“ما ساخته شده در چین: تهمت ادعای کشور ‘در زمان استفاده از ما در ادعاهای دروغین در مورد تعرفه

پس از به دروغ ادعا می کنند که ما تا به حال 500 میلیارد دلار از یک سال و کسری تجاری با چین “در سال” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این کشور “بهره گرفته” از ما است.

او ادعا می کند که ما “ساخته شده در چین با پول ما به آنها داد.”

در درهم و برهم درد دل در برابر چین و سازمان تجارت جهانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس بحران رئیس جمهور ادامه داد: او ادعا می کند که چین در پرداخت تعرفه های میلیاردها دلار کالا به ما. اما کسانی که تعرفه ها به مصرف کنندگان و تولید کنندگان, جای پا بیشتر از این لایحه برای تجارت جنگ است.

او گفت: “اگر یک فرد هوشمند ایستاده است که در آن من ایستاده, ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوبی با چین است.”

پرسید که آیا چین با استفاده از ما در طول همه گیر رئیس جمهور سرزنش تجارت جهانی گفت این بود: “روز بسیار بد برای ایالات متحده” زمانی که چین پیوست و در سال 2001.

رئیس جمهور قبلا ادعا کرد که “میلیاردها دلار” در حال آمدن به خزانه داری ایالات متحده پس از دولت تلافی جویانه تعرفه ها. آمریکا را مطرح کرده است تعرفه از 10 درصد به 25 درصد/

او گفت: “آنها به عنوان یک کشور در حال توسعه. ما به عنوان یک کشور در حال توسعه. … برای سال های بسیاری در چین پاره پاره کردن ایالات متحده و پس از آن من آمد و در حال حاضر همانطور که می دانید چین پرداخت 25 درصد و از ما گرفته ام در میلیاردها دلار است.”

آخرین ادعاها و حملات به دنبال یک کمپین حمله آگهی خود را دوباره انتخابات ضربه خارج دموکراتیک رقیب جو بایدن به عنوان نرم افزاری در چین با استفاده از یک تصویر از فرماندار سابق ایالت واشنگتن که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به اشتباه شناسایی شده به عنوان یک مقام چینی.

در اوایل این ماه رئیس جمهور ادعا کرد که ما اولین کشوری بود که به ممنوعیت سفر از چین پس از شیوع کروناویروس که نزدیک به 40 کشور دیگر را قبل از این دولت پرده برداری از آن محدودیت.

رئیس جمهور و متحدان جمهوری خواهان نیز به نام کروناویروس “چینی” یا “ووهان” ویروس وجود ما سبقت چین و ده ها تن دیگر کشورها در Covid-19 موارد است. تقریبا 500,00 موارد در ایالات متحده تایید شده است, از جمله بیش از 18,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که از 10 آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات