‘ما نه تحمل نژادپرستی’: بانک آتش سوزی سگ واکر که به نام پلیس در birdwatcher در پارک مرکزی

یک زن که به نام پلیس می گویند او بود که “تهدید” توسط “یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان” پس از یک birdwatcher در پارک مرکزی نیویورک از او خواست برای رعایت قوانین در مورد نگه داشتن سگ خود را در دسته سه تایی اخراج شده توسط کارفرما.

صندوق فرانکلین تمپلتون توییتی که آن را به حال اخراج امی کوپر پس از تکان دهنده تصویری از رویارویی پدید آمده و در تعطیلات آخر هفته.

آن گفت: “پس ما بررسی داخلی از حادثه در پارک مرکزی دیروز ما را ساخته اند این تصمیم به خاتمه کارمند درگیر بلافاصله موثر. ما نه تحمل نژادپرستی از هر نوع در فرانکلین تمپلتون.”

پس از این فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی Ms کوپر شناسایی شد توسط مردم به عنوان به خوبی به عنوان محل اشتغال. در ابتدا فرانکلین تمپلتون گفت: زن و اشتغال تحت بررسی قبل از اینکه در نهایت تصمیم به آتش ،

ویروسی تصویری را تشویق Ms کوپر برای “علنا عذر خواهی به همه” اما او پس از از دست او کار میان واکنش.

“من یک نژادپرست است. من معنی نیست که به آسیبی که انسان در هر راه,” او گفت: سی ان ان بعد از بیان او فقط “ترس” از آنجا که او به تنهایی در منطقه پوشیده شده از درخت. “این قابل اغماض نیست دفاع” خانم کوپر اضافه شده است.

واکنش برانگیخته از تصویری که فیلم برداری شده بود توسط Christian کوپر یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که خودش را مشتاق birdwatcher و هیچ رابطه با Ms کوپر آنلاین منتشر شد.

آقای کوپر با نزدیک شدن زن و سگ او پس از دیدن این حیوانات در حال اجرا در اطراف و بدون یک دسته سه تایی. این پارک دارای چند نشانه اطراف آن بیان کرد که تمام سگ ها باید باقی می ماند در یک دسته سه تایی.

قبل از شروع این ویدئو آقای کوپر گزارش از زن خواسته برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی به دنبال پارک قوانین. پس از زن رد درخواست با توجه به آقای کوپر Facebook پست او گفت: “نگاه کنید, اگر شما قصد به انجام آنچه شما می خواهید من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.”

“من نمی دانم آنچه که به معنای. هنگامی که شما به تنهایی در یک منطقه پوشیده شده از درخت که کاملا وحشتناک, راست?” خانم کوپر با سی ان ان گفت در مورد درگیری.

این birdwatcher سپس از جیبش سگ رفتار میکند که او را نگه می دارد او را به دلیل این امر منجر به تشویق صاحبان حیوان خانگی به دسته سه تایی تا سگ خود را برای جلوگیری از یک غریبه تغذیه آنها. خانم کوپر ادعا کرد مرد انداخت درمان در سگ, اما او گفت که هرگز اتفاق افتاده است.

این بود که آقای کوپر جیبش تلفن خود را و شروع به فیلمبرداری از درگیری.

این ویدئو آغاز شده با Ms کوپر برگزاری سگ با قلاده به عنوان او می خواست به توقف فیلمبرداری ، پس از نزدیک شدن به آقای کوپر او به او نمی آمد نسبت به او. او سپس گفت: در این ویدئو او خواهد بود تماس با پلیس.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” Ms کوپر گفت.

“لطفا به آنها بگویید هر آنچه که شما مانند” آقای کوپر پاسخ داد.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im