‘ما هستند که ما را امن نگه دارید’: چگونه اطناب ببینید امریکا بدون پلیس و زندانها

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wاشینگتن DC شهردار موریل Bowser خود — که خیابان های شهر فقط بلوک از کاخ سفید رنگ شده بود با بلوک زرد نامه های مطلب “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” — سی ان ان گفت در 8 ژوئن که این حرف لزوما به این معنی نیست چه برخی ممکن است فرض کنیم.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم معانی مختلف برای چه منظور آنها را زمانی که آنها می گویند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ و به من گوش و خواندن بسیاری از مردم می گویند آنها می خواهند اصلاحات,” او گفت: “و آنها می خواهند خوب انجام ندادی.”

اظهارات او تکرار شد کارشناسان و قانونگذاران در سراسر ایالات متحده به عنوان میلیونها نفر از مردم همچنان در اعتراض به خشونت پلیس و قتل سیاه آمریکایی توسط پلیس در حالی که تکرار سرود به تغییر ملت اولویت وقتی که می آید به ایمنی. در ضمن عبارت بوده است weaponised توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کمپین چماق در برابر رقیب دموکرات جو بایدن که هیچ ربطی به با لغو جنبش است.

اما پلیس و زندان اطناب که انجام داده اند عبارت از دهه سازماندهی — علیه خشونت های پلیس, جرم, حبس و خود را نامتناسب و اثرات مرگبار در میان جوامع رنگ — می گویند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی دقیقا آنچه در آن می گوید.

اطناب در حال به چالش کشیدن قانونگذاران و جوامع را به پلیس و زندان ها منسوخ شده است.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس می گوید:” انتقادی مقاومت عضو Kamau والتون. “یکی از چیزهایی که باید با احتیاط و تیز در مورد co-امید بستن و مخلوط پیام در این لحظه. بسیاری از مردم در حال تلاش برای گفتن وجود دارد تفاوت بین پلیس اصلاحات defunding پلیس و لغو. و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس طرفدار الغای برده داری است. آن را یک گام نسبت به لغو. آن است که یک جداگانه متوسط یا سیراب به پایین چیزی.”

بحرانی مقاومت ملی طرفدار الغای برده داری سازمان تاسیس انقلابی دانشمندان آنجلا دیویس و روت ویلسون گیلمور به دنبال برچیدن یک “زندان-مجتمع صنعتی” که در آن برای سود زندانها تکیه بر حمایت دولت برای توسعه خود را توجیه توسط متورم زندان جمعیت با وجود خارج اصلاحات به کاهش آمریکا در جهان پیشرو حبس نرخ.

گیلمور گفته است که زندان و پلیس باید در خدمت به عنوان یک “catch-all” در پاسخ به آدرس اجتماعی و اخلاقی شکست که بهتر خواهد بود در خدمت غنی تر سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی است که می تواند به جلوگیری از شرایط است که قادر جرم در وهله اول.

به جای شهرستانها صرف سهم شیر از بودجه خود را در ادارات پلیس اطناب استدلال می کنند که پول باید پشتیبانی مقرون به صرفه مسکن, بهداشت و درمان, مراقبت از کودک, سلامت روان, درمان و سایر خدمات است.

یک سال 2017 گزارش از مرکز برای محبوب دموکراسی میان پروژه 100 و قانون برای زندگی پیدا کردم که چند تا شهرهای بزرگ را “محروم از بودجه خدمات بهداشت روان, یارانه مسکن جوانان برنامه ها و مواد غذایی مزایای برنامه, در حالی که ریختن پول به نیروهای پلیس نظامی, درجه, سلاح های با تکنولوژی بالا نظارت زندان و زندان”.

ایالات متحده در جهان است حبس سرمایه مسکن یک چهارم از جهان زندانی در یک کشور است که نشان دهنده تنها 5 درصد از جمعیت جهانی است.

آن را نیز به طور نامتناسبی زندان های سیاه مردم — آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 13 درصد از ما اما بیش از 40 درصد از جمعیت زندان.

اطناب نیز به دنبال پایان دادن به سیستم زندان میراث نژادپرستی از ریشه های آن را در کشت و زرع دوران امریکا به آن پژواک در جرم حبس امروز.

پس از پایان اسارت در پایان جنگ های داخلی آمریکا, the 13th اصلاحیه لغو برده داری به جز برای کسانی که محکوم به جرم اجازه می دهد به تصویب سیاه و سفید “کدهای” از لحاظ اقتصادی در ویران جنوب متحده در پایان جنگ برای تحمیل مجازات های خشن در برابر به تازگی آزاد شده آمریکایی های سیاه و سفید به صورت جزئی جنایات اطمینان خود را ادامه داد “رایگان” حبس در زندان است.

“محکوم لیزینگ” را به ارائه کار به صورت گسترده زیرساخت های خصوصی در حالی که قانونی تفکیک و Jim Crow-عصر ترور criminalised آمریکایی های سیاه و سفید.

برگزارکنندگان استدلال می کنند که سیستم نمی تواند “تعمیر” و یا “اصلاح” به دلیل آن است که به انجام آنچه در آن مجموعه ای را به انجام; تلاش برای “اصلاح” صرفا entrench اجرای قانون را در نقش پلیس و زندانی کردن جوامع است.

لغو است “کاملا خلاص شدن از سیستم ها و ابزار است که پشتیبانی از ظلم و ستم و به حاشیه راندن مردم” والتون می گوید. “که به معنی خلاص شدن از شر پلیس خلاص شدن از زندان, [و] از بین بردن نظارت و سیستم های دادگاه استفاده می شود که به تحمیل آسیب تروما و خشونت بر مردم به حاشیه رانده. و آن را نیز به معنی تغییر آنچه که ما شنده و چگونه ما تعریف ایمنی و به این معنی ساختن نهادهای سیستم های ابزار و منابع است که در واقع نگه داشتن مردمی ما امن است.”

اطناب استدلال می کنند آن را به اندازه کافی به “اصلاحات” این نهاد اما محروم از آنها را به طور کامل با بودجه شهرستان کارگردانی میلیون دلار اختصاص داده شده برای اجرای قانون به دیگر خدمات اجتماعی نه به عنوان یک اورژانس ثابت اما به عنوان یک راه حل دراز مدت برای تعمیر و تبدیل شرایط که ایجاد خشونت است.

“لغو شده است در مورد اینکه بیشتر به جلو فکر کردن و پیشگیرانه و نه تنها فقط در پاسخ به آسیب و خشونت بلکه سرمایه گذاری در جوامع ما و مراقبت از یکدیگر بنابراین ما جلوگیری از بسیاری از این خشونت از اتفاق می افتد در وهله اول” والتون می گوید. “زمانی که جوامع پایدار و سالم و پر رونق ما می دانیم که وجود دارد بسیار کمتر آسیب و خشونت است.”

زیر ناآرامی و درگیری با پلیس از قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014 گروه در سراسر ایالات متحده شروع به اتخاذ یک طرفدار الغای برده داری در چارچوب به دست آوردن حمایت گسترده تر و کشش در سراسر سازمان در بهداشت مسکن و دیگر مناطق و همچنین اقدام مستقیم مبارزات مانند نجات وجوه و جامعه تلاش ها برای توقف محلی زندان بسط.

در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات جهانی علیه خشونت های پلیس, اطناب را شمارش برخی از پیروزی در سراسر ایالات متحده هموار نیست فقط با رشد تظاهرات اما در این زمینه از گروه های اجتماعی در قبل از دهه.

مینیاپولیس شورای شهر به اتفاق آرا پشتیبانی قطعنامه ای به تعیین یک جامعه-پشتیبانی جایگزینی برای این شهر نیروی پلیس. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti همچنین اعلام کرد قصد خود را به 250 میلیون دلار از پلیس به بودجه که در صدر $1.8 میلیارد و هدایت منابع مالی به برنامه های جوانان و درمان و دیگر مناطق.

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا نیز حل شده یک واحد لباس شخصی که مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت سوراخ سوراخ شدن پلیس در برابر جوامع آن را در خدمت.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین, پس, پلیس, قتل Rayshard بروکس همچنین دستور داد او را پلیس به “بلافاصله اتخاذ” deescalation سیاست از جمله برگزاری افسران مسئول “خود را موظف به دخالت” در برابر افسر دیگر استفاده از نیروی مرگبار.

هر دو مجلس کنگره در ضمن eyeing گسترده پلیس اصلاحات بسته در حالی که خود توصیف “قانون و نظم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده مجموعه ای از دستورالعمل پلیس از جمله بودجه برای آموزش و ممنوعیت chokeholds — “مگر در آن شرایط که در آن با استفاده از نیروی مرگبار مجاز توسط قانون”.

زیر نیویورک گذشت عظیم بسته های قانونی با اصلاحات فراگیر فرماندار اندرو کومو معترضان گفت: “شما برنده.”

اما اطناب استدلال می کنند که افزایشی تلاش در نهایت چیزی برای توقف خشونت های پلیس و صرفا تقویت موسسات آنها به دنبال انحلال با اشاره به سابقه تحقیقات در مورد سوء رفتار پلیس که منجر به نتایج مشابه در حالی که پلیس قتل و سوء استفاده همچنان ادامه داشت.

اطناب نقاشی عظیم ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ پیام در واشنگتن, DC. (گتی ایماژ)

بحرانی مقاومت خود را آغاز 8 به لغو مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شمارنده به 8 نمی توانید صبر کنید که roundly توسط گروه های طرفدار الغای برده داری برای آن incrementalist روش برای جلوگیری از خشونت پلیس.

8 نمی توانید صبر کنید پلت فرم تماس برای ممنوعیت chokeholds اگر چه این در حال حاضر ممنوع NYPD برای بیش از دو دهه هنگامی که اریک گارنر کشته شد.

آن را نیز نیاز به افسران برای هشدار دادن به مردم قبل از آنها شلیک و آنها را که در حال حاضر مورد نیاز در اکثر ادارات پلیس و نیاز به افسران به “اگزوز تمام جایگزین” قبل از عکسبرداری است. اما افسران اغلب ذکر شده درک شده تهدید به زندگی خود در برخورد مرگبار که ملاقات حقوقی آستانه برای استفاده از نیروی مرگبار.

یک “وظیفه دخالت” — نیز استناد توسط شهردار کف — در محل در مینیاپولیس به عنوان سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد در حالی که درک چوین قرار می گیرد زانو خود را به گردن آقای فلوید برای نزدیک به نه ساعت.

در نیویورک تایمزسازماندهی Mariama کابا استدلال می کند که کمیسیون مطالعات و “بهترین شیوه” که ظهور از سوء استفاده پلیس تحقیقات از اوایل سال 1894 تنها “به عنوان یک نوع از رییس کمیسیون پروسه انتقال مسوولیت عملکرد هر زمان خشونت های پلیس منجر به تظاهرات.”

وجود دارد خواستار اصلاحات پس از سال 1967 شورش در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و به عنوان پاسخ به پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1991 و همچنین به قتل مایکل براون و اریک گارنر در سال 2014.

در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 پلیس منجر به تعصب آموزش و استفاده از نیروی توصیه ها و جامعه گوش دادن جلسات پس از فرگوسن تظاهرات یک وظیفه نیروی عضو در گزارش اشاره کرد که “پلیس به عنوان ما آن را می دانم باید لغو شود قبل از آن تبدیل می شود.”

“فلسفه undergirding این اصلاحات این است که بیشتر قوانین به این معنی خشونت کمتر” کعبه می نویسد. “چرا بر روی زمین خواهد ما فکر می کنیم همان اصلاحات را به کار در حال حاضر ؟ ما نیاز به تغییر خواسته های ما. مطمئن ترین راه کاهش خشونت های پلیس است که به کاهش قدرت پلیس با قطع بودجه و تعدادی از افسران.”

که ضرورت است تأکید توسط coronavirus همه گیر والتون می گوید که میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی ها حرکت اجاره بهداشت و درمان و سایر نیازهای بدون ایمنی net.

مینیاپولیس شهردار هو کردن مرحله برای امتناع از لغو پلیس

“هنگامی که مردم در حال قرار دادن در موقعیت های که در آن آنها قادر به زندگی در خانه های آنها بوده ام در جایی که آنها قادر به دسترسی به آب در حال اجرا در میان یک بیماری همه گیر قرار می دهد که آنها را با بسیاری از گزینه های کمتر,” والتون می گوید. “ما در حال اولویت بندی مردمی که قادر به پناهگاه در محل در طول یک بیماری همه گیر و ما نمی هر گونه خدمات است که تعادل که اما ما مایل به محافظت از مردم و نگه داشتن آنها را امن است.”

اما جامعه شناس دانشگاه پرینستون پاتریک Sharkey که دلسوز به جنبش طرفدار الغای برده داری استدلال می کند که در حالی که جوامع باید نقش بیشتری در کاهش آسیب در جوامع خود “کسانی که استدلال می کنند که پلیس هیچ نقشی در حفظ امن خیابان هستند و استدلال در برابر بسیاری از شواهد قوی.”

