‘ما می تواند بسیار نزدیکی apex’: نیویورک می بیند قطره در coronavirus مرگ و میر برای اولین بار

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک کاهش یافته است و برای اولین بار هر چند فرماندار اندرو کومو هشدار می دهد که اهمیت روزانه رها کردن است “خیلی زود به بگویید.”

در 24 ساعت گذشته, 594 نفر کشته شده اند کاهش از 630 و میر گزارش شده از روز قبل. حداقل 4,159 نفر در کشور فوت کرده اند.

از کسانی که مرگ و میر بیش از 3500 گزارش شده است در شهر نیویورک گرفتی این شهر تلفات از 9/11.

فرماندار هشدار آخرین قطره ممکن است یک “تصویری بر روی صفحه رادار” اما روزانه گذاری نرخ و hospitalisations نیز پایین است. همانطور که از 4 آوریل, 316 نفر انتوبه کردن کمی از 351 در 3 مارس.

جدید hospitalisations نیز کاهش یافته است, از 1,095 در 3 مارس به 594 در 4 آوریل, با توجه به فرمانداری. نزدیک به سه چهارم از تمام بیمارانی که در بیمارستان بستری بودند مرخص و بهبود او گفت: در حالی که به تازگی شناسایی موارد در شهر نیویورک باقی مانده اند “تخت” در طول چند روز گذشته.

او گفت: “ما می تواند بسیار نزدیکی راس … ما نمی دانیم تا چند روز آینده.”

فرماندار اضافه کرد که “همه ما در حال تماشای یک فیلم [و] انتظار برای دیدن آنچه در صحنه بعدی است.”

اما فرماندار کومو گفت: دولت هنوز است “دو یا سه یا چهار روز” دور از تهی آن لوازم پزشکی و در دسترس کارکنان است.


با وجود کمک های مالی از هواکش و ماسک و لوازم دیگر دولت “به معنای واقعی کلمه رفتن روز به روز” با آن سهام به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و شخصی دنده محافظ.

فرماندار کومو تایید کرد که 325 نظامی آمریکا پرسنل پزشکی فرستاده شده اند تا به دولت در بیمارستان و زیر پنتاگون اعلام صدها نفر از اعضای سرویس در حال اعزام به شهر نیویورک است که به عنوان یک ویروسی کانون در ایالات متحده به عنوان آن سیستم بیمارستان پرانتز برای افزایش بیماران.

روز یکشنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت: “ما خواهد شد ارسال بیش از یک هزار متخصصان پزشکی امروز و فردا و روز بعد” برای کمک به نیویورک کارکنان بیمارستان.

وزیر Esper گفت که یعقوب K Javits مرکز کنوانسیون — عظیم موقت بیمارستان با 2500 تخت به سهولت بار در بیمارستان های محلی — تاسیس شده است به عنوان “بزرگترین بیمارستان در ایالات متحده” را اجرا کرد.

فرماندار کومو گفت: دولت در حال حرکت است به یک “موج و فلکس” استراتژی است که سازماندهی بیمارستان به یک “سیستم” و تلاش برای تعادل بیمار بار به جای بیش از-استرس یک منطقه است.

دولت حرکت خواهد کرد هواکش از شمال ایالت نیویورک و جدید ویروسی کانون لانگ آیلند و سپس پشت خود را به عنوان مورد نیاز است.

بیش از 122,031 موارد Covid-19 تایید شده است در سراسر کشور حدود یک سوم از تمام موارد در ما..

ایالات متحده در مجموع رسیده است 312,481 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de