ناظر لینک سوریه به کشنده عصبی-عامل حملات در سال 2017

یک ناظر بین المللی در روز چهارشنبه بصورتی پایدار و محکم مرتبط سوریه, دولت به کشنده سارین و گاز کلر در حمله به یک شورشی شهر در سال 2017 تقویت صورتی که رئیس جمهور بشار اسد در ادامه با استفاده مرگبار از سلاح های شیمیایی پس از او به ظاهر خود را تسلیم ذخایر سه سال پیش از آن.

سوریه هلیکوپتر و هواپیما کاهش یافته و بمب شیمیایی در شهر Ltamenah در سه روز از حملات در ماه مارس سال 2017, کشتن یا مشمئز کننده بیش از 100 نفر سازمان منع سلاح های شیمیایی به این نتیجه رسیدند در یک گزارش منتشر شده در لاهه.

این exhaustively دقیق 82-گزارش صفحه برای اولین بار توسط OPCW را بررسی و شناسایی تیم است که به طور سیستماتیک بررسی مدارک و شواهد از گذشته حملات شیمیایی در سوریه در تلاش برای ارزیابی سرزنش. نقاشی بر روی یک گنجینه ای از شواهد جمع آوری شده در طول چند سال محققان شناسایی خاص سوریه واحدهای نظامی درگیر و همچنین به عنوان هواپیما و مهمات مورد استفاده در حملات بین مارس 24 مارس 30 سال.

“حملات چنین ماهیت استراتژیک را تنها گرفته شده و بر اساس دستور از مقامات بالاتر از جمهوری عربی سوریه فرماندهی نظامی گفت:” سانتیاگو Oñate-لبرد هماهنگ کننده پانل, معمولا شناخته شده به عنوان بمبی. “در پایان بمبی قادر به شناسایی هر گونه توضیح محتمل.”

[گزارش: ارتش سوریه انجام شده بیش از 300 حملات شیمیایی]

این OPCW قبلا به این نتیجه رسیدند که سارین و گاز کلر استفاده شد در Ltamenah اما شیمیایی watchdog قوانین منع آن از نسبت دادن مسئولیت این حملات است. بمبی ایجاد شد و در سال 2018 در میان غربی سرخوردگی از عدم پاسخگویی برای صدها نفر از مرگ و میر ناشی از سلاح های شیمیایی در سوریه را نه سال جنگ داخلی.

“این نوع از اسناد است که اولین قدم در جهت پاسخگویی” گفت: Gregory Koblentz مدیر Biodefense برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه جرج میسون در پاسخ به این گزارش. “آن را فراهم می کند یک بدن قوی از شواهد است که می تواند توسط دولت ها و سازمان های بین المللی برای تحمیل عواقب واقعی بر رژیم اسد.”

سوریه و روسیه باید صبورانه هرگونه استفاده از سلاح های شیمیایی از جمله در Ltamenah به جای اصرار دارد که شورشیان و یا خارج از صحنه این حملات است.

اسد دولت را تکذیب کرد, سال است که آن را برخوردار از سلاح های شیمیایی. اما در ماه اوت 2013, این توافق به تسلیم از 1300 تن از مواد شیمیایی کشنده و پیش سازهای و برای از بین بردن آن امکانات تولید در پی یک سارین در حمله به حومه دمشق که به کشته شدن بیش از 1400 نفر. اسد همچنین عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی که میله های آینده تولید و استفاده از سلاح های شیمیایی.

[برای واشنگتن سلاح شیمیایی “خط قرمز” همیشه تار]

پس از ظاهر خود زرادخانه سوریه منتقل شده به سم-حملات با استفاده از گاز کلر یک ماده شیمیایی صنعتی رایج است که برای درمان آب آشامیدنی اما که می تواند کشنده باشد اگر استنشاق در غلظت های بالا. وجود دارد هیچ تایید حوادث با استفاده از مراتب مرگبارتر اعصاب سارین عامل تا زمانی که این حملات در Ltamenah در سال 2017.

این Ltamenah حوادث دریافت اندک توجه در آن زمان به دلیل این شهر صحنه فعال مبارزه و از دسترس خارج شدند. کمتر از یک هفته بعد از مرگ و میر در Ltamenah بودند تحت الشعاع قرار بزرگتر سارین حمله در نزدیکی شهر خان Sheikhoun که در آن حداقل 90 غیر نظامی کشته شدند و حداقل 300 مجروح شدند. این خان Sheikhoun حمله که باعث شد رئیس جمهور تهمت به منظور برای اولین بار در ایالات متحده در حمله هوایی نیروهای دولتی سوریه در مارس 4, 2017.

گروه های حقوق بشر تشویق می کردند بمبی تحقیقات به عنوان ابزاری برای رد تئوری های توطئه و مقابله با شایع دروغ مبارزات دعوا سوریه دخالت حملات شیمیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de