‘ما باید زندگی و مرگ وضعیت’: مغلوب ساختن پیشی جستن lambasted برای سرزنش کند coronavirus پاسخ در استیضاح

سخنران نانسی پلوسی را رد کرد و به عنوان یک “بهانه” ادعا می کند از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل که استیضاح پریشان رئیس جمهور از پاسخ مناسب به این بیماری همه گیر کوروناویروس طول اولیه آن آغاز شده ،

“ما زندگی و مرگ وضعیت در کشور ما و آنها باید سعی کنید برای مخفی کردن در پشت یک بهانه برای چرا آنها اقدام” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت. “این پذیرش که شاید رئیس جمهور و رهبر اکثریت نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این کار” او گفت:.

خانه دموکراتیک رهبران را هدف قرار داده اند 20 مارس به عنوان قدیمیترین آنها به احتمال زیاد به تماس اعضای بازگشت به واشنگتن به ادامه وضع دولت در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

جمهوری خواهان مجلس سنا که کنترل آن اتاق اکثریت اتخاذ کرده اند صبر کنید و ببینید روش برای فراخوانی سناتور بازگشت قبل از توجه به جدید امداد پیشنهادات.

آمریکا قول داده اند که به رفتار تهاجمی نظارت دولت در پاسخ به بحران بهداشت و درمان هنگامی که ویروس تاثیر abates. در حال حاضر خانم پلوسی به دنبال اعتصاب تر دو حزبی تن به ادامه مرکب, محلی مذاکرات در دولت پاسخ.

“اجازه دهید پس از عمل بررسی پایین جاده” خانم پلوسی گفت: سی ان ان روز شنبه.

اما جمهوری خواهان در حال حاضر به دنبال به طور مستقیم برخی از سرزنش برای رئیس جمهور عقب مانده coronavirus پاسخ نسبت به دموکرات ها و ارتباط آن به دموکراتها استیضاح مورد در برابر او.

استیضاح محاکمه “منحرف توجه دولت به خاطر همه چیز, هر روز, همه چیز در مورد استیضاح,” مک کانل گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت شنبه.

استیضاح پیچیده تا زمانی که مجلس سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در 5 فوریه. آقای ترامپ اعلام کرد محدود سفر از چین که در آن ویروس سرچشمه در ژانویه 31, اما مرگ برای اولین بار از Covid-19 در جهان غرب نیست اعلام کرد تا زمانی که 14 فوریه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پذیرفته شده در روزانه خود را coronavirus نشست خبری روز سه شنبه که استیضاح “احتمالا” منحرف کردن او از پاسخ به کوروناویروس. اما او به سرعت عقب نشینی.

“من فکر نمی کنم من می خواهم که انجام هر گونه بهتر از من نبوده است استیضاح OK?” رئیس جمهور گفت:.

دور دیگری از بودجه برای دولت و دولت های محلی دور دیگری از پرداخت های نقدی به مالیات دهندگان آمریکایی گسترش تعاریف خانواده و پزشکی ترک و گسترش رایگان coronavirus پوشش بهداشت و درمان شامل درمان و بیمارستان بازدیدکننده داشته است. در حال حاضر تنها تست رایگان در آمریکا

رئیس جمهور و سخنران باید هر دو دارای اولویت طرح را به وصله پینه کردن ما زیرساخت ها تلاش شکست خورده اند که بارها و بارها در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول اما جالب اینجاست که شده احیا در هفته های اخیر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

خانم پلوسی برجسته نوسازی سیستم های آب و افزایش پهنای باند دسترسی به اینترنت برای روستایی ردیف هایی از کشور که از فقیر اتصال وب سایت به عنوان کلید ابتکارات او می خواهد برای دیدن در آینده coronavirus امداد بسته است.

خانم پلوسی بستری جمعه آن خواهد بود “چند هفته” قبل از کنگره می تواند با تصویب هر قانون جدید به دلیل قانونگذاران نیست حضور فیزیکی در واشنگتن در این لحظه وجود ندارد کنترل از راه دور رای گیری مکانیسم در هر دو مجلس یا سنا.

اما او تاکید کرد او می خواهد به مذاکره بعدی بسته با رهبران حزب از هر دو مجلس در این جدول در کنار رئیس جمهور و مشاوران.

تقریبا “$2.4 tn (£1.9 tn) فاز سه” امداد لایحه بود اولین مذاکره بین جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید قبل از مک کانل شروع مذاکره با دموکرات ها ،

پس از هفته ها از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به هیچ عنوان خطرناک تر از شایع آنفولانزا – و به دنبال راه هایی برای حفظ اقتصاد شناور در همه گیر – مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در روز سه شنبه به شرایط سخت واقعیت است که بحران را تحمیل شیب دار مرگ و میر و آسیب های اقتصادی در ایالات متحده است.

دولت تمرکز اولیه بر سلامت اقتصاد آشکار بود در مذاکرات قبلی خانم پلوسی گفت.

سخنران لگد کردن یک مذاکره نشست با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ماه گذشته با نماز از فرانسیس.

هنگامی که او به پایان رسید نماز آقای Mnuchin حال پیگیری.

“شما به نقل از پاپ” آقای Mnuchin گفت: با توجه به Ms پلوسی. “من به شما قول بازار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>