واتفورد در مقابل لیورپول نتیجه: رهبران شکست طلسم به پایان می رسد در پای الهام Ismaila Sarr

پس از 422 روز بودن عصمت لیورپول Invincibles هدف کاهش یافت و در meekest شیوه ای در طول یک 3-0 شکست در واتفورد.

خانه حامیان آنها لایه در ناباوری مطلق و وجد سلاح های خود را نگاه داشته و صدای غرش. همتایان خود حیرت زده شد به سکوت: این اتفاق نمی افتد این اتفاق افتاده است چه اتفاق می افتد ؟

اگر Jurgen Klopp مردان به دنبال یک تونیک برای بحث است که برتری خود را در لیگ برتر است در حساب از بخش ضعیف آنها سهوا ارائه شده آن را در محل اقامت خلیفه جایی که آنها embarrassingly هلاک سقوط گذشت.

سه لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید با همان مقدار از نقاط – 79 – و یا پایین تر به عنوان لیورپول در این بازی با لگد در واتفورد. تنها 42 تیم از سال 1992 تا کنون به دست آورده امتیاز بیشتر در یک فصل کامل از فعلی خود را شمارش. اما برای همه شواهد به غرق کردن سر و صدا نشان می دهد Merseysiders شده اند بسیار خوب است و هر کس دیگری شده اند بسیار بد عملکرد نایجل پیرسون طرف بود شاید بیشتر بتن می باشد.

دوم از پایین رفتن به برخورد واتفورد شد برتر طرف در یک شنیع باز نیمه صحنه در بالتیک شرایط.

وجود اشکالات در لیورپول بازی تهاجمی و زمانی که Alisson نبود جلوگیری از خطر دروازه بان بود و فریاد برای حفاظت بیشتر و تمرکز از کسانی که در مقابل او است.

پیرسون مردان بودند و به خوبی سازمان یافته و پرخاشگر و جاه طلب – از گلدهی از یک تیم در مشکل. با وجود از دست دادن درخشان بازیکن در زمین در Gerard Deulofeu به افتضاح چرخاندن زانو خود را بر روی 37 دقیقه آنها هنوز هم حک شده بهترین فرصت را قبل از شکستن.

Fabinho و تروی Deeney نبرد برای توپ در خط میانی (گتی)

لیورپول هیچ 1 کاهش یافته است یک توپ تندرست در تروی Deeney که تبدیل و سون تلاش به سوی هدف است که Alisson بهبود به صرفه جویی در.

مهاجم تا به حال یکی دیگر از نیش می زنند اما خود پیگیری شد shepherded از بازی با ویرژیل van Dijk.

می تواند وجود داشته است هیچ استدلال اگر واتفورد رفت و نیمه وقت در سرب با داشتن هفت عکس در مجموع در حالی که محدود کردن بازدید کنندگان به یک است.

و شروع دوره دوم با همان پرخاشگری با Ismaila Sarr مجبور Alisson به نکته قوی شات ، به سنگال شتابگر در آسانسور-حالت خاموش و با لیورپول خیلی بی حال عصر روز شنبه او در ابتدا به آنها را مجازات و بموقع انجام داد.

او برای اولین بار آمد و پس از بازدید کنندگان خود را تولید امیدوار کننده ترین دوره از بازی با Van Dijk کشویی فوق العاده پاس کردن داخل-سمت چپ پاساژ اندی رابرتسون که به ضرب گلوله کشته شد pawed دور در نزدیکی پست توسط بن فاستر.

که کمی از مثبت سریع فرسایش زمانی که لیورپول شد منفعل از پرتاب خود به سمت چپ که Deeney مجاز به گزاف گویی از طریق به Abdoulaye Doucoure. او chested در اجرا آن را ضربه زدن به جعبه که در آن Sarr واکنش سریع تر از رابرتسون به تبدیل.

Ismaila Sarr جشن واتفورد به ثمر رساند اولین گل بازی (گتی ایماژ)

این یک سری از اشتباهات فردی و جمعی خاموش کردن از لیورپول که منجر به این هدف بود که تکرار شود.

زیدان را به اتهام بودند آهسته در یکی دیگر از پرتاب در, که منجر به با Deeney پیچش یا حلقه زنی یک پاس در اطراف دفاع و قرار دادن Sarr از طریق. او blitzed Van Dijk و Dejan Lovren و بدبختانه توپ بیش از Alisson برای دوم خود را.

لیورپول که نقطه بودند و نان تست. اما واتفورد انجام شد و reveled در وضعیت خود را به عنوان vanquishers با شامپاین سوم: ترنت الکساندر-آرنولد کوتاه backpass شد ضامندار بر روی توسط Sarr که گرد Alisson در یک زاویه تنگ. او عرضه شوم Deeney که خونسردی sidefooted توپ بر سر van Dijk در خط.

لیورپول در لیگ شکست نخورده اجرا به پایان می رسد در 44 بازی و در حالی که تاریخ از رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ تنها 12 امتیاز دور با 10 بازی به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im