Wayne Gretzky مشاوره به الکس Ovechkin با NHL فصل در انتظار: برو اسکیت

“تمام شب بود, سوال در مورد, ‘چه می توانم انجام دهم یا چه من نیاز به انجام به عنوان کاپیتان برای کمک به تیم ما بیش از قوز کردن چه می توانم انجام دهم برای کمک به برنده جام استنلی را برای واشنگتن پایتخت و شهر واشنگتن؟’ “Gretzky گفت: در طول یک مصاحبه با Ovechkin و NBC Sports Network میزبان کاترین Tappen که پخش دوشنبه. “و من به یاد داشته باشید ترک وجود دارد فکر, ‘وای این منحصر به فرد است.’ ما می تواند صحبت کردیم در مورد هر چیزی. اهداف کمک, بازی, خاطرات و واقعا الکس تنها چیزی که او تا به حال در ذهن او بود ” من به یک جام استنلی به شهر واشنگتن است.’ … من می دانستم که پس از آن و وجود دارد خروج از رستوران که یک روز او برای بلند کردن جام استنلی.”

Gretzky برنده جام استنلی با Edmonton Oilers چهار بار در طول افسانه ای حرفه ای. در زمان شام خود را در Malibu Ovechkin و پایتخت بودند و هنوز هم به دنبال اولین قهرمانی.

“من فکر می کنم که مشاوره است که او به من کمک کرد” گفت: Ovechkin, که کمک به ارائه یک عنوان به سی و دو سال بعد. “… او برنده همه چیز را و او می داند که چگونه به نفع خود. در آن زمان من فقط برنده جوایز فردی, اما من هرگز برنده جام استنلی. رویای من برنده جام استنلی و من از او پرسیدم چه من می تواند انجام دهد بهتر است و آنچه که من باید انجام دهید بهتر است برای آوردن یک جام استنلی خانه.”

Gretzky گفت که او و Ovechkin ایستاده بودند در پارکینگ بعد از شام زمانی که پایتخت’ کاپیتان از او خواسته برای بازی-استفاده از چوب برای مجموعه شخصی خود را. Gretzky وعده داده شده Ovechkin او ارسال خواهد او را یکی پس از او برای اولین بار برنده جام استنلی.

“او هرگز به من زحمت یک زمان تا زمانی که او موفق به کسب جام حذفی و من شنیده ام از او یک بار در ماه ‘من کجا؟’ “Gretzky گفت: با خنده.

“بدیهی است که همه می دانند من یک چوب جمع آوری و تقریبا یک صد چوب” Ovechkin گفت. “… ما جام را به دست آورد و به من گفت: [پایتخت معاون ارتباطات] سرگئی [Kocharov], ‘سرگئی من نیاز Wayne چوب زیرا او وعده داده شده به من.’ من چوب و من خوشحال بودم که مثل یک بچه کوچک به یک هدیه کریسمس. آن را در مجموعه من.”

“پیتر میلر مربی ما [با Los Angeles Kings] در آن زمان استفاده می شود به تعداد هر یک از میله های لباس و دستکش” گفت: Gretzky که به پایان رسید با 894 اهداف است. “من به دنبال 808-شماره چوب و من نمی توانستم آن را پیدا کنید. من فکر می کنم آن را در هاکی سالن از شهرت. من در بر داشت 807 … و من به آن فرستاده شده به او و من به یاد داشته باشید فکر, ‘وای من دور نمی دهد این چیزها اما من خیلی خوشحال شدم به ارسال به او بود و من بسیار افتخار از این واقعیت است که او می خواهم آن را می خواهم.”

نسبت به پایان این مصاحبه بود که مرتب به عنوان بخشی از NHL “هاکی در خانه” سری Tappen به Gretzky و Ovechkin این شانس را از یکدیگر بپرسید یک سوال. Ovechkin خواسته یکی از بزرگ برای مشاوره در مورد آنچه که او انجام می شود به اقامت آماده فصل به طور نامحدود به حالت تعلیق در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“برای من همیشه سعی کردم به انجام نزدیکترین چیز به بازی هاکی” Gretzky گفت. “من احتمالا در بر داشت یک جفت اسکیت و یا درون خطی اسکیت و من می میرم اسکیت در اطراف تخت ملک در اطراف محله تا آنجا که من می توانم. چرا که دست های خود را و خود را به ضرب گلوله و stickhandling که هرگز رفتن به دور اما یکی از چیزهایی که شما از دست دادن سرعت اگر شما در حال اسکیت در هر روز است که اسکیت گشاد گشاد راه رفتن. بنابراین اگر من یک بازیکن از نسل امروز ما قفل شد من سعی خواهد کرد برای پیدا کردن مکان برای rollerblade به عنوان آنجا که ممکن است.”

Ovechkin است هشتم در تمام زمان اهداف لیست با 706 و با وجود عدم اطمینان در مورد این فصل Gretzky مدعی است که خود را علامت گذاری حرفه ای در دسترس است.

“من امیدوارم که من برای اولین بار است که قادر به تکان دادن دست خود را زمانی که او می کند شکستن رکورد” Gretzky گفت. “من فکر نمی کنم که هیچ شکی در ذهن من است که او یک شانس بزرگ برای انجام این کار است. او در نقش یک تیم خوب او با بازیکنان خوب و مهمتر از همه الکس سخت هر شب.”

اگر Ovechkin می کند شکستن رکورد Gretzky یک درخواست: “من امیدوارم که من به یکی از میله های,” او گفت: “از آنجا که من به او یکی از چوب. شاید ما می تواند انجام یک تجارت است.”

Ovechkin و Gretzky خواهد شد و مربع خاموش در چهار شنبه در EA Sports’ “NHL 20” بازی های ویدئویی. بهترین-از-سه سری خواهد شد در جریان در پایتخت کشش کانال با تمام درآمد حاصل از بهره گیری های به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی “تغذیه مقدم” صندوق و ادمونتون مواد غذایی بانک.

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات