Wayne Rooney نا امید شده توسط Manchester United goalkeeper سرجیو رومرو صرفه جویی در اواخر ضربه آزاد

Wayne Rooney شوخی که سرجیو رومرو بود “در یک نوع خلق و خوی” پس از منچستر یونایتد دروازه بان او را تکذیب کردند یک لحظه به یاد ماندنی در برابر باشگاه سابق خود.

رونی دو بار رفت به ثمر رساند برای دربی کانتی در پنج شنبه شب لیگ کراوات در پراید پارک به پایان رسید که در یک قانع کننده 3-0 برنده برای ایران.

یک Odion Ighalo بریس به دنبال لوک شاو را بازکن برای ارسال به ایران از طریق دور زدن کراوات در برابر نورویچ سیتی در هشت.

اما دربی کاپیتان رونی خواهد بود بسیار خوش شانس حتی به عنوان ایالات طرفداران شعار می دادند: “اگر رونی نمرات ما در زمین”.

34-در سال نزدیک به افتتاحیه به ثمر رساند با یک ضربه آزاد پس از 18 دقیقه فقط برای رومرو به نخل تلاش خود را دور از پایین گوشه سمت چپ.

و رومرو حتی نمی خواهد اجازه می دهد خود را تیم-mate اواخر تسلی چنگ می زنند یکی دیگر از ضربه آزاد دور از هدف در مراحل پایانی.

“سرجیو نمی شد در یک نوع خلق و خوی” رونی گفت: پس از سوت پایان. “او می تواند اجازه دهید که یکی در. آن شده اند که خوب نبود به بود.”

رونی نا امید شد نه به نمره اما نا امید تر با دربی شکست برای رسیدن به هشت.

“بدیهی است که رونالدو در یک تیم خوب است و ما می خواستم به سعی کنید و برنده شوید. من فکر می کنم این قرعه کشی شد مطلوب برای خودمان و یا ایالات و هر كس رو از طریق.

“آنها بهترین تیم در شب اما برای ما جوانتر بیابان چه تجربه ای برای آنها. اگر چه ما آن را از دست داده خواهد آنها را انجام دهد ،

“این سطح. تفاوت در آنها دست زدن به توپ. ما سعی می کنیم تا به حال سعی کنید را از لحظات. ما نمی اجازه دهید هر کسی را امشب به همه چیز و متاسفانه نشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de