین بین کشورهای تولید برندگان و بازندگان در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. در انگلستان همه پرسی و دو انتخابات برجسته سیاسی و اقتصادی تقسیم بین شهرهای متصل به اقتصاد جهانی و مناطق داخلی کشور در اطراف هسته در مناطق شهری است. این gilets jaunes در فرانسه رسم بر یک الگوی مشابه از پشتیبانی به عنوان نشانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده است.

یک پرسش اصلی برای هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا این است که آیا یا نه این ضربه به سمت فروپاشی خود ادامه خواهد داد و یا اینکه آیا آن خواهد بود counterbalanced توسط یک خلاف روند تحکیم. Brexit بحران و پرورش رشد ناسیونالیسم در انگلستان و اسکاتلند و همچنین از ملی/کاتولیک و اتحادیه/پروتستان ناسیونالیسم در ایرلند شمالی. حزب ملی اسکاتلند شد خیلی خوشحال موفقیت خود در انتخابات عمومی در ماه دسامبر به عنوان بودند گرایان ایرلندی در ایرلند شمالی را تشویق توسط محافظه کاران رها DUP و پیشنهاد تعرفه مانع پایین دریای ایرلند.

اما فرار کردن از انگلستان ممکن است بیشتر از بسیاری معتقدند در اوج بحران به دلیل قوی حزب محافظه کار اکثریت باعث می شود اسکاتلندی و ایرلندی طلبی کمتر از یک امکان عملی. SNP ممکن است بهتر شده است اجتناب از یک انتخابات عمومی و نگه داشتن یک اقلیت ضعیف دولت حزب محافظه کار که ضعف را بیشتر سرخورده اسکاتلندی با اتحادیه. در ایرلند شمالی Sinn Fein بسیار اساسی حزب این روزها به دنبال ایرلندی وحدت به تحویل داده می شود با تغییرات جمعیتی و مرز نظرسنجی.

اما اتحادیه اروپا این نگاه قوی است که مذاکره با ضعیف UK, دولت, اما در دیگر آزمون قدرت مانند دفاع از توافق هسته ای با ایران از تخریب توسط مغلوب ساختن پیشی جستن است و رقت انگیز بی فایده. برای همه آن تجاری نفوذ آن به نظر می رسد ناتوان از تحمل فشار آمریکا و روسیه و چین. فروپاشی موسسات چند ملیتی و اتحاد ممکن است منجر به یک بحران آخرالزمانی به عنوان نویسنده از آیات پیشگویی اما آن را قطعا تولید بیشتر خطرناک جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de