“یکی از مهمترین و قوی ترین و ناراحت کننده یافته در جرم شناسی است که قرار دادن بیشتر افسران در خیابان منجر به کمتر جرم و جنایت خشونت آمیز” او می نویسد در واشنگتن پست. “در نظر گرفته شده در کنار وحشیانه پاسخ به اعتراضات بیش از چند هفته گذشته این شواهد ما را وادار به برگزاری دو ناهمخوان ایده ها: پلیس موثر در کاهش خشونت مخرب ترین ویژگی های شهری و نابرابری. و در عین حال یکی می تواند استدلال می کنند که اجرای قانون است اقتدارگرا موسسه که در طول تاریخ به تحمیل خشونت بر مردم سیاه و همچنان به انجام این کار است.”

لغو استدلال می کند برای عدالت ترمیمی یا تعمیر روابط وجود داشته است که در جوامع و همچنین تحول عدالت که اشکال جوامع برای جلوگیری از آسیب آینده.

“این است که وجود دارد تلاش می خواهم به این باور است که شخص دیگری وجود دارد که در حال رفتن به امن نگه داشتن ما و اگر ما آنها را به ابزار است که آنها نیاز به آنها را در نهایت آن را درست انجام دهد اما این مورد نمی باشد” والتون می گوید. “ما هستند که ما را امن نگه دارید و این ما هستیم که سزاوار به سرمایه گذاری در.”

به جای امنیت عمومی پیشگام توسط پلیس اطناب تماس برای جوامع خود را منجر شود. همسایه ها می توانند یاد بگیرند به deescalate حوادث, پاسخ به مسائل مربوط به سلامت روان و نگه دارید و یکدیگر پاسخگو برای جوامع خود. بیشترین درگیری می تواند مختل طریق میانجیگری و یا خنثی توسط مددکاران اجتماعی یا بهداشت روانی کارگران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت.

اما تماس به لغو پلیس و زندانها را نادیده بگیرد غیر قابل اجتناب از خشونت است. به جای اطناب استدلال می کنند که پلیس نیست در واقع توقف خشونت از اتفاق می افتد و که بهتر از دولت عدالت باید از جوامع نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. پرداختن به شرایطی که منجر به مردم ارتکاب خشونت خواهد جلوگیری از اتفاق می افتد در وهله اول آنها استدلال می کنند در حالی که زندان نمی ذاتا تعمیر سلامت و یا آسیب را که منجر به یک فرد زندانی از جمله سلامت روان اعتیاد و یا سوء استفاده.

ملی جرم و جنایت قربانی نظرسنجی نشان داد که تقریبا نیمی از تجاوزات جنسی, سرقت و تشدید حملات گزارش نشده برو. برای هر 1000 نفر که مرتکب تجاوز جنسی حدود 995 را صرف هر زمان در زندان با توجه به تجاوز به عنف و زنای با محارم شبکه ملی این کشور بزرگترین سازمان در برابر خشونت جنسی.

همانطور که برای سیستم های دادگاه لغو خواهد به طور چشمگیری کاهش تعداد افراد در بازداشت پیش از محاکمه — مردم برگزار شد در زندان های قبل از آنها محکوم به جرم و جنایت. تعداد زیادی از مردم در آمریکا در زندان های قبل از آنها به اعدام محکوم شده دارای عقاید توسط 433 درصد از سال 1970 تا سال 2015 با توجه به ورا موسسه عدالت است.

یک 2018 گزارش از موسسه ملی بهداشت مصمم است که یک “ترکیب سرمایه گذاری در بهداشت عمومی مبتنی بر جامعه رویکرد به پیشگیری از خشونت و عدالت کیفری رویکرد متمرکز بر بازدارندگی می تواند دستیابی بیشتر به کاهش جمعیت در سطح نرخ شهری و خشونت از هر دو می تواند در انزوا.”

منطقه خلیج تحول عدالت جمعی برای مثال تغییر از تفکر در مورد تحول عدالت در “جوامع” به “غلاف” که “ساخته شده است تا از افرادی که با شما تماس خواهد بود اگر خشونت آسیب و یا سوء استفاده اتفاق افتاده است به شما” شاهد بود و یا می خواست پاسخگویی برای.

“چرا ما نمی توانیم به آنهایی که مراقبت از یکدیگر به جای پلیس که تمایل به تشدید و بیشتر traumatise مردم وقتی که نمی کند نیاز به اتفاق می افتد؟” والتون استدلال می کند. “چرا سرمایه گذاری در افرادی که در حال رفتن برای دیدن شما به عنوان یک همسایه, پسر عموی, یک دوست, یک دوست که آنها را برای مراقبت و می خواهید به مراقبت از ؟ که ایده پشت این راه حل ما می خواهید برای دیدن که آنها باید بر اساس در جوامع است که مردم را به عنوان افراد متصل به آنها و آنها پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات